Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spis treści.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.12.2017 17:02

daniel1961 napisał(a):Witam,
Poproszę o dopisanie do spisu treści mojej relacji z Brijuni....


Dopisana :D :papa:
daniel1961
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) daniel1961 » 04.12.2017 19:41

Dziękuję bardzo :D
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 01.01.2018 13:13

Mogę prosić o dopisanie:
plywanie-na-supie-hvar-jagodna-kamp-lili-t53350.html
Dziękuję
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.01.2018 19:25

007man napisał(a):Mogę prosić o dopisanie ...


Oczywiście :) Dopisane :D :papa:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 01.01.2018 19:31

Dziękuję bardzo :D :papa:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.01.2018 10:38

Witam,
proszę o dopisanie :D

dwa-polwyspy-t52666.html

:papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 10.01.2018 20:45

Magda O. napisał(a):Witam,
proszę o dopisanie :D



:papa:


Dopisane :D :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 13.01.2018 19:27

Witam.
Maestro proszę dopisać supetar-sutivan-pag-wm-t52855.html
Dzięki :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.01.2018 20:26

Habanero napisał(a):Witam.
Maestro proszę dopisać ...
Dzięki :papa:


Dopisane :D :papa:
justin_case
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_case » 23.02.2018 12:51

To ja poproszę o moją zimę na Istrii :) Witam przy okazji wszystkich raz jeszcze.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.02.2018 14:22

Jestem na forum od kilku lat ale dopiero pierwszy raz wpadłam na ten wątek 8O

I taka myśl mi się nasunęła - po co tworzenie spisu treści z chorwackich relacji skoro takowy pojawia się po wejściu w Nasze relacje z podróży. Jest tam tytuł relacji i autor, tytuły można przeglądać strona po stronie. Spis wyświetla się chronologicznie wg ostatnio zamieszczonego postu. Znajdują się tam wszystkie relacje a nie tylko te, które zostały zgłoszone do spisu. Okienko wyszukiwania pomaga przefiltrować szukaną treść.
Napracowałeś się bardzo przy tym tylko czy nie na darmo :?:

Relacje z podróży poza Cro również są w dziale Jak nie Chorwacja to ...??? tylko tu akurat widzę już sens Twojego spisu gdyż jest podział na konkretne kraje.

Taki spis chorwackich relacji miałby większy sens gdyby był podzielony na regiony na lądzie Istria, Kvarner, 3 Dalmacje, Slavonia i ewentualnie oddzielnie wyspy - tak jak to jest zrobione w przypadku Bałkanów czy reszty świata z podziałem na poszczególne państwa.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.02.2018 21:38

Gusia - kiedy zacząłem tworzyć spis moją intencję jego powstania opisałem w pierwszym poście i kilku następnych :

wojan napisał(a): Wiele wspaniałych dzieł crorelacjonistów (trudne słowo) :D utonęło w przepastnym brzuchu forum, a wcale na to nie zasługuje. Ostatnio na forum przybyło wiele nowych osób, którym na pewno nie chce się zaglądać na 168 stronę :D relacji z podróży ,a myślę że i starzy wyjadacze też sobie z chęcią przypomną croliteraturę. Są tam tez dobrze zapowiadające się, ale niestety niedokończone opowieści Może ta swoista reanimacja skłoni autorów do ich dokończenia. Mam taką cichą nadzieję. :D


wojan napisał(a):Jedynym "kluczem" wyboru i układu relacji w spisie była kolejność ich odnajdywania poczynając od ostatniej strony - czyli te najgłębiej znalezione są zasadniczo na samym początku spisu.Tą archeologiczną :D robotę doprowadziłem do trzeciej strony włącznie,tak więc w spisie nie ma relacji z dwóch pierwszych stron.
Postaram się odpowiadając na powyższe posty uzupełnić spis o relacje,które były na drugiej stronie.Te co są na wierzchu :D czyli na stronie pierwszej będę umieszczał w spisie w miarę ich "staczania się na dno" :D :D



mottom napisał(a):Tak naprawdę spis treści jest wbudowanym elementem silnika każdego (w tym naszego) forum. Wystarczy kliknąć na "Forum Strona Główna" -> "Nasze Relacje z podróży" i już widać listę relacji/tematów posortowaną według ostatnio aktualizowanych (malejąco).


Masz rację - tylko powiedz mi ile razy zaglądałeś na przykład na 17 stronę "Relacji z podróży" gdzie w tej chwili są takie perełki jak "Raport z oblężonego miasta" czy "Balkan Express" :?:



Wtedy w 2009 roku siedziałem na forum po kilka godzin dzienne :D i wydawało mi się, że ogarnę tę całą robotę samodzielnie ... :D A potem z powodu ilości pisanych przez forumowiczów relacji i opadnięcia ( z różnych powodów) mojego forumowego entuzjazmu :D robota trochę mnie przerosła i spis przyjął formę jaką ma obecnie .
Masz dużo racji postulując pogrupowanie chorwackich relacji wg rejonów geograficznych, ale dla mnie jest to z powodu braku czasu, entuzjazmu i paskudnej cechy charakteru - lenistwa :D niewykonalne ...
Być może ktoś tego mógłby się podjąć - wystarczy tylko poprosić moderację o udostępnienie edycji wątku. Ja nie mam nic naprzeciwko :D

Pozdrav :D :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.02.2018 21:39

justin_case napisał(a):To ja poproszę o moją zimę na Istrii :) Witam przy okazji wszystkich raz jeszcze.


Bardzo proszę o linka :D :papa:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 04.03.2018 16:21

To ja poproszę o dodanie mojej relacji z 2017 roku z wyspy Ugljan
Tam, gdzie nic nie ma - Nin, Zadar i wyspa Ugljan https://www.cro.pl/tam-gdzie-nic-nie-ma-czerwiec-2017-t52382.html

Dziękuję :) :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.03.2018 21:44

ewula91 napisał(a):To ja poproszę o dodanie mojej relacji z 2017 roku z wyspy Ugljan

Dziękuję :) :papa:


Bardzo proszę :) Dopisana :) :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spis treści. - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone