Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

slowenia

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mieszko181
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 23.09.2006
slowenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieszko181 » 20.03.2007 13:37

witam w tym roku w drodze powrotnej z chorwacji mam zamiar zatrzymac sie na kilka dni w sloweni a dokladnie gdzies w okolicy alp Julijskich.
Dlatego prosze o porade w jakiej miejscowosci sie zatrzymac jakie sa ceny noclegow chodzi mi o koncowke sierpnia dla porownania prosze o ceny tanich kwater i kempingów i jak wyglada sytuacja z gazem na stacjach w słoweni
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.03.2007 13:14

Ja się przyłącze ... chętnie poczytam o Słowenii.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 26.03.2007 13:30

AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 23.05.2007 12:35

My z kolei chcemy zatrzymac sie w Slowenii po drodze na poludnie.
Myslalam o okolicach Bledu.

Czy ktos moze polecic niezbyt droga, przyjemna kwaterke na 2-3 noce?

Serdecznie dziekuje:)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.05.2007 12:59

nie wiem gdzie sa te wasze okolice lecz my polecamy Jaskinie Postojna - bardzo, bardzo, bardzo warto zobaczyc. spalismy w namiocie na niedalekim campie
salkos
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 21.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 23.05.2007 16:14

AniaJ. napisał(a):My z kolei chcemy zatrzymac sie w Slowenii po drodze na poludnie.
Myslalam o okolicach Bledu.

Czy ktos moze polecic niezbyt droga, przyjemna kwaterke na 2-3 noce?

Serdecznie dziekuje:)


Mogę z czystym sumieneim polecić poniższy apartament (25 Euro za noc). Warunki baaardzo komfortowe, sam apartament tak jak widać na zdjęciach.

http://sloveniaholidays.com/SOBE-APARTM ... 2?jezik=en
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.05.2007 19:30

salkos napisał(a):
AniaJ. napisał(a):My z kolei chcemy zatrzymac sie w Slowenii po drodze na poludnie.
Myslalam o okolicach Bledu.

Czy ktos moze polecic niezbyt droga, przyjemna kwaterke na 2-3 noce?

Serdecznie dziekuje:)


Mogę z czystym sumieneim polecić poniższy apartament (25 Euro za noc). Warunki baaardzo komfortowe, sam apartament tak jak widać na zdjęciach.

http://sloveniaholidays.com/SOBE-APARTM ... 2?jezik=en

My chcemy się wybrać w te okolice z początkiem września w drodze do Chorwacji i mam nadzieję, że w okolicach Bled uda nam się przenocować kilka dni w jakimś apartamencie za podobną cenę. W samym Bled jest drogo, oczywiście na Słowenie i do Chorwacji jedziemy " w ciemno".
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.05.2007 11:01

Z poczatkiem wrzesnia to i my pewnie jechalibysmy w ciemno... Ale jedziemy w drugiej polowie sierpnia (16. sierpnia), no i z dzieciaczkami. Wolalabym miec cos na oku :roll:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 24.05.2007 11:11

AniaJ. napisał(a): Ale jedziemy w drugiej polowie sierpnia (16. sierpnia), no i z dzieciaczkami. Wolalabym miec cos na oku :roll:

No to nie przekażesz mi informacji jak tam jest z noclegami , czy dużo kwater w podobnej cenie bo pewnie wrócisz po naszym wyjeździe.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.05.2007 11:20

Mam nadzieje, ze jeszcze ktos cosik napisze o kwaterkach w tym rejonie...

Chcemy zobaczyc Bled, wawoz Vintgar, Predjamski zamek, moze rowniez Piran.
Czy nie przeoczylam czegos fajnego w tych okolicach?


P.S. Planujemy powrot 31 sierpnia. A kiedy Wy ruszacie?
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 26.05.2007 17:15

My ( ja i Krakus) wyjeżdżamy na 99% w sobotę 2.09, wie może uda nam sie cos jeszcze przeczytac.
Tzn Krakusowi, bo ja będe zajeta ( jak zawsze ) pakowaniem naszych maneli. :mrgreen:
pozdrawiam ( tez Ania )
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 23.11.2008 22:16

piotrulex napisał(a):nie wiem gdzie sa te wasze okolice lecz my polecamy Jaskinie Postojna - bardzo, bardzo, bardzo warto zobaczyc. spalismy w namiocie na niedalekim campie

A jeszcze dorzucę Skocjanską - wrażenia murowane! Pzdr
JAKOV2004
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 09.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAKOV2004 » 31.01.2009 01:18

Piękny kraj, miałem okazję go trochę pozwiedzać wiosną 2008 roku przez kilka dni. Świetne widoki, dużo zamków, klimatyczna stolica Ljubljana z ciekawym widokiem z zamkowej wieży na Alpy.

Różnie jest z noclegami, niekiedy za 25 czy 30 euro/osobę dostajesz baaaardzo "wczesnego Gierka". :twisted: Takich kwater jest tam jeszcze całkiem sporo, mimo, że to już UE.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone