Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Słów kilka o fotografowaniu.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Uważasz że warto tu wejść poczytać?

Tak, można się czegoś dowiedzieć.
58
100%

Liczba głosów : 58

to ja ewa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 30.04.2012 12:15

Temat może i ciekawy,ale dla zawodowców-którzy porad i tak nie potrzebują.Dla zwyklych amatorów -jedna ,wielka czarna magia :(
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.04.2012 13:31

Prościej już się chyba nie da :wink: Jeśli coś jest niezrozumiałe zawsze możesz zapytać. Po to ten temat założyłem :)
Fatamorgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.05.2012 15:42

to ja ewa napisał(a):Temat może i ciekawy,ale dla zawodowców-którzy porad i tak nie potrzebują.Dla zwyklych amatorów -jedna ,wielka czarna magia :(
8O :roll:

To według Ciebie owi zawodowcy tu tak licznie występują, czy rodzą się z całą posiadaną wiedzą?
Bo z tego co wiadomo, każdy z owych zawodowców też musiał opanować fotografię cyfrową, obróbkę w PS, podstawy obsługi programów graficznych, a nawet samą obsługę komputera- co w przypadku ludzi ze starszej generacji było pewnym wyzwaniem...
Poza tym oni też się ciągle uczą. Wiesz dlaczego?
Bo dzisiaj w fotografii dominuje technika i sprzęt- i tego też trzeba się uczyć.
Żeby wiedzieć jak lepiej korzystać.

P.S. Na tym forum jest co najmniej paru - parunastu amatorów, których zdjęcia w relacjach są dowodem na to, że amator jak się przyłoży i chce to potrafi naprawdę pięknie pokazać coś.
Aby tak potrafić też pewnie korzystali z tego, co nazywasz "czarną magią"... :) :wink:
Vjetar
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.03.2014 10:18

to ja ewa napisał(a):Temat może i ciekawy,ale dla zawodowców-którzy porad i tak nie potrzebują.Dla zwyklych amatorów -jedna ,wielka czarna magia :(

Jak zrobić dobre zdjęcie?

:mrgreen:
Natko_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 23.04.2015 21:45

Dorzucam coś, co mi wpadło w łapy - obrazkowo, dla wzrokowców (jak ja ;) )
http://static.boredpanda.com/blog/wp-co ... peters.jpg
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

Słów kilka o fotografowaniu. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019