Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JOZEFW
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOZEFW » 12.07.2015 20:27

Witam.
Już nie mogę się doczekać wyjazdu do Slatine , mimo bardzo późnego poszukiwania udało się znaleźć apartament na 7 dni /trochę krótko/ . Wyjeżdżamy 02.08.2015 niedziela rano z Bydgoszczy, trasa tradycyjna Słowacja, Węgry, Chorwacja.
Pozdrawiam
Józef W.
:papa: :papa:
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 12.07.2015 20:35

Pierwszy raz do Chorwacji ?
JOZEFW
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOZEFW » 12.07.2015 21:37

no nieeee, już siódmy raz. Już się ze mnie śmieją , gdziebym nie jechał i tak wyląduję w Chorwacji. Jeszcze nigdy nie byłem dwa razy w tym samym miejscu.
nuki
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nuki » 14.07.2015 22:52

Witam, my również 2.08.2015r wyjeżdżamy do Slatine, startujemy ok. 18 z Żywca na 3 samochody. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i nie możemy się zdecydować czy jechać przez Węgry czy Austrię.
Proszę o info. od osób które były w Slatine lub aktualnie są w tej miejscowości , gdzie najbliżej Slatine znajdę kantor lub bank, czy są tam jakieś tawerny, piekarnie itp. Zdajemy sobie sprawę, że jest to mała wioska i cudów nie oczekujemy, ale jak będzie chociaż jedno miejsce z dobrym jedzeniem to będziemy usatysfakcjonowani.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 15.07.2015 07:44

Witam, ja Slatine już opuściłam kilka dni temu. Miejscowość mała, ale fajna na odpoczynek. Jeśli chodzi o kantory, banki to oczywiście Trogir (8 km). Być może jest bankomat w "centrum", ale my tam byliśmy tylko przejazdem. Mieszkaliśmy przy głównej ulicy na początku Slatine i częściej jeździliśmy do Trogiru niż do centrum Slatine. W każdym razie są tam restauracje i sklepiki. Weźcie coś na komary, bo to jedyny minus tego pobytu. Możecie poczuć się jak w Polsce bo najwięcej było Polaków, pozdrawiam i udanych wakacji :D
nuki
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nuki » 15.07.2015 21:37

Dzięki za szybką odpowiedz, JOZEFW wychodzi, że mamy rezerwację po sąsiedzku pod adresem
Obala Kralja Zvonimira 96.
beagm, a jak z dojazdem do Trogiru nie było większych problemów ( korki,brak miejsc parkingowych itp.)
nuki
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nuki » 16.07.2015 21:33

Niestety na chwilę obecną mam zablokowaną możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. JOZEFW jeżeli chodzi o Karlovacko to jestem jak najbardziej za, na pewno będzie okazja. Dzięki za podesłane linki.
BEARAD
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2016
Apartamenty w Villa Ana Mirela - Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) BEARAD » 22.02.2016 16:37

Witam,
czy ktoś był może w apartamentach Villa Ana Mirela w Slatinie na wyspie Ciovo?
Jeżeli tak to mogę prosić o jakieś opinie?
Mam także pytanie o samą wyspę tj. gdzie są sklepy, restauracje, u kogo mogę kupić rakije?

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Beata

P.S. Po 20 lipca opisze swoje postrzeżenia :)
etylinek@o2.p
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) etylinek@o2.p » 26.02.2016 21:17

Witam,
może ktoś podpowiedzieć jakieś lokum dla 4 osób od 14.08 na wschodzie Slatine? W miarę możliwości jak najbliżej plaży i z widokiem na morze. W razie co mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuje.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 27.02.2016 22:17

Witam wszystkich forumowiczów,
mam do polecenia dwa świetne apartamenty 4+1 w Slatine, 60 metrów od plaży
(przy końcu miejscowości, jadąc od Trogiru). Klimatyzowane, przy domu grillek,
gospodarze raz na tydzień częstują rybą gości.
Został wolny 1 tydzień od 9 do 16 lipca, cena 68 EUR za apartament.
Oprócz tego wolny mają czerwiec i po 10 września.
Szczegóły na maila, piszcie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrav
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012
apartament antonia w Slatine na Ciovo- ktos może był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 04.06.2016 08:28

Bardzo proszę o opinie o apartamencie Antonia w Slatinie na Ciovo. W internecie wygląda bardzo ładnie , nawet załadnie ale w np w google earthcie nie ma. A jak jest w rzeczywistosci? Czy ktos z Cromaniaków mi moze coś napisać?
pozdrawiam

Janek
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012
APARTAMENT ANTONIA NA CIOVO

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 05.06.2016 20:28

Moi Drodzy, przepraszam musze jeszcze raz prosić o weryfikację. Znalazłem w internecie apartamnet Antonia w Slatine na Ciovo. Bardzo ladny, ale zero komentarzy w internecie, na domiar zlego na google eaRTH pokazuje sie pusta parcela / może zdjęcie nieaktualne. Czy ktoś będąc ba Ciovo widział taki apartament lub może w nim wypoczywal. Bardzo prosze o opinie
pozdrawiam

Jan
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 05.06.2016 21:20

Nie wiem czy chodzi o apartamenty Antonia w Slatine, przy ul. Bana Jelačića 70 - te pokazują się na Google Street View bez problemu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 05.06.2016 21:51

nie wiem o co tu chodzi ale u mnie widac to

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 05.06.2016 22:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Kliknij na "Położenie obiektu: mapa" i wyjdzie to samo, co mnie. Z tego, co pamiętam to tam była dość fantazyjna numeracja domów, ja swojego apartamentu w Arbanji też nie mogłam znaleźć na mapach Google.
Jeśli piszemy o tych samych apartamentach to Antonia są położone na granicy Arbanji i Slatine, przy głównej drodze do Slatine. Nie ma tam jakiegoś specjalnego natężenia ruchu, ale mimo wszystko apartamentów od strony drogi bym nie brała. Naprzeciw, po stronie stałego lądu jest lotnisko, więc słychać startujące i lądujące samoloty - nam to nie przeszkadzało.
Najbliższy sklep jest w Arbanji, przy głownej drodze, mniej więcej na wysokości baru Skrapa, a więc blisko. Co do samych apartamentów nie pomogę, bo nie znam.
Pozdrav!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone