Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sklep Foto w Cro ...

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mieciu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2012
Sklep Foto w Cro ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mieciu » 15.08.2012 20:17

Czesc wszystkim!!

Słuchajcie, potrzebuje pomocy, wczoraj zepsuła mi się głowica od statywu, czy orientujecie się gdzie można takową dostać? Lub ewentualnie cały statyw mogę kupić, najchętniej jakiś droższy (profesjonalny), oczywiście nie pogardze jakimkolwiek ktory wytrzyma 2kg sprzetu :)

Jestem w miejscowości Sevid, niedaleko Trogiru. W Chorwacji jestem pierwszy raz, więc nie znam za dobrze okolic. Zasięg internetu mam bardzo słaby i nie dam rady wyszukać info w sieci :( ... od półtorej godziny próbuje wkleić tego posta, mam nadzieje że w końcu wejdzie ;)

Pozdrawiam
Mietek
Mieciu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mieciu » 15.08.2012 20:46

coś .. ktokolwiek? :) plisss, bez statywu nie przeżyje :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 20:06

Widziałem takowy sklepik i serwis w Dubrowniku. 8O

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Sklep Foto w Cro ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone