Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sesja zdjęciowa w CRO 05-08.07.14

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006
Sesja zdjęciowa w CRO 05-08.07.14

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 26.06.2014 17:32

Witam,

szukam chętnych PAR do wykonania sesji ślubnej, narzeczeńskiej, prywatnej ;)
Będę w Chorwacji w okresie 5-8 lipca, baza w Omis. Docelowo mam w planach zdjęcia na miejscu, plus Split,Mimice, Podgora, Brela, Zivogosce, może Biokovo i Dubrovnik plus Srd. Będzie bus, będą dwie inne Pary i jeśli ktoś z Was ma ochotę przyłaczyć się, nawet na kilka godzin to zapraszam ;)
Ostatnio edytowano 29.07.2014 16:46 przez arekwroc, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2014 19:34

arekwroc napisał(a):
Przykładowy filmik z CRO 2012 tutaj :
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=0Fse_qlGxQE

Pozdrav !

A co Moje filmiki mają wspólnego z Twoją sesją zdjęciową :roll: Cro 2013 :oczko_usmiech:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.06.2014 20:03

JackDaniels;) napisał(a):
arekwroc napisał(a):
Przykładowy filmik z CRO 2012 tutaj :
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=0Fse_qlGxQE

Pozdrav !

A co Moje filmiki mają wspólnego z Twoją sesją zdjęciową :roll: Cro 2013 :oczko_usmiech:


I moje :lol:


Źle podlinkował - kliknięcie prowadzi do opcji My videos jeśli jesteś zalogowany :)

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Sesja zdjęciowa w CRO 05-08.07.14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone