Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Serca nie da się oszukać - Chorwacja znów wygrała

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 04.09.2009 10:50

Zgadzam się i zapisuje do fan-klubu Julki :D . Julka jest the best
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 04.09.2009 14:07

****
Ostatnio edytowano 05.06.2010 22:05 przez Aldonka, łącznie edytowano 2 razy
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 04.09.2009 14:36

****
Ostatnio edytowano 05.06.2010 22:05 przez Aldonka, łącznie edytowano 1 raz
ewlii
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewlii » 05.09.2009 00:50

Fantastycznie się czyta .
My również nie jeździmy ze znajomymi - kilka wyjazdów mimo szczerych chęci zaliczmy do mniej udanych bo zawsze coś komuś nie pasowało :(

Oczywiście będę podczytywać bo widzę , że znalazłam inspirację do zaplanowania kolejnej wyprawy do Cro :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.09.2009 13:27

Piękne widoki. :D

Świetnie się z Tobą podróżuje i podziwia krajobrazy.

Korcula...ech.....chciałoby się wrócić....
A widzieliście plaże w miejscowości Lumbarda? Jeśli tak, to jakie odniosłaś wrażenie? Chodzi mi o piaszczystą plażę..... :D ........
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.09.2009 23:22

Macie rozkoszną, śliczną córeczkę :) Bardzo fajnie się z Wami zwiedza i wspomina.

Pozdrawiam serdecznie :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.09.2009 08:46

anjas napisał(a):A widzieliście plaże w miejscowości Lumbarda? Jeśli tak, to jakie odniosłaś wrażenie? Chodzi mi o piaszczystą plażę.....

Niestety nie widziałam, byliśmy bez mapy, drogowskazów na plażę było przynajmniej z trzy w różne strony, zmyliła nas wąska droga, bałam się tam wjechać, zakazu nie było ale...jakoś mi tam wąsko było. I prom gonił :) Może następnym razem.
oginioszki w swojej relacji opisywała i wklejała zdjęcia plaży w Lumbardzie. Piasek jest, ponoć raj dla dzieci.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.09.2009 09:23

****
Ostatnio edytowano 05.06.2010 22:05 przez Aldonka, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.09.2009 09:36

Ciekawi mnie Twój pogląd na Podobuće. Jesteś trochę oszczędna w słowach ale nic nie szkodzi :)
Ostatnio edytowano 07.09.2009 09:40 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.09.2009 09:38

Około 15:00 zbieramy z plaży Marlenkę i wracamy, ale mijamy Borje i kierujemy się na Podobuce. Mój mąż uwielbia tam nurkować. Zresztą też lubię to miejsce, jest cicho, spokojnie, sielankowo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I się doczekałem :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.09.2009 10:12

Torac napisał(a):Ciekawi mnie Twój pogląd na Podobuće. Jesteś trochę oszczędna w słowach ale nic nie szkodzi :)

:) Lubię Podobuce właśnie za panujący tam spokój, nikt się tam nie spieszy, jest cisza, zawsze trafiam na uśmiechniętych ludzi. Często wieczorami robimy sobie spacery do Podobuce. Zachody słońca zawsze oglądam z ławeczki na górze (przy parkingu). W tym roku pierwszy raz obeszłam sobie Podobuce wzdłuż i wszerz - super.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 07.09.2009 11:06

yskyerka napisał(a):Borak kusi strasznie, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć to zachwalane miejsce. Zdjęcia mnie oczarowały, a rzeczywistość....powaliła na kolana. Tam jest poprostu jak w raju. Pięknie, spokojnie, dla mnie bomba.


Mam podobne odczucia , zresztą znajomi którzy z nami byli na Peljesacu myśleli podobnie :D
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 07.09.2009 12:39

Ja w tym roku swoje urodziny tez spędziłam w Cro :D byliśmy wtedy na Hvarze :D - było pięknie 8) :D
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 07.09.2009 18:37

yskyerka napisał(a):4 sierpień

Zaczyna padać. Padać?? Co ja mówię - leje, ściana deszczu, ej co to? Grad. Jak to grad? W Chorwacji? W sierpniu? Nie możliwe. Nie? Proszę bardzo:
Obrazek

Kurcze, co się dzieje, kuchnia nam pływa, zalewa nas, nawet przez wysoki próg. Jesteśmy jeszcze w piżamach, wybiegamy z Jackiem na zewnątrz i miotłami zrzucamy wodę z tarasu w dół, nawet nie myślę że może podmyć dolną część domu, przecież jakoś ta woda spływać musi.
Jacek znajduje zatkany odpływ. Świetnie, ktoś był dowcipny. Uratowani. Mokrzy, z kilkoma siniakami od kulek gradowych możemy się wysuszyć


yskyerko, dopiero teraz spojrzałam na daty w Twojej relacji, a czytam, czytam od początku :), byłyśmy w tym samym czasie, tylko ja z rodziną z drugiej strony Orebica - w Pernie, Kuciste.
Jak u Was padało jak nieszczęście łącznie z gradem - u nas spadła kropla jedna, no może dwie. Wtedy przełożyliśmy wyjazd do Dubrownika, w którym jak się potem okazało podtopiło sporo aut.
Orebic chyba był granicą opadów.
Kurczę, cro.pl w każdym miejscu Peljesaca, fajnie
:D :D
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 09.09.2009 20:48

yskyerka napisał(a):Patrząc na pozostałe relacje na forum moja jest nudna i nijaka. Nic się u nas nie dzieje, nad czym bardzo ubolewam. I teraz zarzekam się, że w przyszłym roku chcę wakacje stacjonarne, bez Dubrownika po raz "enty", bez Korczuli tez po raz "enty" ale coś mi się wydaje, że długo tak nie usiedzę :)


Jak To nic? Jak to nic? A korki, gradobicie, zmaganie z nudystami :wink: a Julka która ma większy fan club niż Doda :D ?
Pisz, pisz czekam na Twój Dubrownik.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Serca nie da się oszukać - Chorwacja znów wygrała - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone