Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sars

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002
Sars

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 04.04.2003 11:05

Kurde mam jechać kurde w sierpniu a tu coraz więcej słychać o SARS. Moja stara wpadła w panikę i grubo się zastanawia. Co prawda Croatia to nie Hong Kong ale diabli wiedzą co kurde te Włochy czy te kurde Austriacy ze sobą przyniesom kurde. Co tu kurde robić???? :(
Lubin
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 20.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubin » 04.04.2003 12:17

"Kurde" nic nie rób,do sierpnia jest b.daleko.Pozdrowienia Romek.
Polo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 06.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polo » 04.04.2003 12:37

Barnaba napisał(a):Moja stara wpadła w panikę i grubo się zastanawia.

Kurde, Barnaba - ja też wpadłem w panikę, jak przeczytałem, że Twoja stara wpadła w panikę. SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome) może zaatakować i w Hongkongu i w Chorwacji i w Polsce. Więc czym się przejmujesz? Jeśli polec, to w przyjemnych okolicznościach! :coool:
A w kwestii Twojej żony, to dlaczego wybrałeś taką starą? :oczko_usmiech:

Pozdrawiam,
Polo :lol:
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 04.04.2003 13:09

Kurde Polo ty masz rację - Jak do tej pory AIDSA nie złapałem, Husajn z Bin Ladenem mnie nie wykończyli to i SARS nie jest taki straszny.Jak stara nie będzie chciała jechać to se kurde wezne młodszą :wink:
VC4R
Kurde,bez paniki,ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 03.05.2003 05:31

Bozena
Re: Kurde,bez paniki,ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena » 03.05.2003 15:05

VC4R napisał(a):....może warto przeczytać http://hrvatska.online.hr/_clanak.asp?id=131152
8O 8O
Przeczytałam wiadomosc o zatruciu zywnoscia w hotelu Milenjum w Sibeniku,nikt nie wspomina sars i te twoje ale...nie powinno tu byc , nie strasz ludzi.Pozdrowienia Bozena. :( :(
VaaldC4R

Nieprzeczytany postnapisał(a) VaaldC4R » 03.05.2003 20:38

Umieciłem swój post w tym wątku,ponieważ jego temat był taki "chorobowy"
VaaldC4R

Nieprzeczytany postnapisał(a) VaaldC4R » 03.05.2003 20:47

cd.Jego temat "Kurde bez paniki,ale" odnosi się do pewnej postawy:co mi tam,mnie i tak nic się nie stanie itp ,nie wszyscy wyznają taką zasadę.Nie straszę,może ktoś wybiera się do Solaris.Myślę ,że powinien o tym wiedzieć.Nawet wtedy ,gdy nie jest to sławny SARS (a nie wspominałem że jest)
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 17.05.2003 16:51

"Kurde" stary nie denerwuj sie;-) Moja kuzynka wróciła tydzień temu z Egiptu i jest cała i zdrowa;-) W Chorwacji jest bezpieczniej niz Polsce!!!
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 17.05.2003 19:41

KURDE SARS CZY AIDS DAJCIE SPOKÓJ JEDZIEMY NA WAKACJE .
JAK WRÓCIMY BEDZIEMY SIĘ BADAĆ I MARTWIC
ŻYCZE NEGATYWNYCH WYNIKÓW
NARA ŁYSY :lol: :D :)
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 17.05.2003 20:07

Barnaba napisał(a):Kurde mam jechać kurde w sierpniu a tu coraz więcej słychać o SARS. Moja stara wpadła w panikę i grubo się zastanawia. Co prawda Croatia to nie Hong Kong ale diabli wiedzą co kurde te Włochy czy te kurde Austriacy ze sobą przyniesom kurde. Co tu kurde robić???? :(
:D Witajcie i nie martwcie sie,niedawno przeczytałam wiadomosc :Instytut z Moskwy zawiadamia ze najlepszym lekarstwem na SARS jest wodka,polecaja wypic dziennie 2-kieliszki ktore z pewnoscia zabija kazdy wirus.W Chorwacji pijcie dobra rakije !!!!!!!!!.i nie bedzieci mieli apsolutnie zadnych problemow zdrowotnych.
Pozdrowienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bozena. :lool:
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 17.05.2003 20:28

BOŻENKO TYLKO RAKIJA MA INNA ZAWARTOŚĆ % NIŻ NP.STOLIĆNAJA
I MOŻLIWE ŻE WINKA TRZEBA BY BYŁO WYPIĆ ALE 0.7 NO ALE CO NAM TAM HEP :oops:
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 17.05.2003 20:37

A TAK PRAWDĘ MÓWIĄC TO MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ SPOŻYWAĆ Z NASZYMI SĄSIADAMI I WIERZCIE MI NIE PAMIĘTAM ABYM CHOC RAZ PIŁ Z KIELISZKÓW WIĘC WIADOMOŚĆ Z MOSKIEWSKIEGO INSTYTUTU NALEŻY TŁUMACZYC RACZEJDWA RAZY DZIENNIE ALE SZKLANKE.
NA ZDAROWIE
NARA ŁYSY :lol: :D :o :papa:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
rakija

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 17.05.2003 21:22

łysy napisał(a):A TAK PRAWDĘ MÓWIĄC TO MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ SPOŻYWAĆ Z NASZYMI SĄSIADAMI I WIERZCIE MI NIE PAMIĘTAM ABYM CHOC RAZ PIŁ Z KIELISZKÓW WIĘC WIADOMOŚĆ Z MOSKIEWSKIEGO INSTYTUTU NALEŻY TŁUMACZYC RACZEJDWA RAZY DZIENNIE ALE SZKLANKE.
NA ZDAROWIE
NARA ŁYSY :lol: :D :o :papa:
Ale jesteś nerwowy dlaczego krzyczysz. masz racje wodkę nalezy w Rosji pić szklanką i w dodatku musztardowką- Litery duz oznaczaja krzyk-
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 17.05.2003 21:58

Sorki :lol: :D :)
ale jakos nie chciało mi się włączyć capsa.
Nara Łysy :papa:
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone