Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sars

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
po prostu temat

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 18.05.2003 11:43

łysy napisał(a):Sorki :lol: :D :)
ale jakos nie chciało mi się włączyć capsa.
Nara Łysy :papa:
Przepraszam nie chcialam być nietaktowna,myslałam że nie iwesz o tym.Wesolego urlopu. I rakiji specjalnie robionej domaszniej.
tomek2234
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 24.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek2234 » 18.05.2003 19:24

Nie ma co pękac . Właśnie wróciłem z Indonezji via Singapur. Jak tam mnie SARS nie dopadł to juz nigdzie. Hej
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 18.05.2003 19:36

a czy płaciłeś tam kartami kredytowymi?
Łysy
Bebe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bebe » 19.05.2003 07:36

Barnaba napisał(a):Kurde mam jechać kurde w sierpniu a tu coraz więcej słychać o SARS.

To prawda. Słychać.
Barnaba napisał(a):Moja stara wpadła w panikę i grubo się zastanawia.

To bardzo dobrze. Myślenie ma przyszłość.
Barnaba napisał(a):Co prawda Croatia to nie Hong Kong ale diabli wiedzą co kurde te Włochy czy te kurde Austriacy ze sobą przyniesom kurde.

To samo co Polacy, Czesi, Słowacy, Węgrzy, Słoweńcy i wszystkie inne nacje, które się tam pojawiają.
Barnaba napisał(a):Co tu kurde robić???? :(

Siedź w domu, załóż maseczkę, zaklej okna i drzwi, nie wychodź na zewnątrz pod żadnym pozorem, nie kontaktuj się z innymi osobami (nie wiadomo co przyniosą), a o wakacjach zapomnij. Nie używaj internetu. Tam też są wirusy. Można się zarazić.
tomek2234
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 24.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek2234 » 20.05.2003 17:46

Łysy. Czy pytanie o karty kredytowe to do mnie? (szybki jesteś- odpowiadasz kilka minut po zadaniu pytania). Tak płaciłem złotą karta PKO BP (master card) i VISA. Pozdrawiam
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 20.05.2003 19:29

To poczekaj jak przyjdą wyciągi z SARS
Bądż zdrów . Nara Łysy
wojcyn
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojcyn » 26.06.2003 08:21

Oops... Rakija to alkohol wysokoprocentowy. Być może natrafiłeś w swych podróżach na jakas podłą rakiję chrzczoną wodą, ale zapewniam cię Łysy, że można się napić dobrej 50 % rakiji. Sam próbowałem na Murterze i życzę Ci tego również!
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 26.06.2003 09:22

W zeszłym roku sprawdziłem u kolegi zawartość procentów w przywiezionej rakiji i wyszło 53%. Kupowałem na rynku i tam gdzie najlepiej udało się wynegocjowac cenę.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.07.2003 00:26

...BEDE ZLOSLIWI...
Z POLAKEM ZACZNIESZ GADAC O SARS ...I TAK SIE TEMAT SKONCZY NA WODCE... :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Sars - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone