Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ryby,grzyby,zwierzeta,rosliny Chorwacjii,ciekawe zdjęcia.

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.09.2006 12:58

Raaaany!!!! Jaki bajeczny wątek!!!
Też mam tego trochę, ale na dobry początek wrzucę coś, co nieco podgrzało senną atmosferę trzydniowego plażowania przy zachmurzonym niebie w Utjesze w Montenegro.

Wybaczcie - jakość fatalna, ale wicie, rozumicie: ta panika, że to skoczy, że tryśnie jakimś jadem, że wystawi kły! Ale coś chyba widać. Urzekającym faktem jest jego domek (no chyba, ze to nie domek) - to wszystko powstało w ciągu jednej nocy:
ObrazekObrazekObrazek

Jeszcze kolacyjkę przyjemniaczka-głodomora wkleję:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 21.09.2006 13:55

świetny wątek to ja może też wrzucę pare zdjęc [skromnych bo skromnych, ale są:]
Obrazek
plitvickie rybki [znane już w całym świecie:]
Obrazek
nasz mały przyjaciel z plaży :wink:
Obrazek
nie mieliśmy serca go wysuszyć..
Obrazek
i kwiatowe drzewo
Obrazek
jakieś coś tam na drzewie

...cdn...
[jak tylko będę miała większą chwilkę czasu 8)]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 21.09.2006 15:59

shtriga
Może zaciekawi Ciebie ,ze jest to samica pajaka o nazwie Tygrzyk paskowany a to jest jej kokon. :D :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.09.2006 16:04

Petris!!!!!!!! Straszliwie mnie to interesowało!!!!! DZIĘKI Ale zdjęcie jest tak fatalne, że nie wiedziałam, że ktokolwiek coś tam dojrzy!!!
Nawet mówiłyśmy do niego (tzn. do niej) - tygrysie :D

A czy ona to groźna jest? Czy tylko tak wygląda (miną nadrabia :wink: :D ). Bo właścicielka kempu uwierzyć nie mogła skąd nasze przerażenie - złamała gałązkę granatu, wzięła pajęczycę i zamordowała z zimną krwią narzędziem zbrodni pod tytułem klapek gumowy. Tylko ta "kuća" nie chciała spaść.

Takie maleństwo a taką solidną konstrukcję zbudowało...
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 21.09.2006 18:06

shtriga napisał(a):Petris!!!!!!!! Straszliwie mnie to interesowało!!!!! DZIĘKI Ale zdjęcie jest tak fatalne, że nie wiedziałam, że ktokolwiek coś tam dojrzy!!!
Nawet mówiłyśmy do niego (tzn. do niej) - tygrysie :D

A czy ona to groźna jest? Czy tylko tak wygląda (miną nadrabia :wink: :D ). Bo właścicielka kempu uwierzyć nie mogła skąd nasze przerażenie - złamała gałązkę granatu, wzięła pajęczycę i zamordowała z zimną krwią narzędziem zbrodni pod tytułem klapek gumowy. Tylko ta "kuća" nie chciała spaść.

Takie maleństwo a taką solidną konstrukcję zbudowało...



to był domek jej dzieci -w Polsce pod ochrona,moze masz czas poczytac?
http://www.salamandra.org.pl/magazyn/b08a07.html
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 22.09.2006 07:26

O rety... Czuję się nieco winna, że jej nie ocaliłyśmy. :)
Faktycznie mamy taki maskujący kolor namiotu, że jej się chyba z wysuszoną łąką skojarzyło i przylazła.
Podtrzymuję jednak, że bardzo mi się ten pajączek nie podoba :) . A jak wyczytałam, ze najczęściej występują trzy sztuki na metr kwadratowy, to mi się tak sobie zrobiło :D .

Dzięki bardzo Petris!
Pozdrawiam!
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 22.09.2006 10:10

shtriga napisał(a):O rety... Czuję się nieco winna, że jej nie ocaliłyśmy. :)
Faktycznie mamy taki maskujący kolor namiotu, że jej się chyba z wysuszoną łąką skojarzyło i przylazła.
Podtrzymuję jednak, że bardzo mi się ten pajączek nie podoba :) . A jak wyczytałam, ze najczęściej występują trzy sztuki na metr kwadratowy, to mi się tak sobie zrobiło :D .

Dzięki bardzo Petris!
Pozdrawiam!


Nie dziwie się Tobie,mam do czyniena z dwojgiem ludzi niesamowicie zachowujacych sie na widok pajaków,przyprawiaja mnie nieraz o zawał serca. 8O 8O Ja lubie wszystkie stworzenia małe i duże,nawet bardzo lubie ludzi,choc nieraz to bywa bez wzajemności. :cry:
Obrazek
pajączek i jego cień
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 22.09.2006 11:27

to ja po cichu, nie przeszkadzając w wymianie wiedzy i spostrzeżeń zrobię "cd" zdjęć z naszej wyprawy..


Obrazek
właśnie się zastanawialiśmy co to jest i stąd to zdjęcie..
Obrazek
tak jakoś wzięło mi się na 'cykanie' rabatek kwaitowych w Dubrovniku :wink:
Obrazek
wieelka była [i sprowadziła ze sobą przyjaciół:]
Obrazek
trogirski kotek
Obrazek
granaty
Obrazek
limonki
Obrazek
jakoś tak nawet oset mi się spodobał;]
Obrazek
figi
Obrazek
trudno dostrzec, ale zobaczymy kto ma wprawne oko;]
Obrazek
makarski kaktusik
Obrazek
TO mnie zaatakowało [a wiadomo jakie kobiety są wrażliwe na tym punkcie;] więc musiałam drania uwiecznić :lol:
Obrazek
Obrazek
i tych też nie potrafiliśmy zasuszyć, mamy za miękkie serca :wink:
Obrazek
Obrazek
jaszczur(ka)
Obrazek
gdzieś w drodze powrotnej
Obrazek
też gdzieś w trasie powrotnej
Obrazek
jakieś ładne te osty tam mają, naprawdę :wink:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 22.09.2006 19:15

malenki wodospadzik Kravica i żabka :)
Obrazek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.09.2006 11:01

Podziwiajac piekno Chorwacjii,nie zapominajmy,ze i Chorwaci sa ludzmi,co wiaze sie z pojęciem dobra i zla.Moze obejrzy ktoś z Chorwacjii te zdjecia i spowoduje, aby te stworzenia, ktore zostaly wyrzucone na camp. Perna w Orebiću, znalazly włascicieli ,aby nie byly skazane na smierc glodowa i brak miejsca do snu.Maleństwo ma dopiero 27 dni. Suka czarno biala niedlugo sie oszczeni.A Funckub zamyka swoja działkalnośc w tym miesiacu.Wierze że xnajda sie na Forum Chorwaci co spowoduja ,aby te stworzenia nie zgineły.
[img][img]http://img228.imageshack.us/img228/2505/imgp07544mu9.th.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img165.imageshack.us/img165/8962/imgp07599ff0.th.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img143.imageshack.us/img143/3096/imgp07555cn5.th.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img145.imageshack.us/img145/9365/imgp07566fq4.th.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img149.imageshack.us/img149/2888/imgp07577he7.th.jpg[/img][/img
[img][img]http://img153.imageshack.us/img153/808/imgp01744mn4.th.jpg[/img][/img]

Przez wiele miesięcy.uczestnicy wczasów Funclubu dbali o przybledy nie z własnej winy tylko z okrucieństwa ludzi., starali sie znalezc dla nich dom,spotkalismy sie jednak z obojetnoscia.Może wiec sami Chorwaci nawet mieszkajacy w innych czesciach spowoduja,ze ktos sie nimi zajmie.Jest tam jeszcze stary pies bardzo smutny,moze tez ktos go przygarnie. Ja osobiscie wierze w ludzi.
Deeno
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deeno » 24.09.2006 21:08

Niestety bezpanskich psow a zwlaszcza kotow widzialem w Chorwacji sporo...

A tu dalszy ciag moich fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deeno
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deeno » 24.09.2006 21:15

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deeno
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deeno » 24.09.2006 21:32

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deeno
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deeno » 24.09.2006 21:51

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deeno
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deeno » 24.09.2006 22:24

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Ryby,grzyby,zwierzeta,rosliny Chorwacjii,ciekawe zdjęcia. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone