Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rumunia pachnąca tymiankiem...

Niepodległość od Imperium Osmańskiego Rumunia uzyskała 9 maja 1877 roku. Połowa ludności Rumunii zginęła w II wojnie światowej. W Rumunii w 1917 roku wydano najmniejszy na świecie banknot o nominale 10 bani (10 groszy) - ma on 2,75 cm szerokości i 3,8 cm długości. Timisoara było pierwszym europejskim miastem, które wprowadziło konne tramwaje w 1869 roku i elektryczne oświetlenie ulic w 1889 roku.
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 15.08.2014 19:41

FUX napisał(a):Swoje dolegliwości menstruacyjne także opiszesz?


..i se nie poczytasz.... :mrgreen:
FUX napisał(a):Jeszcze relację z imienia i nazwiska na fejsa wrzuć, ale najpierw puknij się w ścianę....
:roll:

..wujek dobra rada.. :mrgreen:
ogólnie to..ehhhhh szkoda gadać..
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 15.08.2014 20:41

agnieszka-bg napisał(a): :papa:
Wielka, wielka szkoda :?
Mogła być kolejna świetna, z humorem napisana relacja - mogłaby, ale nie ma...


Gdybyś się jednak Agnieszko rozmyśliła, to ja se tu poczekam :smo:
agnieszka b-g
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka b-g » 15.08.2014 21:15

Ochłonęłam i pominę milczeniem post tego Pana.
Nie zniżę się do takiego poziomu wypowiedzi.

Dzięki za wsparcie. :roll:
Ostatnio edytowano 15.08.2014 21:31 przez agnieszka b-g, łącznie edytowano 1 raz
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 15.08.2014 21:18

agnieszka b-g napisał(a):Ochłonęłam i pominę milczeniem post tego Pana.
Nie zniżę się do tego poziomu wypowiedzi.

i tak trzymaj :D
czekamy na relację :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2014 21:37

agnieszka b-g napisał(a):Ochłonęłam i pominę milczeniem post tego Pana.
Nie zniżę się do tego poziomu wypowiedzi.


No i dobrze, relacja zapowiada się ciekawie :D
No, ale na przyszłość nie zaszkodzi jednak nie pisać o problemach typu rzyganie 8)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.08.2014 21:44

agnieszka b-g napisał(a):Ochłonęłam i pominę milczeniem post tego Pana.
Nie zniżę się do takiego poziomu wypowiedzi.

Dzięki za wsparcie. :roll:


WItaj.

CHętnie poczytam o Rumunii, jednakże oszczędź szczegółów gastrycznych.
Wystarczyło, że zrobiłabyś edycję tychże i byłoby po sprawie.

Skopiuj ten swój tekst, zweryfikuj, ja później treść wyrzucę i bedzie po temacie.

Pozdrawiam.

F.

P.S. Nie rób krzywdy dziecku.
:wink:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 15.08.2014 21:48

Lednice napisał(a):
agnieszka b-g napisał(a):Ochłonęłam i pominę milczeniem post tego Pana.
Nie zniżę się do tego poziomu wypowiedzi.


No i dobrze, relacja zapowiada się ciekawie :D
No, ale na przyszłość nie zaszkodzi jednak nie pisać o problemach typu rzyganie 8)


Każdy pisze swoje relacje po swojemu i ja bym jednak była za tym, żeby tak zostało - jak zaczniemy ludziom mówić, co mają pisać, a czego nie - to jaki jest w ogóle sens takiego pisania?
Wszystkie relacje zmienią się w: byłem tu i tu, wtedy i wtedy, pizza w restauracji 40 kun a małe piwo 15, obejrzyjcie se zdjęcia... - średnio ciekawe.

Pisaj Agnieszko jak umisz i jak Ci serce dyktuje, bo wychodzi Ci to rewelacyjnie - wszystkie Twoje relacje przeczytałam jednym tchem niemalże i ciężko było mi się od nich oderwać, choć pewnie nie w każdej zabierałam głos ;)
Jak zaczniesz pisać pod innych, to już nie będzie to samo... :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2014 22:22

Niby tak, ale w tym przypadku żaden dzieciak by sobie nie życzył pisania o takich problemach :roll:
W sumie to nic ciekawego ani przyjemnego 8)
agnieszka b-g
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka b-g » 15.08.2014 22:45

Podróże niosą ze sobą różne doświadczenia. Także te "gastryczne". :oops:
Do dziś śmiejemy się z tych perypetii, a pierwszym prześmiewcą jest właśnie nasz syn, który co rusz straszy nas, że podje jagódek.
Jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy, to niech nie czyta albo czyta ze zrozumieniem i pojmie konwencję, w której piszę.
Nie chodzi tu o opis choroby dziecka, ale o zamieszanie, jakie wywołują takie sytuacje, o ich dynamizm i, gdy się patrzy z boku, śmieszność.
Pozwólcie, że będę pisała, jak chcę. :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.08.2014 22:48

Rozumiem, że jest zrozumienie, więc post edytuję.



agata26061 napisał(a): Fuxem się nie przejmuj, bo on wiecznie taki niezadowolony. Olej go a na pewno tutaj będziesz miała rzesze fanów, bo super napisałaś poprzednią część :D


To, że 1000 ludzi myśli inaczej, niekoniecznie znaczy, iż mają rację...
:wink:

Grzeczniej proszę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2014 22:58

agnieszka b-g napisał(a):Podróże niosą ze sobą różne doświadczenia. Także te "gastryczne". :oops:
Do dziś śmiejemy się z tych perypetii, a pierwszym prześmiewcą jest właśnie nasz syn, który co rusz straszy nas, że podje jagódek.
Jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy, to niech nie czyta albo czyta ze zrozumieniem i pojmie konwencję, w której piszę.
Nie chodzi tu o opis choroby dziecka, ale o zamieszanie, jakie wywołują takie sytuacje, o ich dynamizm i, gdy się patrzy z boku, śmieszność.
Pozwólcie, że będę pisała, jak chcę. :D


Pozwalamy, choć mnie to nie przekonuje :roll:
Tak samo nie podobają mi się na forum zdjęcia brudnych dzieci
Ale twoja sprawa :roll:

W tej sytuacji wypadałoby rozpocząć relację od początku w innym wątku 8)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 15.08.2014 23:05

agnieszka b-g napisał(a):Podróże niosą ze sobą różne doświadczenia. Także te "gastryczne". :oops:
Do dziś śmiejemy się z tych perypetii, a pierwszym prześmiewcą jest właśnie nasz syn, który co rusz straszy nas, że podje jagódek.
Jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy, to niech nie czyta albo czyta ze zrozumieniem i pojmie konwencję, w której piszę.
Nie chodzi tu o opis choroby dziecka, ale o zamieszanie, jakie wywołują takie sytuacje, o ich dynamizm i, gdy się patrzy z boku, śmieszność.
Pozwólcie, że będę pisała, jak chcę. :D


W pełni popieram, kolega FUX lubi tak czasami dowalić jak "damski bokser", nie mogę zrozumieć ile można mieć w sobie niechęci do drugiego człowieka.
Pozdrawiam Agnieszko
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.08.2014 23:08

Nie wiesz, o co chodzi, to nie mieszaj.
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 16.08.2014 05:08

FUX napisał(a):Wystarczyło, że zrobiłabyś edycję tychże i byłoby po sprawie.
Skopiuj ten swój tekst, zweryfikuj, ja później treść wyrzucę i bedzie po temacie.


8O 8O ....GUKPPiW .. z tego co się orientuję to chyba już nie funkcjonuje ta instytucja...a wystarczyło po prostu nie czytać dalej jak treść i forma nie pasowała..ale jak zwykle najłatwiejsze rzeczy przychodzą najciężej... :cry:



..no to czekamy co było dalej... :mrgreen: :oczko_usmiech:
Marmarka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmarka » 16.08.2014 06:22

Aga, daj ostrzeżenie na początku, co by wrażliwsi sobie darowali :) rzyganie normalna rzecz, ludzie czytają/oglądają gorsze rzeczy na własne życzenie, więc nie rozumiem tego poruszenia :) mnie ten opis rozbawił do łez!:) czekam na dalszą część Waszej podróży. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rumunia - România


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rumunia pachnąca tymiankiem... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone