Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rowerem ... miło i zdrowo :-)

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hellraider
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 19.04.2008
Rowerem ... miło i zdrowo :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) hellraider » 22.12.2013 17:42

Witam i od razu przechodzę do rzeczy :-) . Latem 2014 pojadę 11 raz do CRO ale tym razem chcę zabrać ze sobą moje ukochane rowery ( dla mnie i żony Marty ) . Rzecz w tym , że bardzo lubię jeździć rowerem ale zdecydowanie mniej lubię go nosić . Obawiam się jednak , że w Breli będę musiał pokonywać schody z rowerem na plecach ( i to podwójnie ) . W zeszłym roku byłem w Breli/Jarduli - super miejsce ale apartament był dostępny po 50-70 schodach - na pieszo OK ale z rowerem na plecach - NIE . Szukam w Breli ( raczej blij centrum ) ładnego apartamentu dla 2 osób , z którego można wyjechać rowerem i wrócić nie pokonując schodów albo bardzo stromej ulicy . Sama jazda wzdłuż plaży , szeroką ścieżką spacerową to sama przyjemność . Pokonywałem na pieszo trasę ok.5km z Jarduli do centrum Breli . Pięknie było i zazdrościłem , że nie mam ze sobą mojego kochanego Unibike`a . Więc podsumowując zapytam jeszcze raz - kto mi podpowie apartament ( 2 osobowy ) , który dawałby możliwość dojazdu rowerem ( no i przechować rowerek też byłoby fajnie - jakiś garaż itp. ) . Będę wdzięczny za podpowiedzi .

W "międzyczasie" szukałem i znalazłem dość fajną kwaterę . Apartament przy spokojnej uliczce - czyli jazda rowerem możliwa , i blisko do deptaka przy plaży . W każdym jednak razie czekam na podpowiedzi - może coś lepszego się znajdzie :-)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Rowerem ... miło i zdrowo :-)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone