Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Routex w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tczarnecki
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 25.05.2008
Routex w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tczarnecki » 25.05.2008 13:07

Mam pytanie - jak jest z siecią stacji BP i Statoila honorujących kartę Rouetxa. A może lokalne stacja też honorują "plastik" tej firmy?
tomek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek99 » 15.06.2008 23:07

Routexem w Chorwacji zapłacisz na stacjach OMV jak również na bramkach za przejazd autostradami. Stacji BP chyba nie widzialem, Statoila na pewno nie. Oprócz ww. Routexem zapłacisz też na stacjach Aral i Agip.
tczarnecki
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 25.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tczarnecki » 16.06.2008 18:40

wielkie dzięki za pomoc
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 26.02.2017 15:37

Nie widzę niestety OMV w CRO - chyba z Routexem będzie problem...
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 03.03.2017 20:44

Przy płaceniu routexem trzeba sprawdzić czy karta paliwowa którą masz działa za granicą czy tylko na terenie Polski, np. moja karta ma ograniczenie tylko na teren naszego kraju :cry:
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 03.03.2017 20:51

Mogę płacić, tylko żeby było gdzie:/)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.03.2017 21:10

Na stronie Routex pokazują się jakieś dziwne stacje honorujące karty w Chorwacji. Nie pamiętam gdzie, ale coś czytałem o przejęciu jakichś stacji przez któryś koncernów.

ps. Crodux.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 07.03.2017 23:47

Jakoś na www routera brak informacji o Chorwacji, chyba nie można routerem płacić......
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2017 11:55

Bosm@n napisał(a):Jakoś na www routera brak informacji o Chorwacji, chyba nie można routerem płacić......


Na stronie ROUTEX zaplanuj sobie trasę do Chorwacji, a zobaczysz stacje Crodux jako honorujące tą usługę. A najlepiej zwróć się do operatora twojej karty i zadaj pytanie, bo nie wszystko w sieci musi być prawdą.
Mchbox
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mchbox » 12.08.2023 09:23

Strona Routex pokazuje 3 rodzaje stacji w Chorwacja i okolicach: OMV, Crodux (przejęte OMV) i PETROL (takie z czerwonym logo PETROL) - sprawdzałem Crodux i PETROL, płaciłem kartą BP-Routex za paliwo bezproblemowo.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 12.08.2023 09:47

Dzięki:-)
Dużo się co roku zmienia.
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 12.08.2023 20:59

Mchbox napisał(a):Strona Routex pokazuje 3 rodzaje stacji w Chorwacja i okolicach: OMV, Crodux (przejęte OMV) i PETROL (takie z czerwonym logo PETROL) - sprawdzałem Crodux i PETROL, płaciłem kartą BP-Routex za paliwo bezproblemowo.

Informacja po sześciu latach, ale jest :proszedzieki:

Bosm@n napisał(a):Dzięki:-)
Dużo się co roku zmienia.

Teraz już wiesz :lool:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone