Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

rodziny z dziećmi, ile macie bagażu?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
misiaczek-bartek
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiaczek-bartek » 12.06.2014 08:56

ja zawsze bagażnik na maxa załadowany. 2 lata temu wyciągałem z auta trochę rzeczy, bo się bałem że na pierwszej kolejnie bym wydech zostawił. Autko grand scenic, było zawsze po dach załadowane. 450 litrów, a i tak nad boxem się zastanawiałem :)
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 12.06.2014 13:18

jako anegdotę ale z morałem powiem wam że kilka ładnych lat temu mój przyjaciel jechał z swoją wtedy jeszcze dziewczyną do CRO pod namiot motorem i dał Beacie torbę/plecak gdzieś z 10 litrów, czyli zabrała to co miała na sobie i to co zapakowała w te 10 l i dała radę.......

abstrahując od rozważań na temat komfortu graniczącego z heroizmem podróży 2000km w jedną stronę na wąskim siodełku GSXR-1100W muszę przyznać że jest to dla mnie przykład ostateczny jak można się spakować

uważam że pytanie "ile potrzebujecie przestrzeni bagażnika" jest niewłaściwe bo ilość bagażu będzie taka jak dostępna przestrzeń.
czy jechałem z boxem czy bez zawsze jestem zapakowany na full
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 12.06.2014 13:26

3 dzieci - bagażnik full, ale w tym roku nie zabieram dużo ubrań, po co skoro i tak chłopcy cały czas spacerowali w kąpielówkach
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 12.06.2014 13:54

Dwójka dzieci ( 2+4 ) po przymiarkach zapakujemy się do bagażnika 350l. Pewnie jakieś drobiazgi będą pod fotelami. No ale my jedziemy tylko na tydzień.
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 12.06.2014 14:01

woojtekg napisał(a):Dwójka dzieci ( 2+4 ) po przymiarkach zapakujemy się do bagażnika 350l. No ale my jedziemy tylko na tydzień.


w mojej opinii czas wyjazdu ma tu małe znaczenie , przynajmniej jeśli chodzi wyjazd na kemping , gdzie ilość bagażu będzie identyczna czy na tydzień dwa czy miesiąc

co do ubrań to też można powiedzieć że zawsze obiecujemy sobie że tylko stroje kąpielowe i koszulki czapki, ale życie pokazuje że jedna zmiana długich rękawów jest potrzebna choćby na sam przejazd , gdzie po drodze zatrzymujemy się w miejscach gdzie nie jest jeszcze ciepło
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 19.06.2014 16:55

Dzisiaj poszło pakowanie 2+1 - Renault Scenic 2 myślałem, że będzie gorzej ale bagażnik załadowany na full, auto siadło grubo :D Dobrze, że Conquest to jeszcze 2cm w zapasie :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
rodziny z dziećmi, ile macie bagażu? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone