Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rijeka, Krk, Pag...?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BASIA80
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 08.11.2016 11:11

noemi_s napisał(a):
BASIA80 napisał(a):A jeszcze jedno, rozumiem, że w tych wszystkich miejscach powyżej woda jest ciepła i taka "piekna"??? :D

Znam takich, którzy przy temperaturze wody oscylującej wokół 24°C końcem czerwca narzekali, że zimno i nie da się kąpać :D . A czy piękna? Dla mnie woda w Chorwacji zawsze jest cudnej urody :lol: .
Wysłałam Ci wiadomość przez maila.

dziekuję
Kasia1_ii
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia1_ii » 10.11.2016 09:35

inka 777: czy mogłabyś mi również podesłać namiary na KRK, jakie dostałaś od Noemi i Woki? Też szukam 2+2 na lipiec, z góry dziękuję!
Pozdrawiam,
Kasia

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
katrinaw3
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katrinaw3 » 30.12.2016 13:27

woka napisał(a):
inka 777 napisał(a):Woka jeśli od Ciebie też mogłabym dostać namiary na Krk byłabym wdzięczna pozdrawiam i dziękuję :papa:

Wysłane. :D

Jeśli to nie problem, poproszę i ja:)
dziękuję:)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Rijeka, Krk, Pag...? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019