Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 27.07.2018 16:54

iwona.kr napisał(a):a czy informacja - na jakich chorwackich stronach, to jakaś tajemnica, czy można się nią podzielić? :)
Pytam, bo szukam od tygodnia godzinami, wysłałam dziesiątki maili bezpośrednio do właścicieli i taniej niż 60EUR nie udało mi się znaleźć. I to wcale nie w bliskiej odległości od plaży.. a wyjazd już za parę dni..
.
No i doczekałaś się odpowiedzi. Ciekawe po co był ten post- chyba by połechtać własne ego.
dexter2011
Plażowicz
Hvar, apartament przy samym morzu?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dexter2011 » 28.07.2018 11:24

Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osob na Hvarze, od 6go wrzesnia, jak najblizej morza, tuz przy samej plazy. Kameralne miejsce, z dala od tlumow. Moze Ivan Dolac lub Zavala? A moze cos innego jeszcze proponujecie?
krisss
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisss » 28.07.2018 18:07

Witam szukam apartamentu 2 os od 4.08 do 10.08 Pozdr.
Maincoon
Turysta
Re: Hvar, apartament przy samym morzu?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maincoon » 28.07.2018 18:20

dexter2011 napisał(a):Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osob na Hvarze, od 6go wrzesnia, jak najblizej morza, tuz przy samej plazy. Kameralne miejsce, z dala od tlumow. Moze Ivan Dolac lub Zavala? A moze cos innego jeszcze proponujecie?

Polecam Zavale, bylismy na początku lipca. Uroczo i blisko plaży;-)
Dom wakacyjny Dvje palme. My bylismy w czwórkę w wieksym apartmanie. Ale dla dwójki mają tez studio. Tylko nie wiem czy wolne.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Viper1204
Autostopowicz
Baska Voda kwatery noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viper1204 » 29.07.2018 20:43

Witam
Wybieram sie pierwszy raz do chorwacjii.
Czy ktos mógłby podesłać sprawdzone kwatery w Basce?
Okolo 10 sierpnia 6 8 osób
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bercik78
Autostopowicz
Pilne pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercik78 » 30.07.2018 07:50

Witam pilnie poszukuję apartamentu tzn chodzi o aneks kuchenny w terminie 30.07.12.08 dla 4 osób. Niestety wiem że to dużo za późno ale może coś się znajdzie . Niestety wtopilem gdyz mialem zarezerwowany apartament w Czarnogórze jednak okazał się totalnym niewypałem i porazka . Teraz z dziećmi szukamy noclegu żeby uratować jeszcze te wakacje
Kaka17
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaka17 » 30.07.2018 16:40

Witam, szukam 2 apartamentów dla 2 rodzin 2+1 dziecko w Środkowej Dalmacji.Z widokiem na morze i aneksem kuchennym.Termin 12 do 19 sierpnia. Może ktoś ma coś godnego polecenia.Mój emeil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rock_is
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 31.07.2018 10:51

Poszukuję apartamentu spełniającego dość specyficzne wymagania:

- apartament na parterze z wyjściem na szczelnie ogrodzony ogródek. Najlepiej gdyby był to jedyny apartament z dostępem do tego ogródka;
- jak najbliżej plaży;
- dozwolone zwierzęta.
- Riwiera Makarska lub okolice.

Jeśli ktoś kojarzy taką miejscówkę to będę wdzięczny za przesłanie namiaru. Mimo przejrzenia stosu ofert, jeszcze nic nie znalazłem.
sawo7
Autostopowicz
szukam apartamentu na 4 dni 4-8 sierpień (4 os.) BRAČ

Nieprzeczytany postnapisał(a) sawo7 » 01.08.2018 01:18

Witam,

Poszukuję apartamentu na 4 nocki od soboty (4.08) dla 2+2.
Na bookinnnn praktycznie brak wyboru w sensownych cenach. Może ktoś coś poleci.
Najlepiej na wyspie Brać ale mogą też być miejscówki między Splitem i Zadarem.
Raczej spokojne miejsca (o ile jeszcze takie istnieją w Chorwacji ;)).
Może jakieś linki gdzie szukać poza bookinnnn i casamunnn...

Pozdrawiam forumowiczów
Sawo
paulinadaria
Plażowicz
Re: Rab - Lopar

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulinadaria » 02.08.2018 21:27

Również podpinam się pod pytanie, szukam noclegu na pewno dla 2 osób, max. 4 w terminie 25.08.-03.09.
Andrzej50
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej50 » 02.08.2018 22:32

Tuciepi lub Podgora prosze o namiary na jakiś Fajny apartament dla 3 os dorosłych w terminie od 1 września lub parę dni wcześniej
shadar
Autostopowicz
15-24.08 - Nocleg dla 5 osób + 1 dziecko

Nieprzeczytany postnapisał(a) shadar » 03.08.2018 13:06

Witam,
szukam noclegu dla 5 osób dorosłych + 1 dziecko poniżej 2 lat. Myślimy o apartamencie z 2 sypialniami. Może być dodatkowo jakiś salonik... Lokalizacja: od Jasienic (może być od Podstrany) do Baśki Vody. Z uwagi na dziecko zależy nam żeby były plaże z drobnym kamieniem. Wstępnie szukałem na Booking i AirBnB - kilka ofert jest, ale wiadomo ceny wyższe przez opłaty serwisowe.

Ktoś coś poleci Ciekawego? Przy takiej ilości osób ile należy przyjąć na dzień? 70E?
Zwykle jechaliśmy w ciemno i na miejscu szukaliśmy, ale z dzieckiem nie bardzo można sobie pozwolić na takie coś.
WojtekHR
Autostopowicz
baza wypadowa z dostępem do morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekHR » 04.08.2018 11:07

Witam forumowiczów !! Na początek zaznaczę, że przypadkiem wpadłem na to forum i powiem Wam, że ilość i jakość informacji jest super. Nigdy nie organizowałem, żadnej wycieczki, Chorwacji też nie znam dlatego pomyślałem, że warto Was zapytać :wink:

Wyjazd: własnym samochodem, południe Polski
Termin: 7 lub 10 dni (od 8.08 do 19.08.2018 chciałbym coś znaleźć, więc długość pobytu zależy od dostępności lokum)
Ilość osób: 4 dorosłe osoby (wyjazd rodzinny)
Cel: plażowanie/zwiedzanie, 50%/50% czasu
Lokum: fajnie jakby był to apartament, ale Hotel też może być

Zapewne macie doświadczenie, ile miejsc i jakie miejsca można zobaczyć przy takim rozkładzie czasu nie rezygnując z plażowania. Na pewno chcielibyśmy zwiedzić jakieś większe atrakcyjne miasto jaka jeden z punktów do zwiedzenia. Troche obawiam sie, że w tak krótkim terminie będzie ciężko znaleźć fajne lokum. Bardzo bym prosił o propozycje lokum na maila: taptalk88@gmail.com

:papa:
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.08.2018 11:15

vitek
Autostopowicz
makarska od 11.8 do 18.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) vitek » 06.08.2018 12:28

Witam,wybieram się z rodzinką do Makarskiej od 11.8 do 18.08 4dorosłych i 2dzieci,ma ktoś na miar na apartament 3pokojowy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019