Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5242
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 27.07.2018 15:54

iwona.kr napisał(a):a czy informacja - na jakich chorwackich stronach, to jakaś tajemnica, czy można się nią podzielić? :)
Pytam, bo szukam od tygodnia godzinami, wysłałam dziesiątki maili bezpośrednio do właścicieli i taniej niż 60EUR nie udało mi się znaleźć. I to wcale nie w bliskiej odległości od plaży.. a wyjazd już za parę dni..
.
No i doczekałaś się odpowiedzi. Ciekawe po co był ten post- chyba by połechtać własne ego.
dexter2011
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.06.2015
Hvar, apartament przy samym morzu?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dexter2011 » 28.07.2018 10:24

Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osob na Hvarze, od 6go wrzesnia, jak najblizej morza, tuz przy samej plazy. Kameralne miejsce, z dala od tlumow. Moze Ivan Dolac lub Zavala? A moze cos innego jeszcze proponujecie?
krisss
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisss » 28.07.2018 17:07

Witam szukam apartamentu 2 os od 4.08 do 10.08 Pozdr.
Maincoon
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 17.08.2007
Re: Hvar, apartament przy samym morzu?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maincoon » 28.07.2018 17:20

dexter2011 napisał(a):Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osob na Hvarze, od 6go wrzesnia, jak najblizej morza, tuz przy samej plazy. Kameralne miejsce, z dala od tlumow. Moze Ivan Dolac lub Zavala? A moze cos innego jeszcze proponujecie?




Polecam Zavale, bylismy na początku lipca. Uroczo i blisko plaży;-)
Dom wakacyjny Dvje palme. My bylismy w czwórkę w wieksym apartmanie. Ale dla dwójki mają tez studio. Tylko nie wiem czy wolne.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Viper1204
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2018
Baska Voda kwatery noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viper1204 » 29.07.2018 19:43

Witam
Wybieram sie pierwszy raz do chorwacjii.
Czy ktos mógłby podesłać sprawdzone kwatery w Basce?
Okolo 10 sierpnia 6 8 osób
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bercik78
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2018
Pilne pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercik78 » 30.07.2018 06:50

Witam pilnie poszukuję apartamentu tzn chodzi o aneks kuchenny w terminie 30.07.12.08 dla 4 osób. Niestety wiem że to dużo za późno ale może coś się znajdzie . Niestety wtopilem gdyz mialem zarezerwowany apartament w Czarnogórze jednak okazał się totalnym niewypałem i porazka . Teraz z dziećmi szukamy noclegu żeby uratować jeszcze te wakacje
Kaka17
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaka17 » 30.07.2018 15:40

Witam, szukam 2 apartamentów dla 2 rodzin 2+1 dziecko w Środkowej Dalmacji.Z widokiem na morze i aneksem kuchennym.Termin 12 do 19 sierpnia. Może ktoś ma coś godnego polecenia.Mój emeil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 31.07.2018 09:51

Poszukuję apartamentu spełniającego dość specyficzne wymagania:

- apartament na parterze z wyjściem na szczelnie ogrodzony ogródek. Najlepiej gdyby był to jedyny apartament z dostępem do tego ogródka;
- jak najbliżej plaży;
- dozwolone zwierzęta.
- Riwiera Makarska lub okolice.

Jeśli ktoś kojarzy taką miejscówkę to będę wdzięczny za przesłanie namiaru. Mimo przejrzenia stosu ofert, jeszcze nic nie znalazłem.
sawo7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2018
szukam apartamentu na 4 dni 4-8 sierpień (4 os.) BRAČ

Nieprzeczytany postnapisał(a) sawo7 » 01.08.2018 00:18

Witam,

Poszukuję apartamentu na 4 nocki od soboty (4.08) dla 2+2.
Na bookinnnn praktycznie brak wyboru w sensownych cenach. Może ktoś coś poleci.
Najlepiej na wyspie Brać ale mogą też być miejscówki między Splitem i Zadarem.
Raczej spokojne miejsca (o ile jeszcze takie istnieją w Chorwacji ;)).
Może jakieś linki gdzie szukać poza bookinnnn i casamunnn...

Pozdrawiam forumowiczów
Sawo
paulinadaria
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.08.2018
Re: Rab - Lopar

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulinadaria » 02.08.2018 20:27

Również podpinam się pod pytanie, szukam noclegu na pewno dla 2 osób, max. 4 w terminie 25.08.-03.09.
Andrzej50
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej50 » 02.08.2018 21:32

Tuciepi lub Podgora prosze o namiary na jakiś Fajny apartament dla 3 os dorosłych w terminie od 1 września lub parę dni wcześniej
shadar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.08.2018
15-24.08 - Nocleg dla 5 osób + 1 dziecko

Nieprzeczytany postnapisał(a) shadar » 03.08.2018 12:06

Witam,
szukam noclegu dla 5 osób dorosłych + 1 dziecko poniżej 2 lat. Myślimy o apartamencie z 2 sypialniami. Może być dodatkowo jakiś salonik... Lokalizacja: od Jasienic (może być od Podstrany) do Baśki Vody. Z uwagi na dziecko zależy nam żeby były plaże z drobnym kamieniem. Wstępnie szukałem na Booking i AirBnB - kilka ofert jest, ale wiadomo ceny wyższe przez opłaty serwisowe.

Ktoś coś poleci Ciekawego? Przy takiej ilości osób ile należy przyjąć na dzień? 70E?
Zwykle jechaliśmy w ciemno i na miejscu szukaliśmy, ale z dzieckiem nie bardzo można sobie pozwolić na takie coś.
WojtekHR
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2018
baza wypadowa z dostępem do morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekHR » 04.08.2018 10:07

Witam forumowiczów !! Na początek zaznaczę, że przypadkiem wpadłem na to forum i powiem Wam, że ilość i jakość informacji jest super. Nigdy nie organizowałem, żadnej wycieczki, Chorwacji też nie znam dlatego pomyślałem, że warto Was zapytać :wink:

Wyjazd: własnym samochodem, południe Polski
Termin: 7 lub 10 dni (od 8.08 do 19.08.2018 chciałbym coś znaleźć, więc długość pobytu zależy od dostępności lokum)
Ilość osób: 4 dorosłe osoby (wyjazd rodzinny)
Cel: plażowanie/zwiedzanie, 50%/50% czasu
Lokum: fajnie jakby był to apartament, ale Hotel też może być

Zapewne macie doświadczenie, ile miejsc i jakie miejsca można zobaczyć przy takim rozkładzie czasu nie rezygnując z plażowania. Na pewno chcielibyśmy zwiedzić jakieś większe atrakcyjne miasto jaka jeden z punktów do zwiedzenia. Troche obawiam sie, że w tak krótkim terminie będzie ciężko znaleźć fajne lokum. Bardzo bym prosił o propozycje lokum na maila: taptalk88@gmail.com

:papa:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33329
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.08.2018 10:15

Użytkownik usunięty
makarska od 11.8 do 18.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2018 11:28

Witam,wybieram się z rodzinką do Makarskiej od 11.8 do 18.08 4dorosłych i 2dzieci,ma ktoś na miar na apartament 3pokojowy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone