Witam,
w związku z tym, że w drodze do CRO zatrzymujemy sie w Bledzie, mam prośbę dotyczącą restauracji w tym miasteczku. Jedzie nas 5 osób, więc wolałabym wiedzieć, które oferują fajne jedzenie za sensowne puieniądze. Proszę o pomoc
Bożena
.png)
Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi
