Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Reisefieber

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.03.2019 19:26

Fotki z Półwyspu wchłonęłam...Chyba robi mi się już baardzo długa lista miejsc do zobaczenia w przyszłości. :roll: Tymczasem chętnie zobaczę jeszcze zdjęcia z Breli, jeżeli jakieś masz :wink: w każdej ilości.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.03.2019 00:12

Trajgul
Wolimy z dziećmi nie chodzić po kawiarniach, nie chcemy klientom zaburzać picia kawy w spokoju ;).

Zwłaszcza, że lokalsi palą jak smoki :oczko_usmiech: Ale to też jeden z aromatów Chorwacji :mrgreen:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 02.05.2019 18:05

Dzień 10 (2 lipca 2018)
Dzień 11 (3 lipca 2018)
Dzień 12 (4 lipca 2018) – powrót


Brela wypadła dość niespodziewanie, jednak ze względu na wcześniejszą pogodę, plan zakładał typowe plażowanie, tym bardziej, że aura w końcu zaczęła sprzyjać i zrobiło się naprawdę gorąco. W następnych dniach plażowaliśmy w okolicach plaży Scit ale ze cypelkiem w kierunku Stomaricy. O dziwo życie podwodne w tym miejscu było naprawdę ciekawe, a smaczku dodawała jakaś szkółka nurków, i podczas snurkowania, oprócz rybek mogliśmy także podziwiać nurków.
Nasze wakacje, zdecydowanie najdłuższe w życiu, dobiegły końca. 4 lipca o godz. 6.20 wyjechaliśmy z Breli, by około 2.30 następnego dnia, więc po około 20 godzinach jazdy dojechać do domu.
Dziękuję wszystkim czytającym.

105.jpg

106.jpg

107.JPG

108.JPG

109.JPG
Calineczka

110.JPG

111.JPG

112.JPG
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.05.2019 00:03

Piękne zakończenie wakacji, w kultowym miejscu, pogoda i zdjęcia bardzo udane 8)
Zechcesz zrobić podsumowanie? Tzn, ciekawi mnie jak ostatecznie wypadł w Twoich oczach ( i Twoich towarzyszy wakacji) Półwysep?
Jakby co, czyli nie zechcesz, to już teraz dziękuję za relację, pozdrów śliczne Córeczki, może starsza tak się zakręci na Mamma Mia, że Cię wkręci w Vis ... :roll: :oczko_usmiech:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.05.2019 08:03

Na koniec obfociłeś moje ulubione rejony plażowe w Breli oraz skałę (ta na której stoi kobieta), która idealnie nadaje się do skakania, przed nią płycizna, za nią abyss. I oczywiście przyjemne pływanie wokół brelskiej skałki.
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 19.05.2019 17:55

Brela przepiękna. Moje marzenie od kilku lat, ale odstraszają mnie tłumy, schody i ceny kwater. Może w tym roku uda się podskoczyć na jeden dzień i zorientować się w temacie. Następny problem - podobno trudno o miejsce do zostawienia auta :( Czytałam o tych wszystkich częściach miasta. Czy Podrace to dobra miejscówka?
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 20.05.2019 07:37

Malen napisał(a):Czy Podrace to dobra miejscówka?

Według wpisów na forum, ul. Podrace chyba lideruje w tej kategorii :).
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.05.2019 07:49

Przeczytałam ostatni odcinek :D . Dzięki za relację i do usłyszenia :papa:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 21.05.2019 09:17

Katerina napisał(a):Zechcesz zrobić podsumowanie? Tzn, ciekawi mnie jak ostatecznie wypadł w Twoich oczach ( i Twoich towarzyszy wakacji) Półwysep?
Jakby co, czyli nie zechcesz, to już teraz dziękuję za relację, pozdrów śliczne Córeczki

Dzięki.
Katerina, oczywiście, że bardzo mi się podobało na Peljesacu, mimo, że wiele rzeczy tam nie widziałem, mam na myśli przede wszystkim Divnę. Między innymi dzięki Tobie, wybrałem Orebic, bo jak pamiętasz skłaniałem się ku Trpanj. Na pewno wybór był dobry ale żaden nie byłby zły :). Sam przejazd przez Półwysep robi naprawdę wrażenie, fantastyczne widoki, turkusowy kolor morza, soczysta zieleń roślinności. Chciałbym tam wrócić ale podobnie myślę o wyspach Pag, Brac czy Hvar, gdyż po prostu lubię poznawać nowe miejsca. Na pewno nie uda się to w tym roku niestety i mam chandrę z tego powodu. Jak człowiek raz zacznie jeździć na takie wakacje, to chciałby robić to co roku. W ubiegłym roku, wracając do Polski powiedziałem sobie, że Chorwacja ostatni raz, po prostu za daleko. Oczywiście kilka dni później ta myśl odeszła, choć w przyszłości najpierw raczej wybrałbym się w podroż samolotową do Grecji. Wracając na chwilę do Peljesaca… Skontaktował się ze mną mój znajomy i wysłałem mu kilka zdjęć z Peljesaca i gość się chyba zakochał. Podobnie jak my w ubiegłym roku, jedzie w lipcu ze swoją i inną rodziną najpierw do Plitwic, następnie docelowo do Podobuce na Peljesacu :). Znajomy ten jest wielkim miłośnikiem gór i ogólnie przyrody, więc na pewno będzie zdobywał Ilję, a pięknych wspomnień mu nie zabraknie, tym bardziej, że będą w Chorwacji pierwszy raz. Cieszy mnie to bardzo. Ja ujrzę Chorwację, może za rok, może za dwa :). Pozdrawiam.
Sebstis Valkovic
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebstis Valkovic » 04.06.2019 09:08

Chyba znam tego Twojego znajomego :mrgreen: A tak serio to faktycznie ja już tak mam, że jak coś zobaczę i jest eureka to ... od razu "biorę". Jak zobaczyłem Peljesac to ... właśnie tak było ... a później jeszcze dostałem urokliwym Podobuce jak obuchem :lol: Wyszło jednak tak, że jedziemy sami z Małżonką i Córcią bo znajomi się zakiwali z urlopem. Z jednej strony trochę niedobrze bo jak na inaugurację to zawsze raźniej z kimś no i byłoby towarzystwo dla naszej 9-cio latki ... z drugiej strony niezależność w własnych wyborach w kontekście zagospodarowania czasu. Na Ilję ja już wirtualnie wszedłem :roll: 8) :lol: i jedyna reakcja ... po prostu nie może mnie tam nie być :D Biorąc poprawkę, że wskoczyłem na dzień dobry do wątku związanego z relacjami z Waszych wypraw więcej nie zanudzam a co najwyżej obiecuję bardziej się tutaj uaktywnić po powrocie z CRO :papa:
Witam i pozdrawiam.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 05.06.2019 07:45

Ale mnie zaskoczyłeś 8O
Sebstis Valkovic napisał(a):obiecuję bardziej się tutaj uaktywnić po powrocie z CRO

Trzymam za słowo.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 05.06.2019 08:48

Trajgul napisał(a):
Malen napisał(a):Czy Podrace to dobra miejscówka?

Według wpisów na forum, ul. Podrace chyba lideruje w tej kategorii :).


Obawiam się, że też jestem w większości. Przepiękna plaża, a miejsc "leżących" wcale niedużo. :wink:
jakrena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrena » 27.06.2019 11:00

Sebstis Valkovic napisał(a):Chyba znam tego Twojego znajomego :mrgreen: A tak serio to faktycznie ja już tak mam, że jak coś zobaczę i jest eureka to ... od razu "biorę". Jak zobaczyłem Peljesac to ... właśnie tak było ... a później jeszcze dostałem urokliwym Podobuce jak obuchem :lol: Wyszło jednak tak, że jedziemy sami z Małżonką i Córcią bo znajomi się zakiwali z urlopem. Z jednej strony trochę niedobrze bo jak na inaugurację to zawsze raźniej z kimś no i byłoby towarzystwo dla naszej 9-cio latki ... z drugiej strony niezależność w własnych wyborach w kontekście zagospodarowania czasu. Na Ilję ja już wirtualnie wszedłem :roll: 8) :lol: i jedyna reakcja ... po prostu nie może mnie tam nie być :D Biorąc poprawkę, że wskoczyłem na dzień dobry do wątku związanego z relacjami z Waszych wypraw więcej nie zanudzam a co najwyżej obiecuję bardziej się tutaj uaktywnić po powrocie z CRO :papa:
Witam i pozdrawiam.

kiedy jedziecie do Podobuce? my z 11 latkiem wiec jakby co to dobre towarzystwo dla 9 latki - wyruszamy jutro;)
Sebstis Valkovic
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebstis Valkovic » 08.07.2019 15:55

Ostatnio nie śledziłem wątku ... Jedziemy dopiero za dwa tygodnie do Podobuce i będziemy tam od 24 lipca do 1 sierpnia ;) to tak w kontekście odpowiedzi :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Reisefieber - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone