Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ratunku !!!!!!!!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 07.06.2006 22:37

....
Ostatnio edytowano 01.06.2013 08:37 przez AndrzejJ., łącznie edytowano 1 raz
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 07.06.2006 22:45

THE END

I dobrze.Dobranoc wszystkim.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2006 00:00

I to by było na tyle :arrow:
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 08.06.2006 00:47

AgaKon napisał(a):no witam

heh miałam już nie zaglądać na ten cholerny wątek ale coś mnie podkusiło

no Andrzejku chylę czoła zdemaskowałes mnie do końca :twisted: :twisted: :twisted: haha podziwiam i już teraz wiem co Cię tak bardzo boli i dlaczego ta cała zawiść do mnie . No i co oglądnąłeś firmę :?: :?: :?: podobala się :?: :?: :?: doszłeś do wniosku dlaczego wkręcam czy troluje czy jak Ty to tam nazywasz :?: :?: :?: oj chłopie chłopie z tego co sobię przypominam to niegdzie nie pisałam cześć jestem Aga mam takie i takie auto ( to nie forum motoryzacyjne z tego co wiem ) mam taką i taką przyczepę zarabiam tyle i tyle mieszkam tu i tu no ale Ty jesteś lepszy i sam do wszytstkiego doszłeś :wink: dzielny chłopczyk z Ciebie powinieneś się normalnie doktoryzować na moim przypadku bo szczerość w sieci to dziś żadkość :wink:

No nic chciałam tylko pozdrowić wszystkich a przynajmniej większość z przepięknej i słonecznej Istrii ( nie deszczowej jak tu co poniektórzy twierdzą ) a tym którzy już niedługo wyjeżdżają życzyć spokojnej i szerokiej drogi oraz miłego pobytu

PS . znikam z tego forum bo szkoda czasu mam nadzieję,że poniektórym ulży i poszukają sobię innego kozła ofiarnego :wink:

:oops: rzadkość pisze sie przez "rz" (tak kiedyś uczyli w podstawówce). Jak na VIPa ze znajomością trzech języków obcych, nieznajomość własnego, toć wstyd. :oops:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 08.06.2006 01:03

jacirg napisał(a):
AgaKon napisał(a):no witam

heh miałam już nie zaglądać na ten cholerny wątek ale coś mnie podkusiło

no Andrzejku chylę czoła zdemaskowałes mnie do końca :twisted: :twisted: :twisted: haha podziwiam i już teraz wiem co Cię tak bardzo boli i dlaczego ta cała zawiść do mnie . No i co oglądnąłeś firmę :?: :?: :?: podobala się :?: :?: :?: doszłeś do wniosku dlaczego wkręcam czy troluje czy jak Ty to tam nazywasz :?: :?: :?: oj chłopie chłopie z tego co sobię przypominam to niegdzie nie pisałam cześć jestem Aga mam takie i takie auto ( to nie forum motoryzacyjne z tego co wiem ) mam taką i taką przyczepę zarabiam tyle i tyle mieszkam tu i tu no ale Ty jesteś lepszy i sam do wszytstkiego doszłeś :wink: dzielny chłopczyk z Ciebie powinieneś się normalnie doktoryzować na moim przypadku bo szczerość w sieci to dziś żadkość :wink:

No nic chciałam tylko pozdrowić wszystkich a przynajmniej większość z przepięknej i słonecznej Istrii ( nie deszczowej jak tu co poniektórzy twierdzą ) a tym którzy już niedługo wyjeżdżają życzyć spokojnej i szerokiej drogi oraz miłego pobytu

PS . znikam z tego forum bo szkoda czasu mam nadzieję,że poniektórym ulży i poszukają sobię innego kozła ofiarnego :wink:

:oops: rzadkość pisze sie przez "rz" (tak kiedyś uczyli w podstawówce). Jak na VIPa ze znajomością trzech języków obcych, nieznajomość własnego, toć wstyd. :oops:




Masz racje, ale gdybyś napisał zamiast wstyd, fzdyt to pewnie ta Paniusia może by wreszczie coś załapała.
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 08.06.2006 07:42

Vipa hie hie, aleś dowalił. A co niby ją czyni tym vipem? wieczne naciąganie własnej fantazji czy przejażdzka 6 letnim Audi? Ludzie!!!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13024
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.06.2006 07:54

Wiecie co...
Zamknijmy ten temat, okryjmy go milczeniem i zapomnijmy banialuki, jakie były w tym poście napisane.
Aga sama zadecyduje, czy nas jeszcze odwiedzi, czy też nie.

Pozdrawiam

FUX
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 08.06.2006 08:54

cisza na morzu, baławan śpi...
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 08.06.2006 08:58

cisza na morzu, baławan śpi...

Jaki bałwan? Zaczynamy nowy serial?
Bietka
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bietka » 08.06.2006 09:15

:lol: :lol: :lol: Chętnie poczytam to lepsze niż kino!!!!!!!
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 08.06.2006 09:25

Ratunku !!!!!!!!
Co mam zrobić, najlepsza z żon powiedziała, cyt: Tak sie spasłeś tej zimy, że nie wsiądę z tobą na ponton.
Co mam zrobić.
A specjalnie dla Niej zamontowałem na nakładce rumpla małe DVD
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 08.06.2006 10:27

Moja propozycja: nie bierz żony ze soba , a na miejscu znajdziesz mniej wybredna towarzyszkę do pontonu. :D
Co do zapasienia się , moja propozycja na odchudzanie:
Jechać do cro bez zarcia i pieniędzy!
Pić tylko miejscowe wina i moczyć się w Jadranie
Spadek wagi gwarantowany.
Prawa autorskie do projektu diety zastrzezone!
WASP
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WASP » 08.06.2006 10:37

Podzielam opinie z żalem było by kończyć ten reality show bo był świetny :D :D :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.06.2006 10:39

....
Ostatnio edytowano 01.06.2013 08:37 przez AndrzejJ., łącznie edytowano 1 raz
dobis1964
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobis1964 » 08.06.2006 10:55

FUX napisał(a):Wiecie co...
Zamknijmy ten temat, okryjmy go milczeniem i zapomnijmy banialuki, jakie były w tym poście napisane.
Aga sama zadecyduje, czy nas jeszcze odwiedzi, czy też nie.

Pozdrawiam

FUX

Dokładnie. Jeśli nie odwiedzi, to tylko jej strata. Nasza wcale.
Uczestniczę w forum od niedawna, nie wszystko w nim przeczytałam, bo nie mam aż tyle wolnego czasu, więc może były już takie wesołe wątki.
Przy Ratunku! zaśmiewaliśmy się z mężem do łez. Mam nadzieję, że jeszcze coś się trafi, przy czym forumowicze wykażą porównywalne poczucie humoru i refleks. Czego sobie i innym życzę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone