Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.08.2013 20:50

Ojjj jak miło zobaczyć znane kąty.
W tym roku cierpię z powodu braku Chorwacji w planach urlopowych, ale niestety wszystkiego mieć nie można...
Super, że są relacje akie jak ta :)

Serdecznie pozdrawiam
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 14.08.2013 08:57

walp napisał(a):Labin rzeczywiście uroczy i klimatyczny, ale Rabac to już nie dla nas. Hotele, camping i mnóstwo kwater. Za duży gwar, za tłoczno, no ale każdy lubi co innego.

Bartek, może nawet mijaliśmy się gdzieś w tym Labinie. :wink:

Walp, a kiedy spacerowaliście po Labinie? My byliśmy tak dłużej we wtorek 6 sierpnia...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 14.08.2013 09:27

My trochę później. Stare miasto zwiedzaliśmy 9 sierpnia. :wink:
Byliśmy jeszcze 8 i 10 sierpnia w Labinie na zakupach, lodach itp.
I jeszcze co najmniej dwa razy przejeżdżaliśmy przez miasteczko wracając z wycieczek.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.08.2013 11:08

greenrs napisał(a):Fata podesłał mi kilka ciekawych miejsc do obejrzenia. Zobaczy się na ile starczy czasu i czy w ogóle.


A dopiero napisałem, że "niektórzy to z tych podpowiedzi co najwyżej 50% wykorzystują...bo albo za gorąco albo brakło czasu."
Jakbym wyczuł... :lol: :wink:

No, obaczymy coś tam wyniuchał a co pominął. :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 23.11.2013 14:13

przypadkowo tu trafiłam i...bardzo fajny ten przypadkowy wyjazd :)
Użytkownik usunięty
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 20:43

Byłem na Istrii raz i powiedziałem sobie, że już nie pojadę więcej. To, co było w tym hotelu to jest masakra. Pokój był mały, o mało co a nie wyrwałem okna :D W ogóle, widok miałem na jakieś osiedle, a nie na plażę. Zapach był nieświeży. Brzydko i źle.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 11.06.2014 20:48

M23 napisał(a):Byłem na Istrii raz i powiedziałem sobie, że już nie pojadę więcej. To, co było w tym hotelu to jest masakra.

Po prostu źle trafiłeś z zakwaterowaniem. To nie znaczy, że na Półwyspie jest masakra. Polecam ponowić próbę, ale tym razem lepiej przygotować się, co do wyboru apartmana. :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 11.06.2014 22:58

walp napisał(a):
M23 napisał(a):Byłem na Istrii raz i powiedziałem sobie, że już nie pojadę więcej. To, co było w tym hotelu to jest masakra.

Po prostu źle trafiłeś z zakwaterowaniem. To nie znaczy, że na Półwyspie jest masakra. Polecam ponowić próbę, ale tym razem lepiej przygotować się, co do wyboru apartmana. :wink:

Dokładnie tak!
M23 na taki sam apartament mogłeś trafić w zupełnie innym miejscu. Czy gdyby to było w Dalmacji, też powiedziałbyś sobie, że nigdy tam nie pojedziesz? Ja zawsze jeżdżę w ciemno i wybieram apartament na miejscu. Widzę co biorę i może dzięki temu nigdy nie miałem takiego "zgryza". No ale to zupełnie inny temat na odrębny wątek :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2014 08:28

Czułem się bardzo źle w tym hotelu. Mało miejsca, jeszcze mniej, niż w Omisiu. Poza tym, nie miałem nawet klimatyzacji w pokoju, tylko była w przedpokoju, a to jest tragedia. W Omisiu było o tyle dobrze, że klimatyzację miałem na pokój, co było bardzo dobre bo w całym pokoju było chłodno.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 12.06.2014 09:06

M23 napisał(a):Czułem się bardzo źle w tym hotelu. Mało miejsca, jeszcze mniej, niż w Omisiu. Poza tym, nie miałem nawet klimatyzacji w pokoju, tylko była w przedpokoju, a to jest tragedia. W Omisiu było o tyle dobrze, że klimatyzację miałem na pokój, co było bardzo dobre bo w całym pokoju było chłodno.

Dalej nie rozumiem Twojego bezpośredniego przełożenia klasy hotelu (dlaczego hotel?!) na atrakcyjność regionu :?:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Przypadkowa relacja z przypadkowego wyjazdu - Istria 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone