Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przylądek Kamenjak

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justynaw78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2017
Przylądek Kamenjak

Nieprzeczytany postnapisał(a) justynaw78 » 29.06.2017 21:14

Proszę o konkretna informację czy mogę tam poruszać sie samochodem osobowym (ford galaksy). W wielu watkach jet,że warto itp...bardzo chcemy, ale mam obawy, czy nasz samochód da rady? a jeśli nie, czy jest na miejscu wypożyczalnia rowerów/ czy radzicie pieszo zwiedzać?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.06.2017 22:05

moim zdaniem dacie radę samochodem, przejechaliśmy go Reno Megane I w kombiku;
warto w tym względzie obejrzeć filmy:
klik
klik

na piechotę obejście go wzdłuż i w szerz to kilkunasto kilometrowa wedrówka (oczywiście przy założeniu, że zostawiamy auto na dzikim parkingu przed szlabanem do płatności)
justynaw78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) justynaw78 » 30.06.2017 14:24

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Nie biorę pod uwagę opcji,żeby tam nie być...zależy mi,żeby zobaczyć jak najwięcej/ ale w wielu watkach piszą ,że samochód do mycia, piach itp...więc bałam się czy bez napędu 4x4 damy rady....ale po Twojej odpowiedzi pewnie zaryzykujemy;-)
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 04.07.2018 21:34

Mam pytanie, czy na przylądek Kamenjak jest sens jechać plażować z dziećmi (10 i 7lat)? Są jakieś miejsce z miarę łagodnym zejściem aby chwilę poplażować z dziecmi?
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 04.07.2018 22:00

obiadek napisał(a):Mam pytanie, czy na przylądek Kamenjak jest sens jechać plażować z dziećmi (10 i 7lat)? Są jakieś miejsce z miarę łagodnym zejściem aby chwilę poplażować z dziecmi?

Jest tam w sumie chyba kilkanaście plaż. My rozłożyliśmy się na dłużej w uvala Njive, jak najbardziej nadaje się na plażowanie z dziećmi. Kilka zdjęć z tej plaży wrzuciłam w relacji, tutaj link do właściwego posta.
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 04.07.2018 22:14

dzieki

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone