Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyczółki Jary

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sebulek
zbanowany
Posty: 129
Dołączył(a): 06.01.2014

Postnapisał(a) Sebulek » 17.01.2014 17:55

anakin napisał(a):Atakują klony...... :oczko_usmiech:



Siemasz
Kto to jest ten Kowol :?:
Bo widzę, że chyba nie ma chemii między wami :D
Jakiś lekki niepełnosprytny chyba bo pisze jakby język polski wyłkadali mu Mongołowie. :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.01.2014 18:06

Ten "miły" pan ... na zdjęciu z Anką (fiolek).
Tępota wprost proporcjonalna do gabarytów niestety.
Sebulek
zbanowany
Posty: 129
Dołączył(a): 06.01.2014

Postnapisał(a) Sebulek » 17.01.2014 18:15

anakin napisał(a):Ten "miły" pan ... na zdjęciu z Anką (fiolek).
Tępota wprost proporcjonalna do gabarytów niestety.

Jasne :lol:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 18:36

Sebulek napisał(a):
anakin napisał(a):Ten "miły" pan ... na zdjęciu z Anką (fiolek).
Tępota wprost proporcjonalna do gabarytów niestety.

Jasne :lol:


Ostra więź tam nastąpiła :smo:
Sebulek
zbanowany
Posty: 129
Dołączył(a): 06.01.2014

Postnapisał(a) Sebulek » 17.01.2014 18:40

jara napisał(a):
Sebulek napisał(a):
anakin napisał(a):Ten "miły" pan ... na zdjęciu z Anką (fiolek).
Tępota wprost proporcjonalna do gabarytów niestety.

Jasne :lol:


Ostra więź tam nastąpiła :smo:


Chyba razem balowali skoro się znają :?:
Chyba morał jest taki, że nie z każdym należy przebywać pod jednym dachem, no ale tego "przed" nigdy się nie wie. :D :mrgreen:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 18:43

Sebulek napisał(a):Chyba morał jest taki, że nie z każdym należy przebywać pod jednym dachem, no ale tego "przed" nigdy się nie wie. :D :mrgreen:


Nic nie zapowiadało... Piszę, bo wiem.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.01.2014 21:05

Takich rzeczy się nie wie przed.
Ale po fakcie każda, średnio inteligentna małpa wie jak postępować.
Jak widać....prawie każda.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 21:13

anakin napisał(a):Takich rzeczy się nie wie przed.
Ale po fakcie każda, średnio inteligentna małpa wie jak postępować.
Jak widać....prawie każda.


No i co zrobisz. Taki life.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.01.2014 21:19

jara napisał(a):No i co zrobisz. Taki life.

Co nie znaczy, że należy nad tym przejść do porządku dziennego, udając, że się nic nie stało.
Owszem q...stało się.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 21:33

anakin napisał(a):
jara napisał(a):No i co zrobisz. Taki life.

Co nie znaczy, że należy nad tym przejść do porządku dziennego, udając, że się nic nie stało.
Owszem q...stało się.


No mnie nie musisz przekonywać.
rodaivuk

Postnapisał(a) rodaivuk » 17.01.2014 21:33

A moim zdaniem nie ma co tego kminić...
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 21:36

rodaivuk napisał(a):A moim zdaniem nie ma co tego kminić...


Zauważ, że kminić nie zaczyna Ani.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.01.2014 21:38

Pewnie, że nie ma co kminić.
Cza to załatwić, bo ze słodkiego pierdolenia wynika dokałdnie tyle, ile wynika ze....słodkiego pierdolenia.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Postnapisał(a) jara » 17.01.2014 21:49

anakin napisał(a):Pewnie, że nie ma co kminić.
Cza to załatwić, bo ze słodkiego pierdolenia wynika dokałdnie tyle, ile wynika ze....słodkiego pierdolenia.

Więc:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3858
Dołączył(a): 01.08.2011

Postnapisał(a) MRK » 18.01.2014 03:53

Czołem śmojdy

Niecałe 3h temu kolejna wiosna mi doszła...a ja wieczorkiem nawet halby nie mogę przyjąć. Co za życie... nie lubię przekładać :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone