napisał(a) garbowski » 11.10.2014 09:20
..etam..na byłej Lenina ucta był sklep z płytami i to jakimi

a dalej jakieś 200 metrów perfumeria...Nina Ryczy, Kanał 5 ...wsio to co u nas w Pewexie to tam w normalnym sklepie było..dla maluszków włoskiej firmy Chicco wybór był że ło matko..

..handlowo raz pojechaliśmy ze znajomymi do Rumunii..skończyło się jak w sensacyjnym filmie...
