Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyczółki Jary

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.10.2014 08:49

Bocian napisał(a):Siemka :) I u nas mgła. Na pińć metrów nic nie było widać jak do roboty jechałem...


A u nas powietrze jak kryształ :boss: :smo: . Siema.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2014 08:55

Siema :) Kryształy to się na Węgry woziło ;)
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 11.10.2014 09:11

Bocian napisał(a):Siema :) Kryształy to się na Węgry woziło ;)

..no popatrz Pan..a ja zawsze forinty.. 8O ..impra z friendem obgadana :mrgreen: i będzie zabawa.. :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2014 09:12

garbowski napisał(a):
Bocian napisał(a):Siema :) Kryształy to się na Węgry woziło ;)

..no popatrz Pan..a ja zawsze forinty.. 8O ..impra z friendem obgadana :mrgreen: i będzie zabawa.. :mrgreen:

Forinty to na dworzec Keleti i kupowało się dulary albo marki ;)
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 11.10.2014 09:20

..etam..na byłej Lenina ucta był sklep z płytami i to jakimi 8O a dalej jakieś 200 metrów perfumeria...Nina Ryczy, Kanał 5 ...wsio to co u nas w Pewexie to tam w normalnym sklepie było..dla maluszków włoskiej firmy Chicco wybór był że ło matko.. :mrgreen:
..handlowo raz pojechaliśmy ze znajomymi do Rumunii..skończyło się jak w sensacyjnym filmie... :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2014 09:37

Przedstawienie trwa dalej :wink:

witam ''gorszy gatunek'', bo panie jeszcze spią jak widzę :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2014 09:39

Chyba kogoś jedynki swędzą :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2014 09:44

Kulturalnie się przywitałam :twisted: ''szlachetnemu''coś się nie podoba..?! :mrgreen:

ps
.. w zasadzie to i pomacham :papa:
Fajny macie ten wątek :smo:
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 11.10.2014 09:56

ipaga napisał(a):Kulturalnie się przywitałam :twisted:...

..i tutaj widzę problem... :mrgreen: :oczko_usmiech:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.10.2014 10:01

Dzień dobry koleżankom i kolegom.
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 11.10.2014 10:08

...cze...malinowy Królu... :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2014 11:40

Witam wszystkich ludzi dobrej woli :)
Teraz będzie chwila z muzyką na ten kolejny piękny dzień Złotej Polskiej Jesieni... :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2014 11:51

Szejkin? Ło matko :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2014 12:05

Tak jakoś mi się przypomniało...
Jest jeszcze jedna opcja :)
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 11.10.2014 12:10

...Dudi.. :?:
..a mnie się tego całkiem miło słucha... :mrgreen:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone