Bocian napisał(a):No ro zapraszam na browara
No, no z Jarkowego wątku robi się drugi croplowy bar
Bociek - przebijam Twojego browara
Cześć pijoki wieczorową porą ...
Bocian napisał(a):No ro ....
wojan napisał(a):Blaugrana napisał(a):---Dobry wieczór Andrzeju
Fiu fiu ... Dawno nikt mnie tu tak oficjalnie nie przywitał ...![]()
Cześć Kasiu
