Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyczółki Jary

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.10.2014 19:54

Bocian napisał(a):No ro zapraszam na browara :)


No, no z Jarkowego wątku robi się drugi croplowy bar :D I towarzystwo mocno wypiękniało :D

Bociek - przebijam Twojego browara :D

P1170502.JPG


Cześć pijoki wieczorową porą ... :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.10.2014 19:57

Wojanku, jest rozmach ;)
Siema :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2014 20:02

Bocian napisał(a):No ro ....

Co tam godosz ?
A jaki gryfny chop...
....
Browarem chyba się dzisiejszy dzień skończy...
---Dobry wieczór Andrzeju :)
Witam pozostałych.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.10.2014 20:05

Ja mam Ciechana takiego mętnego :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.10.2014 20:07

Blaugrana napisał(a):---Dobry wieczór Andrzeju :)


Fiu fiu ... Dawno nikt mnie tu tak oficjalnie nie przywitał ... :D

Cześć Kasiu :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.10.2014 20:07

I ja przy obiedzie z maślanką się dołączę :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.10.2014 20:09

Cześć Wojan. Ciebie to tylko w gości zapraszać. Z pustymi rencami nie przyjdziesz. :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.10.2014 20:09

jara napisał(a):I ja przy obiedzie z maślanką się dołączę :D

A mówiłeś że żona ma na imię Mariolka :mrgreen: :mrgreen:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.10.2014 20:13

jara napisał(a):Cześć Wojan. Ciebie to tylko w gości zapraszać. Z pustymi rencami nie przyjdziesz. :D


No ... o towarzystwo trza dbać ... :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.10.2014 20:14

Bocian napisał(a):
jara napisał(a):I ja przy obiedzie z maślanką się dołączę :D

A mówiłeś że żona ma na imię Mariolka :mrgreen: :mrgreen:


U kochanki jestem :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.10.2014 20:15

jara napisał(a):
Bocian napisał(a):
jara napisał(a):I ja przy obiedzie z maślanką się dołączę :D

A mówiłeś że żona ma na imię Mariolka :mrgreen: :mrgreen:


U kochanki jestem :lol:

Będziesz mielił? :mrgreen: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2014 20:17

wojan napisał(a):
Blaugrana napisał(a):---Dobry wieczór Andrzeju :)


Fiu fiu ... Dawno nikt mnie tu tak oficjalnie nie przywitał ... :D

Cześć Kasiu :D

Ja jestem zawsze taka kulturalna i dobrze wychowana :)
Dodatkowo ta bateria mnie zmotywowała :)
To ja Redds'a :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.10.2014 20:17

Bocian napisał(a):
jara napisał(a):
Bocian napisał(a):
jara napisał(a):I ja przy obiedzie z maślanką się dołączę :D

A mówiłeś że żona ma na imię Mariolka :mrgreen: :mrgreen:


U kochanki jestem :lol:

Będziesz mielił? :mrgreen: :mrgreen:


Nie, młócił :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.10.2014 20:20

Blaugrana napisał(a):Ja jestem zawsze taka kulturalna i dobrze wychowana :)
Dodatkowo ta bateria mnie zmotywowała :)
To ja Redds'a :)

Jak ulał do tego wątku :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.10.2014 20:27

Blaugrana napisał(a):Ja jestem zawsze taka kulturalna i dobrze wychowana :)


Na pewno nikt w to nie wątpi :D

Blaugrana napisał(a):
To ja Redds'a :)



Nie krępuj się ... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone