Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyczółki Jary

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.09.2014 22:11

siema jara miłego wieczoru :) ale, że o tej porze w pracy? wykorzystują Cię, czy kokosy będziesz zbierał?


Bocian Seal w przebraniu? :roll:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.09.2014 22:12

Blaugrana napisał(a):Ale za to będzie dużo pieniążków i będziesz hulał :)


Na ten czerwony płaszczyk tyram. W lizingu go mam :mrgreen:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.09.2014 22:13

ita napisał(a):siema jara miłego wieczoru :) ale, że o tej porze w pracy? wykorzystują Cię, czy kokosy będziesz zbierał?


Bocian Seal w przebraniu? :roll:


Ani jedno ani drugie, takie zboczenie :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.09.2014 22:14

No, jasny gwint ...jestem pod wrażeniem :lol:
A myśmy chcieli przywódcę stada zmieniać :)
Całe szczęście się wyjaśniło i niech tak pozostanie :mrgreen:
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.09.2014 22:15

aaaa zboczeniec w czerwonym płaszczyku 8O
to może dobrze, że jednak z tej podwózki nic nie wyszło :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.09.2014 22:15

To znaczy- chciały, bo Bocian się bronił :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.09.2014 22:18

jara napisał(a):
Blaugrana napisał(a):Ale za to będzie dużo pieniążków i będziesz hulał :)


Na ten czerwony płaszczyk tyram. W lizingu go mam :mrgreen:

Nie szkodzi :)
Liczy się efekt koncowy a nie droga do niego :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.09.2014 22:18

ita napisał(a):aaaa zboczeniec w czerwonym płaszczyku 8O
to może dobrze, że jednak z tej podwózki nic nie wyszło :oczko_usmiech:


Ty z paralizatorem, ja w stroju delikatnie mówiąc wyzywającym. Daleko byśmy nie ujechali :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.09.2014 22:19

ita napisał(a): czy kokosy będziesz zbierał?


A to kokosy po nocy sie zbiera? :) To chyba jak na szaber sie chodzi :mrgreen:
ita napisał(a):Bocian Seal w przebraniu? :roll:

A kto go tam wie :)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.09.2014 22:22

nie no bo jak Seal, to jednak z nim jadę 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.09.2014 22:23

Mnie przekonuje bardziej taki płaszczyk :)
Obrazek
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.09.2014 22:25

Bocian napisał(a):Mnie przekonuje bardziej taki płaszczyk :)
Obrazek


do mojego pasuje :lol:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 12.09.2014 22:25

To jest Bocianku pelerynka! :mrgreen:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.09.2014 22:26

Basiulinek napisał(a):To jest Bocianku pelerynka! :mrgreen:


To i tak za dużo :smo:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.09.2014 22:28

Basiulinek napisał(a):To jest Bocianku pelerynka! :mrgreen:

Oj tam, oj tam :) Jak to sie mówi, nie wpływa na pracę silnika ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone