Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przewodniki,ksiązki,mapy -Chorwacja.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 01.04.2005 14:35

Robercie tylko bez wygłupów proszę z tymi podziękowaniami :oops: i z przelewami też-ze zlotowiczami rozliczymy się w Borach :wink:
Proszę tylko o informacje i adresy od tych osób, ktore książki chcą otrzymać pocztą (mój mejl jest w profilu).
PZDR :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 01.04.2005 14:54

Maciej napisał(a):Robercie tylko bez wygłupów proszę z tymi podziękowaniami :oops: i z przelewami też-ze zlotowiczami rozliczymy się w Borach :wink:

Dobra, dobra... ksiązki trza oblać, bo się rozeschną :lol:
Slawo
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawo » 01.04.2005 15:50

Witam,

Polecam mapę samochodową wydawnictwa DEMART - Chorwacja i Słowenia
tanie a bardzo czytelna i co ważne z autostradami.
Jest tez duży atlas europy ( całkiem, całkiem) ale znacznie droższy.
Polecam www.demart.com.pl

Pozdrawiam
Slawo
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 02.04.2005 16:42

volumen napisał(a):
Maciej napisał(a):Robercie tylko bez wygłupów proszę z tymi podziękowaniami :oops: i z przelewami też-ze zlotowiczami rozliczymy się w Borach :wink:

Dobra, dobra... ksiązki trza oblać, bo się rozeschną :lol:


Maćku, ja ksiązke z przyejmnościa odbiore w Borach i tam tez sie uiszczę :) Tylko jako znany półabstynent oblewać będę ... oliwą? ;)) No, ewentualnie na flaszka wina chorwackiego jeszcze gdzies w piwniczce się znajdzie, choć zapasy juz na wyczerpaniu przed następnym sezonem :)
Macku, piszesz, że ksiązka ciekawa... No, to mam kolejna motywacje, zeby do Borów przyjechac :)
Pozdrawiam
A.
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 02.04.2005 17:40

Maćku to do zlotu !!!!!!!! Już odliczam dni !!!!!!!!

Pozdrawiam
ramka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 18.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramka » 14.04.2005 01:00

http://pl.croatia.hr/misc/brosure.php
dolaczam ten link jako dodatek do przewodnikow itp. mozna zamowic bezplatnie. piekne zdjecia i ciekawe opisy...tylko ze wy juz pewnie o tym dawno wiecie :)) ale i tak..dla przypomnienia i dla calkiem nowych :))

pozdrawiam
ramka
<w sercu Chorwatka>
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 18.04.2005 11:10

Rano dostałam broszurki z Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji (tego, do którego link można znaleźć w kilku miejscach na forum - u "ramki" powyżej również :) ).
Nareszcie :D :D :D
Zamówiłam znajomym. Jadą w lipcu - pozdrowienia dla Kasi i Mirka :papa:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.05.2005 13:50

Maciej Winiecki
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 31.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Winiecki » 27.05.2005 15:57

Lada chwila powinna wyjść kolejna ciekawa pozycja "Bezdroży": Bałkany (Serbia, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Albania) (zob. reklama na str.98 w czerwcowych "Podróżach").
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.05.2005 17:58

Rzućcie okiem na mój post pod tym adresem, ponieważ dysputa toczy się na dwóch płaszczyznach. Pozdrawiam FUX :lol:
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=6952&highlight=
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 31.05.2005 13:16

Ukazał się przewodnik ,,Kapieliska termalne Wegier,Chorwacji i Słowenii''
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 03.06.2005 15:38

Gdyby ktoś się chciał wygrzać w w termalnych żródłach
to z przewodnika po kapieliskach wynika ,że takowe są
Bizovacke Toplice
Daruvarske Toplice -38 stopni
Istarske Toplice - pięknie połozony basen,ciepła siarkowa woda
Krapinske Toplice -42 stopnie
Lipik -27 stopni
Topusko-35 stopni
Tuheljske Toplice -33 stopnie
Varazdinske Toplice -53 stopnie
w przewodniku są też wpisane Jeziora Plitvickie ,ale nie wiem co to ma do tematu termalnych kąpielisk?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.06.2005 23:04

Muszę powiedzieć , że jestem zawiedziony polskimi mapami Chorwacji. odwiedziłem w Warszawie specjalistyczny sklep i co zastałem? Wszystkie mapy nieaktualne, niedokładne, w dużych skalach np. 1 : 750 000. Nie naniesione zostały wszystkie miejscowości, brak autostrady. Takie mapy są nieprzydatne w większości. Świadczy to o niechlujstwie producentów map, brakuje im troszkę chęci. Pozdrawiam
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 10.06.2005 23:11

darek1 napisał(a):Muszę powiedzieć , że jestem zawiedziony polskimi mapami Chorwacji. odwiedziłem w Warszawie specjalistyczny sklep i co zastałem? Wszystkie mapy nieaktualne, niedokładne, w dużych skalach np. 1 : 750 000. Nie naniesione zostały wszystkie miejscowości, brak autostrady. Takie mapy są nieprzydatne w większości. Świadczy to o niechlujstwie producentów map, brakuje im troszkę chęci. Pozdrawiam

Tobie tez brakuje chęci i jesteś niechlujny w pisaniu.Nawet narew piszesz z małej litery,,na narwi'' i takie tam ćmoje boje piszesz jak ,,murzyn''
Mapy są dokładne tylko trzeba poszukać.Bajobongo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Przewodniki,ksiązki,mapy -Chorwacja. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone