Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przewodnik?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Przewodnik?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 08.05.2013 21:28

Rozważaliście kiedyś wynajęcie przewodnika do zwiedzania Splitu czy Dubrownika?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 08.05.2013 21:43

Osobiście nie, ponieważ jest wystarczająco wiele informacji o tych (i innych) miejscach w CRO dostępnych czy to w necie czy w wersji książkowej. Wystarczy zrobić skan czy ksero takiego wykazu tego co tam warto zobaczyć i... nogi w ruch! :)
Bardziej zastanawia raczej ilość czasu jaką mamy lub chcemy poświęcić na to zwiedzanie.
Z tym bywa częściej problem. :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.05.2013 08:41

Marek358 napisał(a):Rozważaliście kiedyś wynajęcie przewodnika do zwiedzania (...) Dubrownika?


Zastanawiałem się nad elektronicznym...

Zobacz tu:
zwiedzanie-dubrownika-z-przewodnikiem-t33647.html
przewodnik-mowiacy-po-polsku-t21503.html

A może tak?
kto-byl-w-okoliach-dubrownika-t27518.html#p541530

Stanęło na tym, że zwiedzałem Split i Dubrownik napakowany informacjami z forum.


Pozdrawiam
:papa:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 09.05.2013 12:16



Dzięki serdeczne!
Mnie wystarczyłaby książka.
Ale jak się ma dzieciaki na głowie, które trzeba czymś zająć...
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.05.2013 12:22

Gdybyś potrzebował prywatnych w Rzymie i Watykanie, to mam stosowne namiary.
Z ogrodami watykańskimi włącznie i bez stania w kolejkach po bilety.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 09.05.2013 12:37

FUX napisał(a):Gdybyś potrzebował prywatnych w Rzymie i Watykanie, to mam stosowne namiary.
Z ogrodami watykańskimi włącznie i bez stania w kolejkach po bilety.

Będę pamiętał :)
KarolinaB.
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaB. » 14.05.2013 17:25

Kochani
Szczerze zapraszam do Dubrownika i do korzystania z uslug lokalnych przewodnikow. Jestesmy tu dla Was. Wiele z nas to naprawde dobrzy przewodnicy i ludzie stad, wiec moga opowiedziec wiele fajnych rzeczy, takich lokalnych historyjek.
Jesli ktos szuka polskojezycznego przewodnika www.expert-guide.pl. polecam i pozdrawiam z zawsze slonecznego Dubrownika
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 24.08.2013 14:01

Podsumowanie posezonowe:
W Dubrowniku skorzystaliśmy z przewodnika - Pani Pauliny Stefanowicz Kovacevic
W Splicie skorzystaliśmy z przewodnika - Pani Ewy Kastelan
Koszty niewygórowane.
Obie panie polecam.
Karolina B.
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolina B. » 09.05.2015 13:35

Dubrownik.Ostatnio bardzo często osoby indywidualne, na przykład rodziny z małymi dziećmi, które boją się, że nie nadążą za grupą biorą sobie przewodnika na wyłączność. Ja jestem przewodnikiem w Dubrowniku a gdy gdzieś jadę chętnie korzystam z usługi przewodnika miejskiego danego miejsca. Taki spacer jest naprawdę fajny. Można się dowiedzieć wielu rzeczy a jednocześnie jest taka swoboda.jakby co jestem na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Karolina B.
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolina B. » 31.05.2015 16:24

Do: generał4101 Zapraszam, oczywiscie nie ma problemu. zwiedzanie standadowe trwa do 2 godzin. W tym czasie wszystko pokaze gdzie i co jeszcze dodatkowo mozna w Dubrowniku zrobic. Prosze napisac adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marchos87 » 02.06.2015 12:38

W internecie można znaleźć masę artykułów o Chorwacji i przy odrobinie czasu można wszystko sobie zaplanować :)

http://www.chasingthedonkey.com/inspira ... o-croatia/
http://www.chasingthedonkey.com/what-to ... n-croatia/
http://www.hitherandthither.net/2013/09 ... negro.html
Roman Przewodnik
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roman Przewodnik » 18.02.2020 19:12

Polecam się jako miejscowy przewodnik. Mieszkam w Splicie ponad 10 lat. Oprowadzam wycieczki jak i osoby indywidualne w języku polskim:
Split
Trogir
wyspa Hvar
wodospady Krka
:D
informacje, które Państwu przekażę oraz ciekawostkami, z którymi sie podzielę na długo zostaną w Waszej pamięci.
:hut:

Polskojęzyczny przewodnik: https://www.facebook.com/roman.przewodnik.split.trogir/

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone