Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przewodnik po knajpkach.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miniu.
Przewodnik po knajpkach.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu. » 15.07.2003 11:50

Może każdy kto jest miłosnikiem chorwackiego jedzenia opisze i poleci miejsce gdzei coś jadł dobrego. Knajpki musza miec tez swój charakter.


Pozdrawiam i licze na wasze propozycje.
wojtek
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 15.07.2003 11:58

Byłem w restauracji Konavoskie Dvori. Ok.20 km za Dubrownikiem ( w stronę Czarnogóry) trzeba skręcić w miejscowości Gruda (są drogowskazy na restaurację) i przejechać jeszcze ok 4km. Restauracja mieści w starym młynie, w górach (po drugiej stronie doliny Konavle). Pięknie obracają się omszałe młyńskie koła, woda szumi w kanalikach wokół, są dwa zbiorniki z żywymi pstrągami. Jadłem krem z kaparów, pstrąga z grilla i deser + bardzo dobre, własnego wyrobu pieczywo (z masłem na czekadełko). Niestety, cena za dwie osoby to 370 kn. Miejsce bardzo ładne, widziałem samochody z czarnogórską rejestracją z Ulcinj i Podgoricy.
joanna000
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 22.06.2003
knajpki

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna000 » 15.07.2003 12:01

Będąc na wyspie Hvar w miejscowości o tej samej nazwie natknęłam się na knajpkę "Bistro Marinero", gdzie serwują owoce morze. Ceny przestępne, a klimat knajpki ciekawy. Warto też odwiedzić niesamowitą knajpkę "Dalmacija Garten". Knajpak znajduje się na podwórzu otoczonym murem ,a jej zwieńczenie stanowią drzewa pomarańczy. Atmosfera w tej knajpce jest niepowtarzalna. Na środku stoi grill, z którego unoszą się niesamowite zapachy., a nad głowami gości wiszą pomarańcze. Jedzenie jest przepyszne, a jakie wino... :D POLECAM
Miniu.
Ceny.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu. » 15.07.2003 12:10

A co z cenami ?
grażka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 10.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) grażka » 15.07.2003 22:28

a ja polecam taką knajpke www.capo-trogir.com
zdjecia nie oddaja tego klimatu w srodku siedzi sie jak w opuszconym domu z kamienia porosnietym winogronem a nad nami niebo i jaskółki
Jedzenie też bardzo dobre
Grażka

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone