Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o zdjęcia

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009
Prośba o zdjęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 02.08.2012 07:43

Witam Cromaniaków.

Po ostatnim wypadzie do Cro chciałem sobie wydrukować w większym formacie zdjęcia i rzucić 3 szt. na ściane. Niestety kiepski ze mnie fotograf i przeszukując cały zbiór doszedłem do wniosku że ani jedno zdjęcie nie nadaje się :) Owszem mają dla mnie sporą wartość sentymentalną, ale nie o to chodziło.

I tu prośba do Was. Jeśli możecie podesłać fajne zdjęcia, które mógłbym wydrukować oczywiscie tylko i wylacznie na własny użytek byłbym bardzo wdzięczny. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.08.2012 07:50

ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 02.08.2012 08:39

Tak dla przykładu:

Bardzo podobają mi się zdjęcia Rafała K, może coś podeśle

- z wątku "Jak ja to widzę: 3. My space; 5.Dubrovnik by night good?; 12.Outro Zuljana bay; 14. Cactus beach; 16. Trpanij; 17. Divna; i seria 5 zdjęć z 10 strony.

- Pastelove Rovinj

Alita: 3. zdjęcie Splitu

Smoki3: 2. Dubrovnik i zdjęcie 44.

Wykrzykus: zdjęcia nr. 4 i 13.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 02.08.2012 10:14

Wiedziałem, że w końcu znajdzie się ten miliarder :lol:

Ikar - zobaczę jak to wyglądać będzie po wydruku, co się nadaje - na dniach podeślę 8)

Pzdr
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 02.08.2012 11:54

Super, wielkie dzięki.
bóbr
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bóbr » 02.08.2012 15:04

Bardzo chętnie dołączę do prośby "Ikara".
Gdybys Rafale był tak uprzejmy podzielić się również ze mną to byłbym wdzięczny (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Bardzo dziękuję :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2012 11:18

gdzieś na forum widziałem super fotkę potężnego wycieczkowca na zachodzie słońca 8) fajnie by to wyszło na płótnie 120x150 :D powiesił bym sobie w firmie na ścianie :lol:
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 06.08.2012 10:11

proba wklejenia zdjecia
JustynaWalczak
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 11.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaWalczak » 11.11.2012 15:58

hej:)

U mojej qmpeli na ścianie jest duży foto plakat z takiego zdjęcia z Chorwacji (Kornati)

Obrazek

Znacie się ile mega musi mieć pikseli żeby można było wydrukować tak minimum70x40?
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 11.11.2012 17:08

Żeby trzasnąć ładny wydruk w tych proporcjach (70cm na xx cm) dłuższy bok powinien mieć ok 2000 pix, czyli byłoby to ok. 4,8-5.0 mb na cały obrazek.

:hut:
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 11.12.2007
Prośba o udostępnienie zdjęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 15.09.2016 22:12

Witam
Właśnie wpadłem na autorski pomysł (nic mi nie wiadomo, żeby ktoś już na taki wpadł przede mną :) )
A więc do rzeczy.....
Właśnie jestem na etapie remontu kuchni ( wymiana mebli, malowanie, przestawianie itp) Żona już wybrała meble, ich kolor, kolor ścian, mnie zostało dobrać AGD i w tym momencie naszła mnie myśl właśnie ta autorska, aby ożywić trochę te kolory . A miałoby się to stać w sposób mianowity a mianowicie, aby przestrzeń między górnymi a dolnymi meblami , gdzie dotychczas leżą płytki ścienne wstawić szklaną taflę z motywem.

I tu jest prośba właśnie.

Potrzebuję zdjęcia PANORAMICZNEGO , którego głównym kolorem będzie niebiesko lazurowo zielony czyli taki typowy chorwacki właśnie.
Idealny byłby widok od gór zielono - skalistych przez błękit i lazur wybrzeża lub zielono turkusowy widok z Plitwickich Jezior lub Wodospadów Krka lub innych.
A może jakiś kulinarny motyw na pierwszym planie na tle chorwackim??
Pełno mam zdjęć z takimi widokami, jednak przydałoby się panoramiczne , aby nie stracić proporcji.

Jeśli ktoś ma i mógłby udostępnić takowe do wykorzystania niekomercyjnego ( nie sprzedam ani nie zrobię bilbordu na wsi :) ) to będę bardzo wdzięczny włącznie z odwdzięczeniem materialnym w postaci rakiji lub innego trunku za niebawem w Chorwacji :) , Nie wiem czy na priwa można zdjęcia przesyłać, jeśli nie podaję maila dla zainteresowanych. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Proszę tylko o informację tu, że coś wysłaliście, żebym wiedział, że mogę szukać wśród wielu niechcianych maili.

Jeśli to kiepski pomysł , to uświadomcie mnie .

Wiem, że istnieją strony, gdzie za pieniądze można sobie kupić odpowiedni obrazek i go wykorzystać , ale jestem w tej chwili na 58 podstronie motywów ,,pejzażowych" drugiej z nich i jeszcze nic takiego nie znalazłem. Szukam dalej.

Jeśli to nie odpowiedni dział, to proszę o przeniesienie przez Admina/Moderatora.
Jeśli naruszam tutejsze regulaminy to proszę o wywalenie do śmieci.
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 16.09.2016 14:04

Ktoś ? coś ???
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 19.09.2016 18:06

Naprawdę nikt nic nie ma?
Ani jednego?
Może ktoś jeszcze jest i może zrobić ładne zdjęcie panoramiczne??
Stawiam flaszkę ....
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 21.09.2016 09:20

wejdz na strone fotolia ,wpisz w wyszukiwarke Chorwacja a nastepnie opcje i zaznacz panoramiczne ,wyskoczą całkiem fajne zdjecia i nie trzeba kupowac bo firma gdzie bedziesz zamawial fototapete ma wykupioną licencje na wiekszosc zdjec z podobnych stronek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2016 12:43

labusm napisał(a):Naprawdę nikt nic nie ma?
Ani jednego?
Może ktoś jeszcze jest i może zrobić ładne zdjęcie panoramiczne??
Stawiam flaszkę ....


Poszukaj TU i daj znać na priva.
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone