Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promy

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 10.07.2023 00:33

robertpeti napisał(a):Czy jezeli kupie bilet przez internet na prom na Korcule z Orebica na np 14 30 i spoznie sie na ten prom to czy bilet jest dalej wazny na nastepny prom?. Moze ktos mial podobna sytuacje lub wie. Dziekuje z gory za odp.

Jest ważny do ostatniego rejsu w danym dniu.
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 10.07.2023 06:56

Dzieki
robziel
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robziel » 17.07.2023 14:01

cześć,
próbuję kupić bilety Split-Supetar (Brać), czytam regulamin i nie mogę znaleźć informacji - cena za samochód osobowy jest liczona z kierowcą czy należy dokupić osobno bilet?
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 17.07.2023 14:06

Jest osobna taryfa na auto i osobna na każdą podróżującą osobę. Potem to sumujesz i masz cenę końcową.
robziel
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robziel » 17.07.2023 14:10

Dzięki, "lekkie" oszustwo, samochód raczej sam nie przepłynie na wyspę:), trudno, kupić trzeba...
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 17.07.2023 14:59

Na całym świecie tak liczą. Płyniesz pierwszy raz?
markid
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 27.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) markid » 17.07.2023 16:18

Tak się zastanawiam czy dobrze kupiłem bilety na prom ze Splitu do Supetaru (i z powrotem).
Kupowałem na stronie Jadrolinii, w trakcie zakupu trzeba było wybrać markę i model (w moim wypadku Toyota RAV4 5 gen.), po wybraniu wymiary auta (zgodne z rzeczywistymi) podstawiają się samoczynnie i wychodzi cena 25,06 EUR za auto.
Sęk w tym, że wiozę rowery na bagażniku na haku oraz box dachowy.
Różnie kombinowałem podczas zakupu ale wychodzi na to, że tak box jak i bagażnik na haku nie są brane pod uwagę.
Normalnie gdyby nie ten "pomocnik" przy zakupie (w poprzednich latach chyba czegoś takiego nie było) wybrał bym bilety po 38,76 EUR aby się nie martwić że nas nie wpuszczą.
Jak myślicie, puszczą czy zatrzymają ?
I czy w razie czego można dopłacić na miejscu ?
:papa:

ps. już widzę, że źle kupiłem - trzeba było nie sugerować się wyborem auta ale ręcznie wprowadzić wymiary razem z bagażnikiem na haku, muszę kupić nowe, a te wysłać do zwrotu.
Zaouina
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.07.2023
Jadrolinjia kontakt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaouina » 18.07.2023 15:49

Witam, czy ktoś może ma jakiś namiar telefoniczny na nich, bo znalazłam nr call center wiecznie zajęty i drugi, który jest niedostępny. Mam problem z zakupem biletu online i potrzebuję pomocy od nich. Wysłałam już kilka maili, ale zero odpowiedzi. Gdyby ktoś dysponował namiarem, będę wdzięczna.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008
Re: Jadrolinjia kontakt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 19.07.2023 09:39

Zaouina napisał(a):Witam, czy ktoś może ma jakiś namiar telefoniczny na nich, bo znalazłam nr call center wiecznie zajęty i drugi, który jest niedostępny. Mam problem z zakupem biletu online i potrzebuję pomocy od nich. Wysłałam już kilka maili, ale zero odpowiedzi. Gdyby ktoś dysponował namiarem, będę wdzięczna.


Raczej o namiar inny niż "oficjalny" będzie trudno, wszak to dużawe korpo :) A jaki masz problem może pomożemy?
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 19.07.2023 11:33

robziel napisał(a):Dzięki, "lekkie" oszustwo, samochód raczej sam nie przepłynie na wyspę:), trudno, kupić trzeba...
Wszędzie dopatrywać się oszustwa...Chyba trudno z tym żyć. Poza tym nie podróżujesz na promie w samochodzie, tylko na pokładzie i tam zajmujesz miejsce. Tak że, ten tego.... 8O
Zaouina
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.07.2023
Re: Jadrolinjia kontakt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaouina » 19.07.2023 13:25

Inde napisał(a):
Zaouina napisał(a):Witam, czy ktoś może ma jakiś namiar telefoniczny na nich, bo znalazłam nr call center wiecznie zajęty i drugi, który jest niedostępny. Mam problem z zakupem biletu online i potrzebuję pomocy od nich. Wysłałam już kilka maili, ale zero odpowiedzi. Gdyby ktoś dysponował namiarem, będę wdzięczna.


Raczej o namiar inny niż "oficjalny" będzie trudno, wszak to dużawe korpo :) A jaki masz problem może pomożemy?





Generalnie chodzi o to, że próbowałam zakupić bilety na prom z wyprzedzeniem i płaciłam kartą, ale 2x odrzucili mi transakcję. Chcę mieć pewność, że będę mogła przepłynąć na Hvar, a powodu odrzucenia płatności nie znam. Mój bank potwierdzić, że transakcja przebiegła pomyślnie.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008
Re: Jadrolinjia kontakt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 19.07.2023 14:19

Zaouina napisał(a):
Inde napisał(a):
Zaouina napisał(a):Witam, czy ktoś może ma jakiś namiar telefoniczny na nich, bo znalazłam nr call center wiecznie zajęty i drugi, który jest niedostępny. Mam problem z zakupem biletu online i potrzebuję pomocy od nich. Wysłałam już kilka maili, ale zero odpowiedzi. Gdyby ktoś dysponował namiarem, będę wdzięczna.


Raczej o namiar inny niż "oficjalny" będzie trudno, wszak to dużawe korpo :) A jaki masz problem może pomożemy?





Generalnie chodzi o to, że próbowałam zakupić bilety na prom z wyprzedzeniem i płaciłam kartą, ale 2x odrzucili mi transakcję. Chcę mieć pewność, że będę mogła przepłynąć na Hvar, a powodu odrzucenia płatności nie znam. Mój bank potwierdzić, że transakcja przebiegła pomyślnie.


Ok, też mi się to zdarzyło i zorientowałem się dopiero jak przyszedł zwrot kasy. Dopóki nie dostaniesz na maila biletów z kodem kreskowym to Twoja transakcja się nie powiodła i nie wsiądziesz na prom. Spróbuj może inną kartą?
kombiak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiak » 09.08.2023 18:02

Dzień dobry, znalazłem tylko info o spóźnieniu na "zabukowaną" godzinę, a nie wiem co jak przyjadę za wcześnie (Split Stari Grad ) i czy muszę czekać na "swój" prom , czy może jednak wpuszczą mnie na wcześniejszy ?
mateo10
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateo10 » 27.08.2023 22:28

Mam pytania o prom Makarska- Sumartin. Czy jak chcę przepłynąć bez auta to wystarczy, że zakupię bilet w kasie przed danym kursem? Będę miał gwarancję, że wejdę na pokład?
Widziałem filmiki, że pasażerowie siedzą u góry na otwartej przestrzeni i są tam barierki przez które małe dziecko może się przedostać. Czy sa jeszcze inne miejsca siedzące jakieś zabudowane, przeszklone, itp.? Mam małe dziecko, które nie usiedzi na miejscu, lub dużo chodzić i biegać. Człowiek pilnuje ale czasem wystarczy chwila nieuwagi..a to jednak ok. 50 min podróży jest.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.08.2023 22:41

mateo10 napisał(a): Czy sa jeszcze inne miejsca siedzące jakieś zabudowane, przeszklone, itp.?

Różnymi promami pływałem. W każdym można było siedzieć pod pokładem. Na pokładzie raczej ciężko.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone