Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwackiej

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010
Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwackiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 08.11.2012 20:12

Może ktoś mi podpowie,o której godzinie w 1-szym programie telewizji chorwackiej
nadawany jet program kulinarny ?
Właśnie mam możliwość oglądania na Polsacie na kanale 255 1-szy program TV Chorwacji.
Dwa lata temu podczas pobytu na Wyspie Rab,bardzo ten program mnie zainteresował !.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002
Re: Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwacki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 09.11.2012 12:34

Tu masz program HRT :)
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010
Re: Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwacki

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 09.11.2012 13:00

Serdeczna dzięki.
Usprawni mnie to szukanie !!!
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010
Re: Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwacki

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 09.11.2012 14:06

Ale wygląda na to że w 1-szym programie brak audycji na temat kulinariów ?
Neum
zbanowany
Posty: 15
Dołączył(a): 13.12.2011
Re: Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwacki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Neum » 10.11.2012 08:32

alukanko napisał(a):Ale wygląda na to że w 1-szym programie brak audycji na temat kulinariów ?


"Jelovnici izgubljenog vremena" z niesamowitym Veljko Barbieri.
Obrazek

Co ciekawe, Veljko Barbieri jest bardzo dobrym znajomym R.Makłowicza i wystąpił w jednym z jego programów "chorwackich".
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010
Re: Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwacki

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 11.11.2012 18:42

Dziękuję ci bardzo serdecznie za informację, a szczególnie za nazwę programu kulinarnego.
Tłumaczenie w Google jest fatalne,a dzięki tobie wiem że w 1-szym programie TV Chorwacji jest program kulinarny.

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Program kulinarny w 1-szym programie telewizji chorwackiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone