Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Priżba 2011 stacjonarnie i fotograficznie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 10.07.2011 21:05

BeJur napisał(a):cześć :)

można?
;)

Witam i zapraszam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18376
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.07.2011 21:46

Witam Autora i szanowne grono czytaczy i oglądaczy :)

Początek z emocjami :wink: - najważniejsze , że reszta urlopu O.K.

:)

Pozdrawiam
Piotr
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 10.07.2011 22:10

Dobra to teraz już dojedziemy na miejsce, jeszcze tylko troche adrenaliny na ostatnim 20-to km odcinku gdzie tylko oczami wyobrażni po mojej lewej stronie widziałem a właściwie wyczuwałem gdzieś tam na dole Jadran (kilka dni póżniej przejechałem ten odcinek za dnia i wierzcie mi reszta włosów na głowie stała mi dęba)Ostatni odcinek bardzo kręty, wąski kilka zakrętów o prawie 180 stopni. Pare razy musiałem wychamować prawie do zera żeby nie wylądować na skarpie, ze dwa razy ABS dał znać że działa. W końcu dojeżdżamy do Priżby, telefon do właściciela apat. Który wyszedł nam na przeciw i doprowadził nas pod dom. Szybkie rozpakowanie auta (najważniejsza lodówka) i spać, dosyć przygód zaczynamy leniuchowanie.
Nazajutrz raniutko wyszedłem na taras i taki oto widok ukazał się moim oczom

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 10.07.2011 22:25

Bosko, aż "słychać" tą ciszę poranną... piękne zdjęcia.
jankos31
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 13.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankos31 » 10.07.2011 23:31

Aż dech zapiera 8O, teraz dopiero dostrzegam, że chyba zmarnowałem 20 ostatnich wakacji :evil: Czkam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 11.07.2011 06:18

pięknie już chcę tam być
osito1963
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) osito1963 » 11.07.2011 06:26

jacek77 napisał(a): i przejazd przez Peljesac pod zachodzące słońce masakra okulary słoneczne bardziej przeszkadzały niż pomagały.

Witam!
Relacja zapowiada się nieźle!, napięcie wzrasta...
A jeli chodzi o jazdę pod slonce (i nie tylko), polecam markowe okulary przeciws-oneczne z filtrem polaryzacyjnym. Rewelacja, żadnych odblasków!!
Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg relacji :D
Artur
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3283
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 11.07.2011 07:43

Jeszcze troszkę zdążę pooglądać

:)
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 11.07.2011 10:50

Świetne relacja. Czekam na ciąg dalszy zważywszy na fakt, że za rok planuję wyjazd na jakąś wyspę. Rozrzut mam duży, ale prowadzą póki co Hvar i Korcula ... dalej Brać i Pag :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 11.07.2011 12:11

jacek77 napisał(a):
Obrazek




Jak rajsko... i tak spokojnie :)
Eewwaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eewwaa » 11.07.2011 12:30

Jestem i ja.
Miło jest popatrzeć i powspominać zeszloroczny pobyt w Priżbie.
A swoją drogą to wydaje mi się, że droga, która teraz jest w remoncie dostarczała nam duuuużo więcej jeżących się włosów i adrenaliny niż ta zaznaczona na brązowo. Masakraaaaaaaaaaaa 8O
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 11.07.2011 14:42

czekamy, czekamy....
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 11.07.2011 14:50

Relacja zapowiada się smacznie :)

Na początku września również teleportujemy się do Prizby... na jakim etapie jest remont ścieżki do Blato? Mam nadzieję, że za jej remont nie odpowiada ekipa chińczyków gdyż dojazd do Vela Luki wydłuża się dość znacznie...
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 11.07.2011 20:24

Witam wszystkich, i lecimy dalej. Poranna kawa w takich okolicznościach przyrody smakowała wyśmienicie. Po kawce trzeba znależć, to co najważniejsze czyli Plaża. Pare minut spacerku i jest takie oto coś:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

zdjęcia zrobione w godzinach troche póżniejszych gdy się już troche plaża zaludniła
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 11.07.2011 20:56

To teraz może troche o samej Priżbie. Typowo letniskowa miejscowość ciągnąca sie jakieś 4 -5 km wzdłuż wybrzeża. Dosyć gęsto zabudowana, w każdym domu przynajmniej jeden apartament ale turystów bardzo mało, spokojnie i cicho. Nie wiem jak będzie w lipcu i sierpniu ale druga poł czerwca puchy totalne. Mimo że w tym czasie przypadały w Cro świeta (Boże Ciało i Dzien Państwowości) to przyjezdnych chorwatów też było tyle co kot napłakał. Tylko popołudniami troche ludzi przybywało z centrum wyspy

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Troche mi nie wyszła mapka troche mała, ale chyba coświdać. Na tej mapce zaznaczyłem na czerwono początek i koniec Priżby, zielone kropki to restauracje i bary. niebieska kropka to sklep, na żółto zaznaczona płaża a czarny krzyżyk to lokalizacja apartamentu gdzi mieszkaliśmy

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tu strzałką zaznaczonty taras naszego apartmana

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

jeszce jeden widoczek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Priżba 2011 stacjonarnie i fotograficznie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone