Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PRĄD na kempingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mrówa
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.06.2009
PRĄD na kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrówa » 13.07.2009 18:51

Witam!
napisałem post do wątku o kempie Jasenovo, bo o ten konkretny kemp mi chodzi ale brak odzewu, więc może oglnie zapytam jak wygląda sprawa z przyłączami do skrzynek prądowych na kempach? Czy pasują nasze polskie wtyczuszki czy są to wtyczki euro - trzybolcowe? pozdrav ! ! !
mrówa
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrówa » 13.07.2009 19:18

Hmm, reasumując te trzy topiki w skrzyneczkach znajdę gniazdeczka raczej na te trzy bolczyki ? :-) czyli to co kupiłem i razem ze sprzedawcą w Sienie w Italii skomletowałem (z jednej strony trzy bolczyki w niebieskiej obudowie , z drugiej polska końcóweczka) będzie oki, dzięki .... a juz myślałem, że w CRO są gniazdeczka po polskiemu ;-) pozdrav, szerokości ! ! !
w0jtek
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) w0jtek » 13.07.2009 20:26

Czy na każdym kempingu jest dostęp do prądu- nie na parceli, tylko gdzieś tam przy łazienkach/toaletach/punktach kuchennych, żeby sobie np. podładowac telefon czy aparat?
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 13.07.2009 20:45

W łazienkach ZAWSZE jest prąd (gniazdko). Choćby po to, żeby się ogolić.. :D
translatiff
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) translatiff » 14.07.2009 09:40

mrówa napisał(a):Hmm, reasumując te trzy topiki w skrzyneczkach znajdę gniazdeczka raczej na te trzy bolczyki ? :-) czyli to co kupiłem i razem ze sprzedawcą w Sienie w Italii skomletowałem (z jednej strony trzy bolczyki w niebieskiej obudowie , z drugiej polska końcóweczka) będzie oki, dzięki .... a juz myślałem, że w CRO są gniazdeczka po polskiemu ;-) pozdrav, szerokości ! ! !


hmmm, ja miałem przedłużacz bardzo polski z bardzo polskiego sklepu i wszystko na kampie działało :) więc przynajmniej na Hvarze problemu z końcówkami nie ma
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 14.07.2009 11:08

Ja zabrałem dlugi przedłużacz ale bez Chorwackiej wtyczki ,
na szczęście gospodarze mieli do pożyczenie wtyczkę ,
zresztą widziałem u gospodarzy przedłużacze które pożyczali zapominalskim turystom
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 14.07.2009 12:23

A ja tam jestem przygotowany mam przedłużacz z polskimi wtyczka i gniazdem , ale zabieram wtyczki takie jak do kampingu i jakby co to sobie przerobie . A jak :lol:
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 14.07.2009 12:24

A wszystkie informacje o prądzie oczywiście znalazłem na tym forum. Informacje bezcenne oczywiście .
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.07.2009 08:03

Witam.
Ja powiem tak -> co kemping to niespodzianka. Napewno dla bezpieczeństwa trzeba mieć wykonany własną pracą kawałek kablka który posłuży za łącznik zwykłego kabla z gniazdem do kabla trojzyłowego. Niestety na niektorych kempingach zwykły kabel ze zwykłymi wtyczkami nie wystarczy. Wszystko zależy od kempingu.
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 18.07.2009 14:34

mrówa napisał(a):(z jednej strony trzy bolczyki w niebieskiej obudowie , z drugiej polska końcóweczka) będzie oki, dzięki .... a juz myślałem, że w CRO są gniazdeczka po polskiemu ;-) pozdrav, szerokości ! ! !


Mam taka przejściówkę od 5 lat , tylko nigdy nie udało mi się jej użyć.
Tak się zawsze składa ze akurat skrzynkę mam z zwykłymi gniazdkami, czasem tylko trzeba mocniej wciskać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2009 16:20

noyle napisał(a):
mrówa napisał(a):(z jednej strony trzy bolczyki w niebieskiej obudowie , z drugiej polska końcóweczka) będzie oki, dzięki .... a juz myślałem, że w CRO są gniazdeczka po polskiemu ;-) pozdrav, szerokości ! ! !


Mam taka przejściówkę od 5 lat , tylko nigdy nie udało mi się jej użyć.
Tak się zawsze składa ze akurat skrzynkę mam z zwykłymi gniazdkami, czasem tylko trzeba mocniej wciskać.


Możesz zdradzić Jacku na jakich kempingach byłeś , gdzie wystarczyła tylko "polska wtyczka" :?:
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 26.07.2009 16:22

Janusz Bajcer napisał(a):
noyle napisał(a):
mrówa napisał(a):(z jednej strony trzy bolczyki w niebieskiej obudowie , z drugiej polska końcóweczka) będzie oki, dzięki .... a juz myślałem, że w CRO są gniazdeczka po polskiemu ;-) pozdrav, szerokości ! ! !


Mam taka przejściówkę od 5 lat , tylko nigdy nie udało mi się jej użyć.
Tak się zawsze składa ze akurat skrzynkę mam z zwykłymi gniazdkami, czasem tylko trzeba mocniej wciskać.


Możesz zdradzić Jacku na jakich kempingach byłeś , gdzie wystarczyła tylko "polska wtyczka" :?:

Głownie Kemping Perna.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.07.2009 16:35

Może nie odwiedziłam zbyt wielu campów, ale z 5 na pewno i na każdym wystarczyła nasza polska wtyczka.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2009 16:49

Roksa_ napisał(a):Może nie odwiedziłam zbyt wielu campów, ale z 5 na pewno i na każdym wystarczyła nasza polska wtyczka.


Też nie odwiedziłem zbyt wielu kempingów, ale miałem odwrotnie, na pięciu z nich konieczna była tzw. euro-wtyczka.

Wszystko zależy, na jaki kemping się trafi, wygląda na to, że na dużych konieczna euro-wtyczka, na mniejszych tradycyjna.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
PRĄD na kempingu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone