Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pożegnanie Chorwacji... Lángos, pleskawica i lignije...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 11:52

beatabm napisał(a):Masz rację z tymi kosztami. Człowiek nawet nie wie kiedy tak strasznie rosną. Też mam jedno dziecko w szkole (czwarta klasa), drugie jeszcze przedszkolak ale stwierdziliśmy z mężem że troszkę nieobecności w szkole na jej życiu nie zaważy i co roku opuszcza początek roku:) Ale ciiiiiiiiiii żeby się nauczyciele nie dowiedzieli :D

Dzieci większe ... to termy zamienione na żeglowanie :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 11:57

Dzieci większe ... to termy zamienione na żeglowanie :?:[/quote]

Dokładnie tak:) To daje zdecydowanie więcej radości :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 12:13

pkucaba napisał(a):Muszę się przyjrzeć ich ofercie jeszcze raz. Mnie za 4 (2+2) osoby wychodziło ponad 80 euro dzień i to z własnym namiotem. :roll: :-?

Na zapytanie dlaczego parcele z własnym namiotem droższe niż pobyt w namiocie Navajo - Vacansoleil tak mi odpisało:

"Czasami tak się zdarza, w przypadku parceli jesteśmy tylko pośrednikiem, czyli stawki ustala kemping , namioty są nasze."
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.02.2017 16:35

beatabm napisał(a):
pkucaba napisał(a):Duży wkład w wybór kąpieliska mieli nasi znajomi. To oni są "fanami" Hajduszoboszlo. Atutem był duży ekstremalny aquapark jako atrakcja dla dzieci.
Byliśmy zobaczyliśmy, podobało nam się, ale... Raczej więcej tam nie pojedziemy, bo lubimy nowe miejsca.

Polecam Ci baseny termalne w Brezicach w Słowenii, cieplutka woda, baseny i wszystkie atrakcje w cenie kempingu, wychodzi naprawdę śmieszny koszt a zabawa dla dzieci doskonała,


Dzięki za wskazówki. Też czegoś takiego szukam po drodze w tym roku.

Pzdr
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 02.06.2017 13:10

witam,
czytam i czytam a tu KONIEC 8O
a ja tu się napaliłam na Kornaty bo w tym roku jedziemy na Murter i grzechem byłoby nie zobaczyć :)

Przysiadłam sobie w kąciku i będę czekać na resztę - da radę ?? :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pożegnanie Chorwacji... Lángos, pleskawica i lignije... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone