Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pożegnanie Chorwacji... Lángos, pleskawica i lignije...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 21.02.2017 09:14

Witajcie Violu i Dromader.
beatabm napisał(a):Polecam Ci baseny termalne w Brezicach w Słowenii, cieplutka woda, baseny i wszystkie atrakcje w cenie kempingu, wychodzi naprawdę śmieszny koszt a zabawa dla dzieci doskonała,

Beatko piszesz o Terme Čatež Camp? Wchodziłem kiedyś na ich stronę, ale nie do końca mnie przekonali. Koszty pobytu też nie były porywające.
viltob08 napisał(a):Jestem i ja :-) zwłaszcza, że do Hajduszoboszlo jeździłam w czasach demoludów właśnie pod namiot :-) Spaliśmy u starszej pani na podwórku, gdzie spotykali się sami Polacy :lol:
Popatrzę z przyjemnością :papa:

Polaków jest naprawdę dużo. W zasadzie więcej jest tylko w Polsce. ;)
Ciekawe jest to, że Polaków naprawdę Węgrzy lubią. To czego się obawialiśmy - bariera językowa - w Hajduszoboszlo niemal nie istnieje. Można się spokojnie porozumieć nawet nie znając języka obcego. Poza samym uzdrowiskiem przyda się angielski. Język węgierski chociaż piękny fonetycznie jest dla mnie całkowicie niezrozumiały.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 09:20

pkucaba napisał(a):Witajcie Violu i Dromader.
beatabm napisał(a):Polecam Ci baseny termalne w Brezicach w Słowenii, cieplutka woda, baseny i wszystkie atrakcje w cenie kempingu, wychodzi naprawdę śmieszny koszt a zabawa dla dzieci doskonała,

Beatko piszesz o Terme Čatež Camp? Wchodziłem kiedyś na ich stronę, ale nie do końca mnie przekonali. Koszty pobytu też nie były porywające.




Dokładnie tak, byłam tam trzy lata z rzędu kiedy dzieci były ciut mniejsze. Za 6-dniowy pobyt za 6 osób płaciłam ok 1500 zł - mieszkaliśmy w willowym namiocie w pełni wyposażonym do tego w cenie były wejścia na baseny dla całej szóstki. Dużo tam ludzi ale to chyba wada wszystkich tego typu kempingów.
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 21.02.2017 09:32

Muszę się przyjrzeć ich ofercie jeszcze raz. Mnie za 4 (2+2) osoby wychodziło ponad 80 euro dzień i to z własnym namiotem. :roll: :-?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 09:37

beatabm napisał(a):Dokładnie tak, byłam tam trzy lata z rzędu kiedy dzieci były ciut mniejsze. Za 6-dniowy pobyt za 6 osób płaciłam ok 1500 zł - mieszkaliśmy w willowym namiocie w pełni wyposażonym do tego w cenie były wejścia na baseny dla całej szóstki. Dużo tam ludzi ale to chyba wada wszystkich tego typu kempingów.

Kiedy dokładnie trzy lata z rzędu i w jakim terminie :?: :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 09:44

Janusz Bajcer napisał(a):
beatabm napisał(a):Dokładnie tak, byłam tam trzy lata z rzędu kiedy dzieci były ciut mniejsze. Za 6-dniowy pobyt za 6 osób płaciłam ok 1500 zł - mieszkaliśmy w willowym namiocie w pełni wyposażonym do tego w cenie były wejścia na baseny dla całej szóstki. Dużo tam ludzi ale to chyba wada wszystkich tego typu kempingów.

Kiedy dokładnie trzy lata z rzędu i w jakim terminie :?: :?:

lata 2013,2014,2015, po 20 sierpnia tak żeby na przełomie sierpnia i września być w Chorwacji:) Fakt, namioty rezerwowałam późną zimą, może to miało wpływ na cenę, nie wiem gdyż na szczęście ten etap wypoczynku już za mną:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 09:50

Ceny pobytu na kempingach zależą od terminu pobytu, przed sezonem i po sezonie zdecydowanie taniej.
No i ceny z roku 2013 nie będą już takie w roku 2017.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 09:53

z ciekawości sprawdziłam, fakt, jeszcze przed sezonem ale nie aż tak bardzo: Namiot willowy Navajo 24.06.2017 - 01.07.2017 7 noce
z 1.743,00 zł na 1.494,00 zł, w szczycie sezonu rzeczywiście drożej
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 21.02.2017 10:10

Odwieczny problem - koszty.
Ja muszę jechać w najwyższym sezonie. Specyfika pracy mojej małżonki oraz dzieci w wieku szkolnym sprawiają, że jedyny termin to 24.06-10.07. Dzieci przestają się "łapać" na zniżki i więcej jedzą ;) Trzeba coraz więcej tyrać w pracy... bo ziarnko do ziarnka i koszty urlopu rosną.

Całe szczęście jest cropelka i pomaga znaleźć bardziej korzystne opcje. Przyznam się, że większość planów opieram o relacje forumowiczów.

Beatko możesz mi podać stronę przez którą rezerwację robisz?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 10:14

pkucaba napisał(a):Odwieczny problem - koszty.
Ja muszę jechać w najwyższym sezonie. Specyfika pracy mojej małżonki oraz dzieci w wieku szkolnym sprawiają, że jedyny termin to 24.06-10.07. Dzieci przestają się "łapać" na zniżki i więcej jedzą ;) Trzeba coraz więcej tyrać w pracy... bo ziarnko do ziarnka i koszty urlopu rosną.

Całe szczęście jest cropelka i pomaga znaleźć bardziej korzystne opcje. Przyznam się, że większość planów opieram o relacje forumowiczów.

Masz rację z tymi kosztami. Człowiek nawet nie wie kiedy tak strasznie rosną. Też mam jedno dziecko w szkole (czwarta klasa), drugie jeszcze przedszkolak ale stwierdziliśmy z mężem że troszkę nieobecności w szkole na jej życiu nie zaważy i co roku opuszcza początek roku:) Ale ciiiiiiiiiii żeby się nauczyciele nie dowiedzieli :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 10:15

beatabm napisał(a):z ciekawości sprawdziłam, fakt, jeszcze przed sezonem ale nie aż tak bardzo: Namiot willowy Navajo 24.06.2017 - 01.07.2017 7 noce
z 1.743,00 zł na 1.494,00 zł, w szczycie sezonu rzeczywiście drożej

1.494.00 to jest cena za dwie osoby, z dziećmi trochę drożej.
No i dochodzi opłata rezerwacyjna oraz taksa klimatyczna płatna na miejscu.
Natomiast końcem sierpnia jest taniej niż końcem czerwca.
Suma sumarum :wink: - ciekawa oferta. :idea:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 10:18

pkucaba napisał(a):Odwieczny problem - koszty.
Ja muszę jechać w najwyższym sezonie. Specyfika pracy mojej małżonki oraz dzieci w wieku szkolnym sprawiają, że jedyny termin to 24.06-10.07. Dzieci przestają się "łapać" na zniżki i więcej jedzą ;) Trzeba coraz więcej tyrać w pracy... bo ziarnko do ziarnka i koszty urlopu rosną.

Całe szczęście jest cropelka i pomaga znaleźć bardziej korzystne opcje. Przyznam się, że większość planów opieram o relacje forumowiczów.

Beatko możesz mi podać stronę przez którą rezerwację robisz?



O, nie doczytałam do końca, przepraszam:) Trzykrotnie byłam w tej Słowenii przez Vacansoleil, rezerwowałam u nas na miejscu przez ich biuro, zerknij na stronę http://www.vacansoleil.pl
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 10:21

Janusz Bajcer napisał(a):
beatabm napisał(a):z ciekawości sprawdziłam, fakt, jeszcze przed sezonem ale nie aż tak bardzo: Namiot willowy Navajo 24.06.2017 - 01.07.2017 7 noce
z 1.743,00 zł na 1.494,00 zł, w szczycie sezonu rzeczywiście drożej

1.494.00 to jest cena za dwie osoby, z dziećmi trochę drożej.
No i dochodzi opłata rezerwacyjna oraz taksa klimatyczna płatna na miejscu.
Natomiast końcem sierpnia jest taniej niż końcem czerwca.
Suma sumarum :wink: - ciekawa oferta. :idea:


nie, cena jest za namiot:) a w namiocie jest 6 miejsc do spania
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 10:25

beatabm napisał(a):nie, cena jest za namiot:) a w namiocie jest 6 miejsc do spania

Czyli dwie osoby płacą tyle co sześć :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2017 10:29

Janusz Bajcer napisał(a):
beatabm napisał(a):nie, cena jest za namiot:) a w namiocie jest 6 miejsc do spania

Czyli dwie osoby płacą tyle co sześć :?:

Dokładnie tak, wynajmujesz namiot z sześcioma miejscami do spania, czy śpisz tam sam czy z towarzystwem cena ta sama :) i każda osoba ma wejściówki na baseny - jeśli się nic nie zmieniło od 2015r kiedy tak ostatni raz byliśmy każdy w ciągu dnia może dwukrotnie wejść na baseny odkryte bez limitu czasu lub jeden raz na trzy godziny na baseny kryte. Od osoby płatna jest tylko opłata klimatyczna.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2017 10:43

Trochę to dziwne - ale rzeczywiście tak jest, mam potwierdzenie z Vacansoleil.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pożegnanie Chorwacji... Lángos, pleskawica i lignije... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone