Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.07.2015 13:03

madzzzia91 napisał(a):ja mam pytanie dotyczące tej plaży z gumiakiem :) byłbyś tak miły i pokazał na mapie jak tam dojechać? :D albo jakoś opisał dokładnie gdzie jej szukać na mapie. Z góry dziękuję

Jeżeli chcesz tam plażować, to szkoda czasu.
Lekki syf, że się tak wyrażę... :?
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 28.07.2015 18:06

Z daleka zatoczka wygląda atrakcyjnie i mnie skusiła :wink: tym bardziej że była "niezamieszkała" i można dojechać samochodem na centymetry od Jardanu :oczko_usmiech:
W zatoczce po lewej stronie w zakamarkach masa krabów, jeżeli kogoś interesują :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.07.2015 18:46

Stasiek18 napisał(a):W zatoczce po lewej stronie w zakamarkach masa krabów, jeżeli kogoś interesują :wink:

Teraz to mówisz... :roll:

Idac dalej szutrówką za tą zatoczkę, można podziwiać fajne widoczki na Povlję i nie tylko. :)

P1240121.JPG


P1240140.JPG


P1240132.JPG
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 28.07.2015 19:01

Mikromir napisał(a):Teraz to mówisz... :roll:


:oczko_usmiech: Dyć godołem... :wink:
StronaObrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.07.2015 19:03

Stasiek18 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Teraz to mówisz... :roll:


:oczko_usmiech: Dyć godołem... :wink:
StronaObrazek


A bo tyle tych liter było... :? :roll:

:smo:
madzzzia91
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzzzia91 » 28.07.2015 21:01

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) liczyłam że to będzie zatoka w stylu: piękna i mało znana... no cóż Brač na tym miejscu się nie kończy :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.01.2016 19:05

Fajna relacja ,wszystko przeczytałam ,nie tylko o Blacy .Dzięki :papa:
reniaf77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) reniaf77 » 07.01.2016 23:37

Rezerwuję właśnie apartament Croatia 2+2, chwalony przez Stasia i panią użytkownik Mikromir (może to nawet ten sam pokój) . Nie widzę nigdzie informacji o łazience, czy ten apartament ją posiada ? Moje pytanie może dziwne ale widziałam pokoje z łazienkami w piwnicy- podróże w ciemno i takie nam pokazywano , stąd moja obawa. Drugie pytanie: upchniemy się tam z mężem i 2-giem dzieci? Przepraszam, jeśli moje pytania są nie na temat. :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.01.2016 23:41

reniaf77 napisał(a):Rezerwuję właśnie apartament Croatia 2+2, chwalony przez Stasia i panią użytkownik Mikromir (może to nawet ten sam pokój) . Nie widzę nigdzie informacji o łazience, czy ten apartament ją posiada ? Moje pytanie może dziwne ale widziałam pokoje z łazienkami w piwnicy- podróże w ciemno i takie nam pokazywano , stąd moja obawa. Drugie pytanie: upchniemy się tam z mężem i 2-giem dzieci? Przepraszam, jeśli moje pytania są nie na temat. :D

Upchniemy to jak najbardziej właściwe słowo. :lol:
Napisz do mnie na PW i podaj maila, prześlę Ci zdjęcia tej miniłazienki i mikromieszkanka. :wink: Ja u siebie szczerze pisałam o "postępującej miniaturyzacji". :mrgreen:
Stasiek mieszkał na dole w 4+3.
korba1000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) korba1000 » 11.03.2016 18:41

Witam wszystkich
Mam pytanie bo mam rezerwacje w tym samym domu na te wakacje. Najpierw znalazłem dom a później tą relacje z pobytu, która mnie tylko upewniła o dobrym wyborze. Przeczytawszy całe 15 stron mam 1 pytanie. Na ostatnich stronach są pokazane zdjęcia drogi dojazdu. Czy one są naprawdę takie wąskie??? mam dość duży samochód (5m) Czy dam rade dojechać do domu? Jeśli nie czy jest miejsce aby zostawić gdzieś samochód na jakimś parkingu. Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2016 20:17

korba1000 napisał(a): mam dość duży samochód (5m) Czy dam rade dojechać do domu? Jeśli nie czy jest miejsce aby zostawić gdzieś samochód na jakimś parkingu. Pozdrawiam

Te 5m to szerokość czy długość? :oczko_usmiech:
Jak szerokość, to nie. :mrgreen: Jak na długość to... też nie. :lol: Tzn. do parkingu oczywiście tak, jakieś 200m od domu, ale na sam dół pod dom nie ma sensu. Ja mam auto 7-osobowe, długość 4,5m i dojechałam spokojnie do parkingu, ale na dół do domu nie odważyłam się zjechać. :wink: Gospodarz woził bagaże. Dla nas było za stromo. Tu mój opis.
Dasz radę. No chyba, że jedziesz ciężarówką. :papa:
korba1000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) korba1000 » 11.03.2016 21:29

5m długość i trochę ponad 2m szerokość. Jest to pacifica. No ale jak jest parking około 200m dalej to nie jest tak źle. Myśle , że dam rade. Jeśli mogę skorzystam z okazji i zapytam o ten apartament 4+3. Bo na zdjęciach wygląda w miarę fajnie.
Kolejne pytanie to o taras. Jest może widok na morze? czy tylko z tego mniejszego mieszkania.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2016 21:47

korba1000 napisał(a):5m długość i trochę ponad 2m szerokość. Jest to pacifica. No ale jak jest parking około 200m dalej to nie jest tak źle. Myśle , że dam rade. Jeśli mogę skorzystam z okazji i zapytam o ten apartament 4+3. Bo na zdjęciach wygląda w miarę fajnie.
Kolejne pytanie to o taras. Jest może widok na morze? czy tylko z tego mniejszego mieszkania.

Tarasy są dwa, a nawet w porywach trzy - jeden przed mieszkaniem, drugi za domem pod balkonem apartamentu wyżej, i trzeci wyżej położony z grilllem, do wspólnego użytku. Widoku na morze nie stwierdziłam, głównie z powodu krzaczorów, fajnych skądinąd, ale prawie całkowicie zasłaniających widok na zatokę. Widokiem mogą cieszyć się mieszkańcy małego apartamentu piętro wyżej. :wink:
Co do mieszkania, najlepiej niech się Stasiek wypowie bo mieszkał dość długo, ja tylko wpadałam do znajomych.
Auto mam niecałe 40cm węższe od Twojego, ale tyle zapasu w przestrzeni między murkami pewnie jeszcze było. :wink: Wielkie te hamerykańskie auta... :roll: :wink:
korba1000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) korba1000 » 11.03.2016 22:24

Dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Bo to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Wiem, że mam już rezerwacje (zawsze można odwołać) ale czy może polecisz inne miejsce na swoją pierwszą podróż do Chorwacji. Szukam w miarę spokojnego miejsca (bez tłumów), tak aby dzieci trochę poszalały no i zawsze chciałem mieć taras z widokiem na morze na wieczorne posiadówki z żoną. A jak wcześniej pisałaś ten dom tego nie ma. I to jest największa wada tego apartamentu:( .Od kilku dni czytam i wchłaniam tyle informacji o Chorwacji że już sam nie wiem. Nie chce później żałować wyboru.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2016 23:13

A ilu Was jest oraz jak i gdzie lubicie spędzać czas na wakacjach? W Chorwacji znajdziecie chyba każdą wakacyjną nadmorską opcję.
Povlja to fajne miejsce. Ma klimat. Taki dalmatyński, wyspiarski. Mnie się podobała.
Na forum są wątki n.t. pierwszego wyjazdu do Cro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Povlja - Ticja Luka czyli sentymentalny powrót na Brać. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone