Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Potrzebuje pewnych informacji na temat Luksemburga .

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Łukasz789
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz789 » 29.03.2015 12:55

Witam
Czy ktoś ma jakieś szersze informacje o tym kraju?
Z pewnych osobistych powodów muszę wybrać się do tego kraju.
Na dodatek nie sam co generuje spore koszty .
Patrząc na ceny hoteli i inne koszty z tym związane lekko się załamuje. Dlatego mam dwa bardzo ważne pytania :
-zna ktoś jakieś tanie noclegi w Luksemburgu ew. bardzo blisko tego państwa.Niestety nic poniżej 50euro/osoby nie mogę znaleźć .co ciekawe ta cena jest tylko w weekend w tygodniu drożej (podobno w tygodniu wszystkie hotele max obłożone po z wschodu wielu obcokrajowców przylatuje). Nie oczekuje cudów byleby było w miarę czysto/sucho i ciepło. Chciałbym zejść do poziomu max 30euro od osoby. Najlepiej jeszcze niżej. W grę wchodzą również campingi.

-ceny biletów lotniczych przyprawiają o zawrót głowy ale ma ktoś jakieś informacje/jest w stanie pomóc z podpowiedzią .Nie bardzo pasuje mnie jazda tam samochodem wolałbym autokar /pociąg najlepiej samolot.
Obszukałem dosyć sporo stron internetowych ale niestety na te informacje odpowiedzi nie znalazłem.

Jeżeli ktoś przebywał tam lub zna kogoś i mógłby udzielić mnie do niej kontaktu bardzo bym prosił o taki kontakt.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelka pomoc.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.03.2015 13:04

Wyszukiwarka.
http://www.swoodoo.com/de/flug/Berlin-D30/Malaga-AGP

Za mało danych.
Może samochód i spanie w D lub F.
Co do campów, to popytaj/poszukaj na forum kamperowym lub przyczepowym.
http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=14968
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.03.2015 14:47

http://www.polska.lu/

Powiedz jaki masz cel wyjazdu, to będę mogła Ci w czymś pomóc. I kiedy i w ile osób się tam wybierasz.
Jak zamierzasz się tam dostać?
Popatrz na Thionville do Lux dojeżdża pociąg w dość szybkim czasie.

Luksemburg to drogie miejsce, ale komfort życia jest tam także bardzo wysoki.
A to że w tygodniu drożej niż w weekend to logiczne - tu jest wiele instytucji unijnych i bardzo wiele urzędników na stale mieszka np. w Brukseli a tu nocują w czasie prac komisji itp..

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019