napisał(a) ASIULA HK » 18.04.2014 10:45
napisał(a) weldon » 18.04.2014 11:25
napisał(a) ASIULA HK » 18.04.2014 14:35
weldon napisał(a):Ale ty wiesz lepiej
napisał(a) ASIULA HK » 19.04.2014 23:08
napisał(a) ASIULA HK » 20.04.2014 22:26
napisał(a) Nefer » 22.04.2014 20:19
napisał(a) ASIULA HK » 22.04.2014 22:17
Nefer napisał(a):Spod Warszawy jeden pomnik
napisał(a) Nefer » 23.04.2014 10:18
ASIULA HK napisał(a):Prawie z ...autoportretem
napisał(a) ASIULA HK » 23.04.2014 11:06
Nefer napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Prawie z ...autoportretem Tia..., wyglansowany był na błysk, a nie bardzo chciałem robić zdjęcie z boku.Ale efekt chyba nie taki zły .
napisał(a) Rafał78 » 23.04.2014 19:52
napisał(a) ASIULA HK » 23.04.2014 20:01
Rafles278 napisał(a):Ani to pomnik ani posąg,ale chyba może być?
napisał(a) weldon » 23.04.2014 20:09
Rafles278 napisał(a):Ani to pomnik ani posąg ...
napisał(a) ASIULA HK » 23.04.2014 20:10
weldon napisał(a):Rafles278 napisał(a):Ani to pomnik ani posąg ...... ani autoportret?
napisał(a) Rafał78 » 23.04.2014 20:15
weldon napisał(a):... ani autoportret?
napisał(a) weldon » 23.04.2014 20:25
ASIULA HK napisał(a):weldon napisał(a):Rafles278 napisał(a):Ani to pomnik ani posąg ...... ani autoportret? Hmmm...
Powrót do FotoCroClub - dyskusja