napisał(a) ASIULA HK » 13.04.2014 17:58
napisał(a) Nefer » 13.04.2014 19:36
ASIULA HK napisał(a):A dlaczego tylko jedno
napisał(a) ASIULA HK » 13.04.2014 20:48
Nefer napisał(a):ASIULA HK napisał(a):A dlaczego tylko jedno Mało mam chyba zdjęć "pomnikowych"... Musiałbym poszukać, no i "strzelić" jakieś fotki.Tymczasem załączam jeszcze jedno.
napisał(a) Nefer » 15.04.2014 12:40
napisał(a) ASIULA HK » 15.04.2014 17:21
Nefer napisał(a):To dorzucę jeszcze dwa zdjęcia z Gorzowa Wielkopolskiego.Na jedno oprócz pomnika załapały się także moje dzieci.
napisał(a) Nefer » 15.04.2014 20:13
ASIULA HK napisał(a):Oj, ciągnie tu widać kogoś, do jednośladu
napisał(a) ASIULA HK » 15.04.2014 22:24
Nefer napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Oj, ciągnie tu widać kogoś, do jednośladu Na razie pomyka bardzo chwacko na rowerze, ale kto wie, co będzie w przyszłości.
napisał(a) ASIULA HK » 17.04.2014 21:53
napisał(a) weldon » 17.04.2014 22:01
napisał(a) ASIULA HK » 17.04.2014 22:05
weldon napisał(a):Ciekawe ... skojarzenia można mieć z tym pomnikiem
napisał(a) weldon » 17.04.2014 22:09
napisał(a) ASIULA HK » 17.04.2014 22:12
weldon napisał(a):Kciuk. Pierwsze, co mi przyszło do głowy to kciuk
napisał(a) Nefer » 18.04.2014 09:06
napisał(a) weldon » 18.04.2014 09:24
napisał(a) longtom » 18.04.2014 10:37
Powrót do FotoCroClub - dyskusja