Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Brela

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 26.02.2014 22:58

@slawekewa
Masz rację - na chrzcie cała 3, a raczej 4 ma inne imiona ;)
Zdradzić mogę w sumie tych, co miałam udział w nazywaniu, więc zgodnie z rokiem urodzenia od najstarszej pociechy mamy:
- Magdalenę
- Macieja
- Milenę
I nie jesteś stary piernik, zwyczajnie założenie relacji było takie nieco "bezimienne", ze względu na "uczulenie" GR na swój wizerunek w necie (ja tam nie mam takiego problemu, ale jego zdanie muszę szanować :) ).
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 03.03.2014 15:17

Witaj :)
bardzo piękne fotki, lekkie pióro :)
Mam pytanie: czy wszystkie apartamenty u Waszych gospodarzy są jednopokojowe? i jak w tym otoczeniu z tłumami? np.na plaży... :hut:
pozdrawiam :papa:
Lisior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 21.01.2014
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lisior » 16.03.2014 16:35

Wspaniała relacja. Lekka i z humorem, ale zabiła mi ćwieka... My w tym roku debiut w Murter, żeby nie zniechęcić szofera za pierwszym razem. Ale ta Brela to mnie wzywa, oj wzywa :la: :la: :la:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.03.2014 19:32

Lisior napisał(a): My w tym roku debiut w Murter, żeby nie zniechęcić szofera za pierwszym razem.

jak jazda sprawia mu przyjemność to się zapewne nie zniechęci, a rozochoci...\
jak nie sprawia mu przyjemności, to ją w sobie rozbudzi... :D

a na Brelę przyjdzie czas, w ramach stacjonarki i bazy wypadowej
jestok1
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.04.2013
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) jestok1 » 17.03.2014 23:03

Natko mam pytanie odnośnie malucha, ja zamierzam ,we wrześniu także jechać w te okolice (pierwszy raz w CRO), mamy pimpka który będzie miał 10 miesięcy. Dlugo zastanawiałem się która z miejscowości na Makarskiej a kusiły mnie dwie Brela i Baśka V. Ostatecznie póki co zdecydowałem się na Baśkę bo w Breli na niekorzyść przemiawiały schody do apartamentów, jak czytałem nieraz kilkaset.... Powiedz mi proszę , bo dalej się waham czy nie Brela:
- jak faktycznie wyglada sprawa schodów, nosiliście w nosidełku turystycznym bobasa, czy przeszkadzała wam górzystość Breli?
- czy wzdłuż brzegu Breli jest cały czas promenada , gdzie można przejść wygodnie całą Brelę od północy na południe i dalej do Baśki
- na plaży widziałem wasz rozłożony dla malca namiot i chyba karimata , co jeszcze dla bobasa trzeba zabrać , jak twój pimpek znosił upały na plaży
Użytkownik usunięty
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2014 11:30

monia74
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 22.02.2011
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia74 » 23.03.2014 14:40

super relacja, czy mogę prosić o namiary na kwatere, mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.03.2014 16:57

C_R_O_A_T_I_A napisał(a):jak tam ładnie
http://www.livecamcroatia.com/kamere/sp ... m-croatia/


tylko strasznie pusto i cicho, na pewno umawiam się tam pod kamerka ze znajomymi, by im pomachać na lajfie
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 03.04.2014 21:39

2 lata temu miała być Brela a wyszła Makarska, w zeszłym roku mialo być Tucepi a wyszła Brela- w tym roku ma być Brela i myślimy że tak wyjdzie, pozdrawiamy wszystkich zakochanych w CRO klimatach...
olaw27
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.04.2014
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) olaw27 » 09.04.2014 10:44

Natko, czy ja również mogę prosić o namiary na apartamenty w Breli na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
aodbq1
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2013
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) aodbq1 » 13.04.2014 22:22

Natko, jeśli to nie problem to poproszę o kilka ujęć plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. W tym roku jedziemy do Stomaricy :)
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 13.04.2014 23:18

Odnośnie kwatery - już wiem, że na ten rok do września jest zajęta...

A zdjęcia z plaży - ok, ale w późniejszym terminie, bo nie ma aktualnie dostępu do wszystkich zdjęć (zmiana kompa)
slimbarti
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2013
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) slimbarti » 11.07.2014 10:45

Czy jest szansa żebyś odpowiedziała na pytania zadane przez jestok1 (kilka postów wyżej). Do jego pytań chciałbym dołożyć 1 . Ile zajmuje spacerek do centrum. Równiez proszę o namiary na kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl W tym roku bałtyk z moim 5 miesięcznym maluchem ale za rok Brela lub Omis.
Mrozianka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.05.2015
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mrozianka » 04.05.2015 13:46

Fajna relacja. Pozdrawiam.
ksiezniczkapomorska
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.04.2015
Re: Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Br

Nieprzeczytany postnapisał(a) ksiezniczkapomorska » 12.05.2015 14:28

Czy i ja mogłabym prosić Ciebie Natko_ lub kogoś, kto też ma o namiar na tą kwaterę, w której byliście? Wybieramy się do Breli (i w ogóle pierwszy raz w życiu do Chorwacji) za niecałe 3 tygodnie i jeszcze nie mamy na oku żadnego noclegu. A zdjęcia widoku z okna chwyciły mnie za serce. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ponoć gdy tam pojedziesz, to nie szukasz więcej... -> Brela - stron...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone