Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Półwysep Istria 2009rok.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 05.04.2010 18:51

Istria jest naprawdę piękna choc osobiscie wolę bardziej górzyste tereny, z checią wybrałbym się na wyspy Brunji, podobno jest tam pięknie.
josefoe
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 26.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) josefoe » 09.04.2010 14:40

Gratulacje, santosz! Kolejny dowód, że Istria to piękna kraina, warta zobaczenia i zwiedzenia. Mam pytanie: czy mustrując się na statek Klinica w Rabacu wykupywałeś bilety wcześniej, czy można z marszu, bezpośrednio przed rejsem?. Będę na Istrii w czerwcu i już ostrzę sobie zęby na ten rejs po Twojej super relacji. Dzięki wielkie!
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 09.04.2010 18:39

bilety zakupilismy dzien wczesniej, rejsy byly w poniedziałki, srody i piatki, my zakupilismy we wtorek a srode popłyneliśmy, wykup biletów musi być wczesniej bo nie dostaniesz biletów w dniu wyjazdu, ta wycieczka jest naprawdę atrakcją, poza tym dzień wcześniej jeszcze sie trochę potargowalismy i zbilismy trochę z ceny - targowanie się z właścicielem to czysta przyjemnośc i kupa śmiechu :D

Naprawdę każdemu kto będzie w Rabacu POLECAM!!!
josefoe
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 26.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) josefoe » 09.04.2010 20:09

Dzięki za odpowiedź i kolejne pytanie, jeśli można: cena 200 zł, którą podałeś w relacji dotyczy dwóch osób za cały rejs łącznie z poczęstunkiem i gdzie można kupić bilety? Dzięki za odpowiedź :D
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 10.04.2010 00:22

tak, 200zł to cena za dwie osoby, bilety kupuje sie bezposrednio u właściciela
Marek48
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek48 » 12.04.2010 12:32

Santosz, pisz do licha c.d. Co z Twą wyprawą do Wenecji?
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 12.04.2010 18:05

No właśnie! Ja też czekam na foto relację! Zbieram argumenty żeby żonę przekonać do wyjazdu na urlop właśnie na Istrię :)
chitua
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 19.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) chitua » 13.04.2010 10:47

Też gromadzę info o Wenecji i rzecz jasna Istrii, ale... się nieco spóźniłem bo zdjęcia z poprzednich stron już nie dostępne... Ach ten foto-sik. :cry:
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010
zdjęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 23.05.2010 15:49

santosz napisał(a):Istria jest naprawdę piękna choc osobiscie wolę bardziej górzyste tereny, z checią wybrałbym się na wyspy Brunji, podobno jest tam pięknie.

Poszukałem i znalazłem Twoje archiwum. Mam pytanie:
jaka może być przyczyna, że w 90% wklejanych przez Ciebie zdjęć pokazany jest napis "zdjęcie chwilowo niedostępne". Czy to może być brak jakiejś funkcji w moim komputerze?
Zdjęcia wklejane przez innych wyświetlają się w 100% prawidłowo.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 23.05.2010 23:06

Witam znów po krótkiej przerwie spowodowanej pracą, widzę ze abonament na fotosiku wygasł, przepraszam wszystkich - jutro oplace i za kilka dni powinno być ok - wtedy dopieszcze moją bardzoo długooo pisana relację. jeszcze raz przepraszam i prosze o jeszcze trochę cierpliwości.
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 24.05.2010 05:39

Witaj <santosz>.
Nie wiedziałem, że to zależy od abonamentu na "fotosiku".
Nie miałem zamiaru narażać Cię na koszty.
Na marginesie konkluzja; czy wszyscy inni, którzy wklejają swoje zdjęcia na przykład na swoich blogach też opłacają abonament?
Tak czy siak, teksty Twoich linków są na tyle "obrazowe", że nadal będę się na nich wzorował i szukał uroczych i odludnych miejsc w Chorwacji na 2011 r.
Pozdrawiam; M
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 24.05.2010 20:12

Spoko, trzeba niestety opłacać zeby inni mogli ogladać nasze zdjecia
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 27.06.2010 20:10

Czas na wycieczkę do WENECJI!
trudno opowiadać o przepieknej Wenecji pozwólcie wiec ze komentarze beda wyłącznie informacyjne a głos oddam fotografiom
CANALE GRANDE

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Weneckie MZK :D
Obrazek

Obrazek

boczne odnogi głównego traktu
Obrazek

Obrazek

i znów canale Grande
Obrazek

A to już słynne maski weneckie
Obrazek

Obrazek

Pałac Dożów i Plac swiętego Marka - najsłynniejszy Plac Wenecki
Wg mnie to cud architektury

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Inne zabytki Wenecji są rownie wspaniałe
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A na zakończenie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeden dzień to zdecydowanie za mało na Wenecję, zobaczyłem tylko małą część a i tak jestem zafascynowany - kiedyś tam wrócę :D
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.06.2010 20:08

No to ostatni dzien pobytu, nie był tak słoneczny jak poprzednie, złapał nas nawet deszcz ale załamanie nie było długotrwałe - wybralismy się więc do Rijeki. Po drodze mieliśmy Plomin i to jego postanowiliśmy zwiedzic najpierw.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Tego goscia zastaliśmy w Plominie

Obrazek

A to nie wiem czyja reka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
przy tej wieży powyżej znajduje sie super punkt widokowy na port w Plominie i wejscie do zatoki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Na zdjeciu powyżej żona stoi na małym pagórku, kiedy go obszedłem na dole zobaczyłem małe okienko, zajrzałem ale było tak ciemno ze nic nie zobaczyłem, poprosiłem kolege żeby zrobił aparatem w ciemności zdjecie, z błyskiem coś wyjdzie...
OTO CO ZOBACZYLISMY - WCIĄŻ NIE WIEM CO MAM O TYM MYŚLEĆ/


Obrazek
Obrazek

Droga do Rijeki nie była już taka ciekawa
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to już Rijeka - nigdy nie widziałem tak zakorkowanego miasta!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak wygląda Lovran - miescowość nadmorska dla baaardzo bogatych turystów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to mi sie spodobało najbardziej

Obrazek

pozdrawiam
Ogólnie pobyt baardzo udany, dlatego czekam z niecierpliwoscią bo za trzy dni wyruszamy na Ciovo :D :D :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.06.2010 08:46

Wydawało mi się, że w Plomin widziałem i zaglądałem wszędzie...wydawało mi się (tego okienka nie kojarzę).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Półwysep Istria 2009rok. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone