Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2010 08:35

W tym roku pobyt na FKK Ulika to przewidywalnie 21-26 sierpnia
XT600
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 12.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) XT600 » 11.08.2010 19:02

Kasia25 napisał(a):Czy oby na pewno mówisz o tym campingu
http://www.chorwacja24.info/campingi/istria


Potwierdzam, basen na tym campie jest super, choć w tym roku wyraźnie widać ze powoli wymaga remontu. Popękane kafelki sukcesywnie wymieniane są niestety na inne - podobne ale niestety śliskie więc można się nieźle wyglebić. Poza tym wyraźnie czuć po nogami ze coś ta folia się odkleja... No cóż zobaczymy czy na przyszły sezon coś z tym zrobią...

mimo to jeden z lepszych campingów.
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 21.05.2015 14:24 przez XT600, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.08.2010 11:16

piotrulex napisał(a):W tym roku pobyt na FKK Ulika to przewidywalnie 21-26 sierpnia


Bylismy 20-25 sierpnia i jak zwykle bylo kapitalnie

Nigdzie tak nie odpoczywamy jak wlasnie na tym campingu :lol:

Jesli jakies pytania to chetnie odpowiem
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 15.09.2010 21:33

Nowości w porównaniu z poprzednimi latami:
-sklep czynny bez przerwy w porze obiadowej,
-godz. otwarcia 7-22, od 20.08. w godz. 7-21,
-niektóre ceny po 20.08 nieznacznie, ale wyższe,
-brak warzywniaka (tego na tyłach sklepu),
-"dojeżdżający" sklepik z rybami.
Poza tym więcej narodowości niż dotychczas "prawie zamieszkałych na stałe" Niemców, Holendrów i Włochów, czyli: nas, Czechów, Skandynawów i co dla mnie dotychczas niespotykane Chorwatów. To cieszy. Bo mający wyolbrzymione ego Niemcy zobaczą, że Chorwacja jest nie tylko dla nich.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.09.2010 10:06

waldis napisał(a):Nowości w porównaniu z poprzednimi latami:
-sklep czynny bez przerwy w porze obiadowej,
-godz. otwarcia 7-22, od 20.08. w godz. 7-21,
-niektóre ceny po 20.08 nieznacznie, ale wyższe,
-brak warzywniaka (tego na tyłach sklepu),
-"dojeżdżający" sklepik z rybami...


Moim zdaniem nieco wiekszy jest sklep na campie i tam wlasnei pojawilo sie stoisko z warzywami, ktore jak piszecie na zewnatrz faktycznie zniknelo. Nigdzie wiecej nie dostalismy kupic tak smacznych i tanich arbuzow jak na Ulice w markecie, chyba 2,69kn/kg co dawalo jakies 1,50zl/kg :D

Samochod z rybkami i owocami morza to tez kapitalna sprawa i zdaje sie ze byl z 4 razy w tygodniu i to po pare lladnych godzin, ceny umiarkowane porownujac ribarnice w okolicznych miasteczkach

Brak siesty w markecie milo nas zaskoczyl

My wyjezdzalismy z Uliki chyba 25.08. i zmnian cen nie zauwazylem

waldis - Wy byliscie SUZUKI? :D
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 16.09.2010 19:49

piotrulex napisał(a):My wyjezdzalismy z Uliki chyba 25.08. i zmnian cen nie zauwazylem

Na pewno podrożał Favorit, Ożujsko i Karlowacko. O ok. 1 kunę na butelce. A że tego najwięcej mi schodziło, to szybko się zorientowałem.
piotrulex napisał(a):waldis - Wy byliscie SUZUKI? :D

No i nawet zagaiłem do Ciebie (chyba) ale specjalnego odzewu nie było.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.09.2010 09:10

waldis napisał(a):
piotrulex napisał(a):My wyjezdzalismy z Uliki chyba 25.08. i zmnian cen nie zauwazylem

Na pewno podrożał Favorit, Ożujsko i Karlowacko. O ok. 1 kunę na butelce. A że tego najwięcej mi schodziło, to szybko się zorientowałem.
piotrulex napisał(a):waldis - Wy byliscie SUZUKI? :D

No i nawet zagaiłem do Ciebie (chyba) ale specjalnego odzewu nie było.


Podwyzki bez kitu nie zauwazylem a wieczorkiem tez po piwko chadzalismy.

Tak, tak to my sie wymknelismy Ojcu Dyrektorowi

Witalismy sie zdaje sie codziennie ale w kwestii blizszych znajomosci to decydowala nasza corka wyszukujac sobie rowiesnikow a raczej rowiesniczki :)

Macie swoj login na NNS?

Czy bedac na Ulice zawsze rozkladacie sie tak blisko wjazdu i glosnego centrum campu?

My zwykle zostajemy w okolicach w ktorych nas przywitaliscie pod wielkimi debami. Tam jest super cien i stosunkowo cicho tylko na basen nieco daleko

macie konto na NNS?
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 17.09.2010 18:47

piotrulex napisał(a):Podwyzki bez kitu nie zauwazylem a wieczorkiem tez po piwko chadzalismy.

Pozostaje uwierzyć mi na słowo, bo nie wiem, czy w samochodzie jakieś paragony znajdę.
piotrulex napisał(a):Tak, tak to my sie wymknelismy Ojcu Dyrektorowi

Ale, że się nie zorientował? Chyba przez krzyż na Krakowskim Przedmieściu.
piotrulex napisał(a):Witalismy sie zdaje sie codziennie ale w kwestii blizszych znajomosci to decydowala nasza corka wyszukujac sobie rowiesnikow a raczej rowiesniczki :)

Jasne. Kiedyś jeździłem na wczasy z córką (co prawda po kraju), to też szukałem podobnego towarzystwa.
piotrulex napisał(a):Macie swoj login na NNS?

Nie, ale znam kogoś, kto ma ;) Jak wyjechaliście, to dołączyli do nas znajomi z Elbląga. Wiem, że tam zaglądają.
piotrulex napisał(a):Czy bedac na Ulice zawsze rozkladacie sie tak blisko wjazdu i glosnego centrum campu?

Jakoś tak nam zostało od pierwszego pobytu, przywiązujemy się do miejsca. Pamiętam, że jak w 2007r. pojechaliśmy drugi raz na Politin i zobaczyliśmy, że "nasze" miejsce jest zajęte, to mieliśmy za złe chłopu, który nas podsiadł :lol:
piotrulex napisał(a):My zwykle zostajemy w okolicach w ktorych nas przywitaliscie pod wielkimi debami. Tam jest super cien i stosunkowo cicho tylko na basen nieco daleko

Nam hałas nie przeszkadza (dosyć późno się kładziemy), a na basen (bliski) stosunkowo rzadko chodzę, wolę popływać w morskiej wodzie (chciałem napisać w Morzu Śródziemnym, ale w porę się jorgnąłem ;) ).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.09.2010 09:10

Polecam rejestracje i chocby przegladanie NNS. To chyba najlepsze forum dla ludzi lubiacych opalanie po calosci :wink:

Moze zo zobaczenia nastepnym razem. My na Ulice bylismy zdaje sie 4 razy i pewnie jeszcze nie raz tam zawitamy gdyz z Istrii najszybciej pewnie mozna dojechac do Polski a zwlaszcza na powrocie to wazne :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.09.2013 12:16

waldis napisał(a):
piotrulex napisał(a):My wyjezdzalismy z Uliki chyba 25.08. i zmnian cen nie zauwazylem

Na pewno podrożał Favorit, Ożujsko i Karlowacko. O ok. 1 kunę na butelce. A że tego najwięcej mi schodziło, to szybko się zorientowałem.
piotrulex napisał(a):waldis - Wy byliscie SUZUKI? :D

No i nawet zagaiłem do Ciebie (chyba) ale specjalnego odzewu nie było.


Lata mijają a ludzie cały czas Ci sami :)

W tym roku byliśmy na Ulice raptem 3 nocki 22-25 sierpnia

Pozdrawiamy Gdańsk w większej ekipie i ich sąsiadów z Łodzi

Nastaliście się we Włocławku po naszym przypadkowym spotkaniu w ostatni piątek w Miłosnej? Trochę żałowałem, że telefonu od Ciebie nie poprosiłem gdyż znam te rewiry i objazdem pewnie szybciej byłem w domu niż standardową drogą i to bez bomby :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.09.2013 12:21

waldis napisał(a):
piotrulex napisał(a):Macie swoj login na NNS?

Nie, ale znam kogoś, kto ma ;) Jak wyjechaliście, to dołączyli do nas znajomi z Elbląga. Wiem, że tam zaglądają.


Ci znajomi z Elbląga to cały czas z Elbląga czy może już od jakiegoś czasu z Gdańska? :)

EDIT: Dodam w temacie że w tym roku zerknęliśmy na Ulike krytycznym okiem, zauważyliśmy starawe już sanitariaty, prysznice, pety czy pontony w strefie basenu oraz tekstylia
Ostatnio edytowano 09.09.2013 12:35 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.09.2013 12:27

A ktoś kiedyś jęczał o pisaniu na PW... że mu przeszkadza jak się prywatne pierdoły wypisuje i że się zaśmieca wątki... :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.09.2013 12:34

Bocian napisał(a):A ktoś kiedyś jęczał o pisaniu na PW... że mu przeszkadza jak się prywatne pierdoły wypisuje i że się zaśmieca wątki... :roll:


Jak jesteś tak pomocny i oczywiście piszesz w temacie przypomnij proszę jak dodawało się użytkownika do ignorowanych. Z góry dziekuję
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 09.09.2013 20:43

Tegoroczny pobyt: 17.08-03.09.2013r. Kilka pierwszych dni postraszyło nocnymi burzami. Potem już OK.
Koszt pobytu 3.274,60 HRK. Po rabatach do zapłaty 3.083,50 HRK. Ceny zbliżone do zeszłorocznych (po prostu prąd jest w cenie, wychodzi pewnie im korzystniej, niż ludzie z czajnikami w łazienkach). Z nowości: zbudowano domki w miejsce starych przyczep Adria (kilka jeszcze stoi) oraz na końcu kempingu (za mariną). Za mariną są wyremontowane sanitariaty, więc może powoli zrobią wszystkie. Ze staroci: bandyckie stawki za dostęp do wi-fi (3 euro za 1 godz.). Ale już w dwóch knajpkach jest darmowy, może dwie pozostałe dołączą, to i administracja zmięknie.

PS piotrulex Znajomi z Elbląga są nadal z Elbląga. Postałem we Włocławku. Na CB powiedzieli, że małe wpuszczają, nie dodali, że potem objazd, bo też nauczyłem się kiedyś to miasto objeżdżać.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.09.2013 08:53

Ja z nowości zauważyłem nieco powiększone miejsca do opalania i zacienione przy basenie ale w 2 wcześniejsze lata Ulika nas nie widziała

Mamy znajomych kiedyś z Elbląga, którzy teraz mieszkają w Gdańsku. Swego czasu przekonali nas do odwiedzenia Bunculuki a my ich namówiliśmy na zobaczenie Uliki. Obie strony zadowolone :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone