Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 20.07.2017 21:07

czmak napisał(a):...Z forum poznaliśmy Waldisa i Tom_vein'a, niestety ten ostatni wyjechał bez pożegnania.
Jeśli ktoś tu jeszcze jest i nie unika emerytów, to zapraszam na piwo..

No i namówiłeś mnie :D
Jeżeli nic nie popierzy moich planów, to na Ulikę zawitam 13 sierpnia. Możesz powoli wkładać browary do lodówki.
Pozdrowienia dla Ciebie i Hani :papa:
piotrulex napisał(a):...waldisa to chyba wszyscy znają, kiedyś nawet w PL ich spotkałem w przydrożnej restauracji pod Łodzią...

Znają ci, co mają znać :lol:
A 1 sprawiła, że knajpki są teraz przeze mnie omijane, aczkolwiek podczas długiego weekendu majowego z powodu pożaru autka przed węzłem Kutno do Ambrozji zawitałem. Kurde, przypomniały mi się wszystkie poprzednie fury, którymi tam zajeżdżałem.
czmak
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.04.2016
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czmak » 28.07.2017 11:08

No i namówiłeś mnie :D
Jeżeli nic nie popierzy moich planów, to na Ulikę zawitam 13 sierpnia. Możesz powoli wkładać browary do lodówki.
Pozdrowienia dla Ciebie i Hani


Dziękujemy.
Browary chłodzą się już jakiś czas, ale jak dotąd nikt się nie zgłosił.
Będziemy do 16 sierpnia więc się załapiecie.
Pojawił się Tomek z łódką na dachu.
Wybierają się do Porec zacumować w marinie i zamówić wino w restauracji (podawane na pokładzie).
Trzeba się wybrać i to zobaczyć.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.07.2017 11:46

My wpadamy chyba w poniedziałek i zostajemy maks do czwartku. Pozdrawiamy z Bunculuki
FM79
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.07.2017
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FM79 » 29.07.2017 07:00

My też byśmy wpadli jeszcze :) Spędziliśmy tam 2 tygodnie i chętnie byśmy wrócili. Tym bardziej dzieciaki :) Pozdrawiamy wszystkich poznanych rodaków.
czmak
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.04.2016
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czmak » 29.07.2017 14:17

Dziękujemy za pozdrowienia.
Zaproszenie ciągle aktualne.
Adres bez zmian.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.07.2017 19:26

Również pozdrawiamy z Uliki

W stosunku do lat poprzednich może kilka metrów chodników więcej, słabe lecz darmowe wifi. Ludzi dużo. Na opuszczonej rano Bunculuce były wolne parcele, tu nie widziałem. My jak zwykle od nastu małe w wolnej strefie pod dębami w 2 spore auta na Szwajcarskich blachach i małe kombi na Warszawskich.

Pozdrawiamy wypoczywających
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2017 08:41

Kasia25 napisał(a):...
Głośne nocne imprezy jakie odbywają się przed bramą campingu ...


Faktycznie, wracając na camp przed 23 widywaliśmy z 20 i więcej osób, które tam przesiadywały, rozmawiały i słuchały muzy. Nocą dochodziły do tego głośne okrzyki. Raz idąc nocą do łazienki i u nas było to słyszalne. Nie zazdroszczę tym w okolicy bramy :(
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 16.08.2017 21:31

Dziś wróciliśmy z jednego urlopu... czas pomyśleć o kolejnym... Czy ktoś z Was wie jakie są ceny mobilehomes na Ulice?

Czy tez wszyscy tu wypowiadający się to zwolennicy namiotów? :)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 29.08.2017 08:59

Mam kilka pytan do bywalców Uliki...

czy w nocy na kempie panuje kompletna ciemność? Czy tez uliczki są jakoś oświetlone?

Jak sobie radzic z gorącem w namiocie? jak wspomóc "firmowe" wywietrzniki namiotu ? Jakieś wiatraczki wchodzą w grę ?


Na czym gotować? Kuchenka elektryczna czy gazowa (np Asia http://www.igaz.pl/index.php?p168,kuche ... -asia-mala)? Czy na Ulice (lub w pobliżu) można nabić butle gazową?

Czy w części C kempingu skrzynki z prądem są na każdej parceli? Na planie Uliki ich nie widać,a ciezko mi sobie wyobazić ze trzeba by było ciągnąc prąd ze skrzynek na FreeZone. Jakie moze byc maksymalne obciązenie takiej skrzynki ? Jakies ograniczego poboru mocy ? Na stronie Uliki nie ma o tym ani słowa...

Pozdrawiam

Pozdrawiam
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 06.09.2017 20:35

cronaturki napisał(a):...czy w nocy na kempie panuje kompletna ciemność? Czy tez uliczki są jakoś oświetlone?

Generalnie są oświetlone. jedne lepiej, drugie słabiej, ale da się bez czołówki.
cronaturki napisał(a):Jak sobie radzic z gorącem w namiocie? jak wspomóc "firmowe" wywietrzniki namiotu ? Jakieś wiatraczki wchodzą w grę ?

Nigdy nie czułem takiej potrzeby. No chyba, że miejsce bez cienia, a dzień spędzony w namiocie. Tylko po co wtedy jechać?
cronaturki napisał(a):Na czym gotować? Kuchenka elektryczna czy gazowa (np Asia http://www.igaz.pl/index.php?p168,kuche ... -asia-mala)? Czy na Ulice (lub w pobliżu) można nabić butle gazową?

Prąd jest w cenie, więc po co kombinować? Nabić chyba nie, ale wymienić raczej tak (jest punkt niedaleko bramy głównej, ale nie korzystałem).
cronaturki napisał(a):Czy w części C kempingu skrzynki z prądem są na każdej parceli? Na planie Uliki ich nie widać,a ciezko mi sobie wyobazić ze trzeba by było ciągnąc prąd ze skrzynek na FreeZone. Jakie moze byc maksymalne obciązenie takiej skrzynki ? Jakies ograniczego poboru mocy ? Na stronie Uliki nie ma o tym ani słowa...

Wszystkie parcele mają dostęp do skrzynek i to bliższy niż w FZ. Wytrzymują dużo. Toster i kuchenka indukcyjna razem, a w tle lodówka nie pokonały jeszcze skrzynki.

Pozdrawiam
czmak
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.04.2016
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czmak » 09.09.2017 10:05

Uściślając, zabezpieczenia w skrzynkach są 16A, więc powinny wytrzymać nawet 3600W.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 20.09.2017 12:02

Witajcie

Pojawoa sie jeszcze jedno - dla nas coraz bardziej istotne - pytanie nie zwiazane bezposrednio z Ulika ale z jej charakterem i klimatem.

Dotychczas korzystalismy z miejsc.naturystycznuch przed narodzinami dziecka - tylko we dwoje. Nasz junior ma.obecnie 3 latka,
Od pewnego czasu niepokoi moją żone i mnie temat nagości dziecka na kempingu..

Wiem, że kazde dziecko jest inne i inaczej odbiera otaczający świat...

Jednak - pisząc wprost - czy w jakis sposób przywyczajaliście dziecko swoije do nagości, do tego co moze zobaczyc na kepiungu Ulika? Czy tez od razu zostało - że tak powiem kolowialnie - rzucone na głęboka wodę?

Jaki był Wasz sposób oswajania dziecka z tym tematem?

W jakim wieku dzieci mozna spotkac na Ulice? Czy musza one cały czas być nago? Gdzies czytalem ze nagosc jest obowiazkowa tylko przy basenie a poza tym obszarem to już jest dowolność. Czy to prawda ?
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 22.09.2017 05:57

cronaturki napisał(a):Witajcie

Pojawoa sie jeszcze jedno - dla nas coraz bardziej istotne - pytanie nie zwiazane bezposrednio z Ulika ale z jej charakterem i klimatem.

Dotychczas korzystalismy z miejsc.naturystycznuch przed narodzinami dziecka - tylko we dwoje. Nasz junior ma.obecnie 3 latka,
Od pewnego czasu niepokoi moją żone i mnie temat nagości dziecka na kempingu..

Wiem, że kazde dziecko jest inne i inaczej odbiera otaczający świat...

Jednak - pisząc wprost - czy w jakis sposób przywyczajaliście dziecko swoije do nagości, do tego co moze zobaczyc na kepiungu Ulika? Czy tez od razu zostało - że tak powiem kolowialnie - rzucone na głęboka wodę?

Jaki był Wasz sposób oswajania dziecka z tym tematem?

W jakim wieku dzieci mozna spotkac na Ulice? Czy musza one cały czas być nago? Gdzies czytalem ze nagosc jest obowiazkowa tylko przy basenie a poza tym obszarem to już jest dowolność. Czy to prawda ?


Nasza córka była oswajana z 'tematem' od narodzin. Teraz ma 9 lat i nigdy nie zwracała uwagi na naszą/swoją nagość w domu/łazience itp. Co roku spędzamy 2-3 tygodnie na Valalcie bez żadnych problemów. W zeszłym roku była z nami kuzynka córki (lat 11) w tym roku była druga kuzynka w wieku...14 lat i też nie było tematu z...'oswajaniem'. Obydwie siostrzenice żony wiedziały gdzie z nami jadą i jaki obowiazuje tam 'ubiór'.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.10.2017 08:17

cronaturki napisał(a):Mam kilka pytan do bywalców Uliki...

czy w nocy na kempie panuje kompletna ciemność? Czy tez uliczki są jakoś oświetlone?

Jak sobie radzic z gorącem w namiocie? jak wspomóc "firmowe" wywietrzniki namiotu ? Jakieś wiatraczki wchodzą w grę ?


Na czym gotować? Kuchenka elektryczna czy gazowa (np Asia http://www.igaz.pl/index.php?p168,kuche ... -asia-mala)? Czy na Ulice (lub w pobliżu) można nabić butle gazową?

Czy w części C kempingu skrzynki z prądem są na każdej parceli? Na planie Uliki ich nie widać,a ciezko mi sobie wyobazić ze trzeba by było ciągnąc prąd ze skrzynek na FreeZone. Jakie moze byc maksymalne obciązenie takiej skrzynki ? Jakies ograniczego poboru mocy ? Na stronie Uliki nie ma o tym ani słowa...

Pozdrawiam

Pozdrawiam


Alejki, toalety są wystarczająco oświetlone

Namiot zawsze stawiamy w cieniu, nawet w dzien szło by w nim wytrzymać jednak nie ma potrzeby aby w nim siedzieć. W nocy bezproblemowo

My od zawsze gotujemy na zwykłej 2-3kg butli gazowej z nakręcanym podwójnym palnikiem. Daje to maksymalną mobilność i np kawę czy jajecznicę na środku alpejskiej łąki. Znajomi mają indukcję co przy wszechobecnym i darmowym prądzie na campingu jest też świetnym rozwiązaniem

Na Ulice nie bywamy na parcelach. Bierzemy 100% zacienione miejsce w FZ gdzie na dodatek jest taniej. Odległość od centrum campu oraz bramy jest na tyle duza, ze jest spokojnie ale jednak nie ogromna wiec dojście na basen czy do sklepu nie jest wyzwaniem :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.10.2017 08:26

cronaturki napisał(a):Witajcie

Pojawoa sie jeszcze jedno - dla nas coraz bardziej istotne - pytanie nie zwiazane bezposrednio z Ulika ale z jej charakterem i klimatem.

Dotychczas korzystalismy z miejsc.naturystycznuch przed narodzinami dziecka - tylko we dwoje. Nasz junior ma.obecnie 3 latka,
Od pewnego czasu niepokoi moją żone i mnie temat nagości dziecka na kempingu..

Wiem, że kazde dziecko jest inne i inaczej odbiera otaczający świat...

Jednak - pisząc wprost - czy w jakis sposób przywyczajaliście dziecko swoije do nagości, do tego co moze zobaczyc na kepiungu Ulika? Czy tez od razu zostało - że tak powiem kolowialnie - rzucone na głęboka wodę?

Jaki był Wasz sposób oswajania dziecka z tym tematem?

W jakim wieku dzieci mozna spotkac na Ulice? Czy musza one cały czas być nago? Gdzies czytalem ze nagosc jest obowiazkowa tylko przy basenie a poza tym obszarem to już jest dowolność. Czy to prawda ?


3 letnie dziecko i problem z nagością?

Zlituj się, nei szukaj problemu tam gdzie go nie ma

No ale fakt, im wiecej o tym usłyszy np. od Was to moze faktycznie zacznie się za kilka lat zastanawiać i problem zauważy, problem który Wy stworzycie

Tak, my przywyczajaliśmy, poprostu zachowujemy sie normalnie nie zamykajac się w łazience gdy bierzemy prysznic, nie uciekajac jak się prebieramy czy ubieramy, chodząc często wspólnie na saunę, bywajac na nocach saunowych gdzie nagość nie jest czymś nadzwyczajnym, jeżdząć od zawsze w 95% na N plaże

Mozna spotkać dzieci w każdym wieku

Nie, oczywiście że nie muszą

Prawda, w basenie ubranych nie widujemy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone