Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Połączenie kolejowe z Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010
Połączenie kolejowe z Czarnogóra

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 08.07.2012 19:40

Witam Wszystkich, założyłem temat bo uważam że na pewno się przyda osobom jadącym właśnie tym środkiem lokomocji do Czarnogóry ! A więc jeżeli ktoś zna dogodne połączenia kolejowe i dokładne ceny proszę o podanie.

Interesuje mnie cena pociągu Bratysława - Belgrad i następnie Belgrad - Bar.


Czekam na Waszą pomoc. Pozdrawiam
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 09.07.2012 13:56

Na chwilę obecną co się dowiedziałem są to ceny biletów niektórych tras.


TRAIN TICKET PRICE ON THE RELATION BELGRADE – BAR
- BELGRADE = 42 euro tam i powrót + 3 euro miejscówka


BUDAPEST SPECIAL Belgrade -Budapest = 26 euro tam i powrót
Andrewski
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewski » 09.07.2012 18:13

Wierny-ja chyba sie skusze autokarem. w przeliczneiu okolo 100-120 zl wiecej ale nie musze nigdze sie przesiadac,wysiadac itp. 8)
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 10.07.2012 03:03

Andrewski napisał(a):Wierny-ja chyba sie skusze autokarem. w przeliczneiu okolo 100-120 zl wiecej ale nie musze nigdze sie przesiadac,wysiadac itp. 8)



ogólnie rozkminiłem, że pociągiem nas wyjdzie max 400 zł w dwie strony, komfort jazdy pociągiem też o wiele lepszy niż autokar : ) , poza tym w sobotę w Belgradzie chcemy iść lige... derby Belgradu - OFK Belgrad - Partizan Belgrad


spadnie w Budvie już kminimy, pierwsze zapytania poszły także myślę, że coś znajdziemy taniego, chociaż zauważyłem, że bardziej się opłaca jak bierze się apartament dla 4 lub 5 osób, pozdro
Andrewski
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewski » 10.07.2012 12:49

My mamy za 360 bus w 2 strony wiec taniej. Nie wiem jak z tym spaniem,bo po przeliczeniu wszystko wychodzi 1000-1200 zl , a my chcemy tylko na mecz jechac i z powrotem.Ale ciezko tak ogarnac busa. Pociagi to nie dla mnie bo za duzo przesiadek :D z tym spaniem widze tez lipa... myslalem ze da rade cos znalesc za 40-50 zl. a tutaj cienizna wielkia,to w budapeszcie spalismy za 35 nie tak daleko centrum i w normalnych pokojach. A Wy jakis motel,hotel czy co macie? :wink:
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 10.07.2012 15:57

Andrewski napisał(a):My mamy za 360 bus w 2 strony wiec taniej. Nie wiem jak z tym spaniem,bo po przeliczeniu wszystko wychodzi 1000-1200 zl , a my chcemy tylko na mecz jechac i z powrotem.Ale ciezko tak ogarnac busa. Pociagi to nie dla mnie bo za duzo przesiadek :D z tym spaniem widze tez lipa... myslalem ze da rade cos znalesc za 40-50 zl. a tutaj cienizna wielkia,to w budapeszcie spalismy za 35 nie tak daleko centrum i w normalnych pokojach. A Wy jakis motel,hotel czy co macie? :wink:




Jeżeli kolega dostanie urlop , to jedziemy we 3 i wiem, że za 13-15 euro na łebka na pewno coś znajdziemy a wiec coś kolo 60 zł więc nie drogo, od nas też chłopaki wybierają się busem , ale my postanowiliśmy skorzystać z uroków wybrzeża CG i trochę wypocząć i poszaleć w Budvie :)

W zasadzie to jest jedna przesiadka, bo jedziemy z Bratysławy do Belgradu, tam zwiedzamy, mecz, balet jakiś :-) i 1 nocka w hostelu, z rana wyjazd Belgrad - Bar , 5 dni luzu i do Podgoricy na mecz, ale tak jak pisałeś , na tydzień kafel na pewno pójdzie :) , ale co tam 14.09 na wczasy do Grecji, pozdro i udanej podróży na Bałkany !

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Połączenie kolejowe z Czarnogóra
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone