Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pojedźmy razem!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nollee
Turysta
Posty: 8
Dołączył(a): 10.07.2015
Pojedźmy razem!

Nieprzeczytany postnapisał(a) nollee » 10.07.2015 18:39

Wybieram się z rodzicami do Chorwacji wstępnie od 14 lipca ale może być dwa-trzy dni później. Może jest jakaś rodzina która także jedzie i moglibyśmy jechać razem,dwoma samochodami ale wiadomo w grupie raźniej ! Jesteśmy z Głogowa - 100km od Wrocławia.
Vjetar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 45309
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.07.2015 18:49


Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019