Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODRÓŻE ... dalekie i bliskie z Jasiem i Lenką ...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 19.11.2008 10:30

PAP napisał(a):
marsylia napisał(a):
PAP napisał(a):... w ślad za którym poszły kolejne kontakty pierwszego stopnia z innymi osobnikami / osobniczkami :D :D ...

Pozwolę sobie odebrać to osobiście :wink: . Bardzo się cieszymy, że udało się spotkać i jeszcze raz dziękujęmy i zapraszamy :D


marsylko,

Prawidłowo odczytałaś przekaz :D :D , ale faktem jest, że nie tylko o Was chodziło :D :D ...

Aaaa to domyślam się :lol: :papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.11.2008 15:36

PAP napisał(a):
Lidia K napisał(a):A te 3 zdjęcia niezwykle mi się podobają.


inna rzecz, że jakby tu wpadli Rafał z Rysiem, czego na moje szczęście nie czynią :wink: :), to by i tak te moje fociny w drobiazgi roznieśli swoją krytyką :!: :!: :lol: :lol: :lol: ... co tylko tym bardziej dowodzi prawdziwości tezy, że fotografia bardzo subiektywną w ocenie dziedziną jest :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP


Nasi koledzy Rafał z Rysiem to artyści a ja amatorką jestem bez ambicji robienia zdjęć artystycznych i podoba mi się o czym jestem przekonana klasyczne piękno krajobrazu w jak naturalniejszym foceniu, a szczególnie bardzo mi się podobają zdjęcia z udziałem wody (odbicie otoczenia w spokojnych wodach jeziora). Poza tym góry to jest jednak jest to co najbardziej lubię. No to pewnie dlatego zwróciłam na te 3 zdjęcia uwagę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.11.2008 16:13

Rzeczywiście, koleżance Lidii wychodzą dobrze zdjęcia na tle gór. Może Koleżanka napisze jakąś relację z gór. No i oczywiście zilustruje to zdjęciami. Pozdrawiam
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1372
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 19.11.2008 16:59

Leszek Skupin napisał(a):
PAP napisał(a):...
... nieznanym dotąd szlakiem przez Kielce
....

Ale jechaliście przez same Kielce, czy obwodnicą :?: :roll:


Kolego Leszku,

I tu widać jak na dłoni, że Kolega relacji nie czytał, ino przejrzał zdjęcia :wink: :roll: :lol: ...

Zapraszam do lektury celem uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie :D ...

Pozdrawiam,

PAP
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 21.11.2008 00:42

Doczytałem do końca :) Same znane miejsca, miło sobie przypomnieć. Fajny pomysł z tymi reminiscencjami jak młodzież i miejsca wyglądały dawniej i dziś. No i się bardzo cieszę że się Wam udało spotkać z Januszem i Małżonką :D
Pozostałości po huraganie rzeczywiście robią przygnębiające wrażenie.

No ale teraz ruszamy z Wami na tegoroczną bałkańską trasę...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PODRÓŻE ... dalekie i bliskie z Jasiem i Lenką ... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone