Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODOBUĆE 2009- peljesacka prowincja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 09.08.2009 20:43

Ładnie.
Dobra robota Torac.
:wink:
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 09.08.2009 22:19

na Peljeszcu byliśmy w 2006 roku, w Dubie spędziliśmy 3-tygodnie,jak do tej pory wyjazd numer jeden, plaże które odwiedziłeś były naszą codziennością ,Divna,Trpanj,Orebicz,Korczula-wspomnienia wróciły :)
miło było śledzić Wasze relacje z tubylcami/i nie tylko/, i twierdzę żę jeśli ktoś chce poczuć klimat południa musi koniecznie zaliczyć albo wyspy albo Peljeszac :D Fajnie że chciało Ci się napisać swoje wrażenia-pozdrawiam pietro
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 09.08.2009 22:22

Ja też jeszcze raz podziękuję za takie opisanie wrażeń :D
Chyba kiedyś już kogoś pytałem - zdaje się że na drodze z Borka do Trstenika teraz jest asfalt? Jak w 2003 raz tam jechaliśmy po zjeździe z tunelu to był dosyć wredny szutr z bajborami walącymi w podwozie :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.08.2009 22:48

Buber napisał(a):Kibicowałem od samego początku i nie zawiodłem się.
Pięknie było.
A co do mentalności tubylców - do tej pory "najszerszy" i najciekawszy opis :D .
Pozdravki


Jak mnie oko nie myli masz w avatarze zatoczkę w Breli. To również umiłowane miejsce. Ale po 2009 robię się poligamiczny :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2009 22:56

piękne zdjęcia i ujmująca relacja!!jedziemy tam we wrześniu dlatego mam do Ciebie dwa pytania, pierwsze to oczywiście namiar na Viktora i jego apartamenty:) a drugie to jak z benzyną na miejscu, gdzie tankowałeś.Pozdrawiam..ale mi smaka narobiłeś i weź tu człowieku wysiedż w pracy jeszcze prawie miesiąc :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.08.2009 22:58

Torac napisał(a):Jak mnie oko nie myli masz w avatarze zatoczkę w Breli. To również umiłowane miejsce. Ale po 2009 robię się poligamiczny :D


Oko dobre, bo nie myli :D .
Miejsce śliczne, ale teraz też wolę coś innego, tylka avatarka nie chce mi się zmienić :) .
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.08.2009 23:20

arturac napisał(a):piękne zdjęcia i ujmująca relacja!!jedziemy tam we wrześniu dlatego mam do Ciebie dwa pytania, pierwsze to oczywiście namiar na Viktora i jego apartamenty:) a drugie to jak z benzyną na miejscu, gdzie tankowałeś.Pozdrawiam..ale mi smaka narobiłeś i weź tu człowieku wysiedż w pracy jeszcze prawie miesiąc :)


Jeszcze jedna cecha Viktora - lojalność , też zapytałem o bezpośredni namiar ale w kwestii kwaterunku odsyła do czeskiej agencji - współpracuje już 6 lat i ich bardzo chwali. Ja też muszę napisać że wszystko z nimi w najlepszym porządku - szybka reakcja . Pomimo faktu że każdy mail zaczynali do mnie "Do widzenia"
Jeżeli masz możliwość ekipy 6-9 osobowej to celuj w apartament Viktora - Fani. Daj namiar do siebie.
Sklep w Orebiću - tani supermarket - 12 km. Stacja z LPG tak samo.
Ostatnio edytowano 09.08.2009 23:23 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 10.08.2009 08:28

Torac napisał(a): Duba to plaże szczególnie 2 i 3 od wioski.
Zaparkowałem i idę na zwiad. Przeszedłem chaszcze , walnąłem jeszcze głową o konar drzewa i miałem Duby serdecznie dość. Ale pojawiała mi się długa i przez nikogo niezasiedziana plaża
Obrazek
Idę dalej, bo podobno 3 też zacna. Również trudne dojście tym razem po wydeptanych nieco skałkach i jestem
Obrazek



Ja mam pytanko odnośnie tych plaż wiem ze patrząc w morze jedna plaza jest po lewej stronie, "główna" tez wiem :wink: a ta trzecia gdzie jest :?:
będę tam za parę dni wiec będę wdzięczny za odpowiedz 8)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 10.08.2009 16:00

2 są po lewej
1.fot 2 plaża od lewej
2.fot 3 plaża od lewej -dalej
Miłego opalania!
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 10.08.2009 19:17

Torac napisał(a):2 są po lewej
1.fot 2 plaża od lewej
2.fot 3 plaża od lewej -dalej
Miłego opalania!


Wielkie dzięki w czwartek odjazd :P
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.08.2009 09:15

Buber napisał(a):Impreza pierwsza klasa - manekin pewnie też trochę pośpiewał :D .


Nie słyszałem, ale próbuje coś grać. Widać na zdjęciu że Viktor (po prawej )
trzyma rękę tego nieoczekiwanego "sztywniaka"
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.08.2009 23:59

zawodowiec napisał(a):Ja też jeszcze raz podziękuję za takie opisanie wrażeń :D
Chyba kiedyś już kogoś pytałem - zdaje się że na drodze z Borka do Trstenika teraz jest asfalt? Jak w 2003 raz tam jechaliśmy po zjeździe z tunelu to był dosyć wredny szutr z bajborami walącymi w podwozie :)


Nie jest to (nadal) przyjemna droga, zresztą porównywalna która prowadzi z Mokalo do Podobuća.
sylwiatg
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiatg » 16.08.2009 20:24

Wybieramy sie w te okolice na począdku września i chciałabym wiedzieć czy nie ma tam sklepów w ogóle-to znaczy żadnych ni jednego,czy może jakaś piekarnia i spożywczak sie trafi??
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.08.2009 19:45

sylwiatg napisał(a):Wybieramy sie w te okolice na począdku września i chciałabym wiedzieć czy nie ma tam sklepów w ogóle-to znaczy żadnych ni jednego,czy może jakaś piekarnia i spożywczak sie trafi??


Żadnego sklepu , piekarni, masarni, kiosku - NIC!
Ale gospodarz nasz deklarował że żona wracając z pracy może nam robić podstawowe zakupy.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.08.2009 20:52

Zaciąga mnie ponownie na plażę i przedstawia swoją żonę, a jednocześnie siostrę mojego gospodarza Viktora. Jeśli go dobrze zrozumiałem.

Czyli rozmawiałeś z Bobo a on przedstawił Ci swoją żonę , Fani, która pochodzi z Podobuce...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
PODOBUĆE 2009- peljesacka prowincja - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone