Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fluktus
Odkrywca
Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 17.02.2007 23:33

Witam wszystkich Cromaniaków w zimowy mroźny wieczorek :?. Skoro lato już tak "blisko" czas chyba odświeżyć stare fotki. Te poniżej zostały zrobione w 2005 roku w Podgorze :)

Pierwszy punkt rozpoznawczy Podgory pomnik Galebova Krila
Obrazek

Widok na masyw Biokovo
Obrazek

Port w Podgorze
Obrazek

Wieczorna panorama
Obrazek

a wieczorkiem....
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak wygląda morze kiedy wieje bora
Obrazek

Obrazek

Wszystkiemu przygląda się "Uzorita"
Obrazek

zwłaszcza temu :)
Obrazek
Fluktus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 17.02.2007 23:47

A teraz troche powietrznych fotek

Widok z drogi na Jure: w dole Podgora, Tucepi, Makarska i wyspa Brac
Obrazek

po lewiej skały Sv. Llija w dole Podgora, i Hvar no i morze pomarszczone od bora uderzającego z masywu Biokovo
Obrazek

W kolejności od dołu: Hvar, po lewej kawałeczek Peljesaca i Korcula
Obrazek
petris
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 18.02.2007 00:08

Piękne zdjecia :) .Byłam tam trzy sezony.Dla mnie to sliczna miejscowośc,ponieważ byłam tam w czerwcu, jeszcze przed najazdem turystow.Mam zdjęc mnustwo,tylko żywce ,prosto z aparatu.Kiedys tez pasjonowałam sie fotoszopem.lecz stwierdziłam,ze tylko usunać szumy i wszystko gra.Ale Ty zrobiłeś to świetnie. Gratulacje bardzo mi sie podobaja. :) :)
Fluktus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 18.02.2007 00:20

Dzięki. Tak się składa że to zdjęcia surowe bez obróbki w programie. Zrobione były EOSikiem ale analogowym na fajnym profesjonalnym negatywie i ostatnio zeskanowałem. Niektóre troche przepalone i nieostre zwłaszcza te z nocy gdy wiał bora ale takiego nieba nie widziałem nigdy wcześniej w życiu :lol: 8O hehe więc i tak nie wyszło tak źle. Na papierze wyglądają o wiele lepiej zwłaszcza 20x30.
petris
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 18.02.2007 00:36

No to świetne :) ,takich kolorow, szczegolnie niebieskiego nie widziałam,a Bory nigdy nie przezyłam.Jak jestem w Chorwacji to non stop jest pogoda. :) :)
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 18.02.2007 00:36

Uch!!!!!!!!!!!!! wspomnienia wracają i chce się znowu być tam - gdzie jest naprawdę pięknie :!: :!: :!: :!: :!: :? :? :?
dorasoft
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 23.02.2007 01:22

W tym roku Podgora w drugiej połowie sierpnia. Mam nadzieję, że chociaż trochę z takich widoków przydzie mi zobaczyć.
Zdjecia doskonałe.
Torac
Cromaniak
Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.02.2007 22:53

Piękne fotki. W 2007 roku mija 10 lat od pierwszej wizyty w Cro - wlaśnie w Podgorze . Tam wszystko się zaczęlo.
anna iwona
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) anna iwona » 27.02.2007 18:38

Piękne. Szczególnie te nocne. Przypominają mi się wieczorno-nocne spacery po Podgorze po intensywnie spędzonym dniu.
dorasoft
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 04.03.2007 01:05

W tym roku Podgora , mam nzdzieję, że moje fotki z Podgory nie wyjdą gorzej.
T.o.m.a.s.z.
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) T.o.m.a.s.z. » 04.03.2007 01:35

W tym roku Podgora po raz kolejny - tym razem na weekend majowy !
Pozdrawiam
Fluktus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 04.03.2007 23:58

anna iwona napisał(a):Piękne. Szczególnie te nocne. Przypominają mi się wieczorno-nocne spacery po Podgorze po intensywnie spędzonym dniu.

Ooooooo tak wieczorki bywają tam cudowne :D :wink:
Obrazek
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 21.03.2007 20:58

Fluktus napisał(a):
anna iwona napisał(a):Piękne. Szczególnie te nocne. Przypominają mi się wieczorno-nocne spacery po Podgorze po intensywnie spędzonym dniu.

Ooooooo tak wieczorki bywają tam cudowne :D :wink:
Obrazek

Co prawda bede w Zivogosce w maju, ale do Podgory sie wybierzemy ...
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.03.2007 21:37

Fluktus napisał(a):...Zrobione były EOSikiem ale analogowym na fajnym profesjonalnym negatywie i ostatnio zeskanowałem...

Kurczaczki pieczone a już miałem pytać ile to cudo cyfrowe musiało kosztować, żeby takie nasycenie i ostrość i głębię uzyskać a to negatyw :lool::lool: :D

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie