Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora-Ćaklje 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
belgrano
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) belgrano » 21.06.2013 20:17

Jak korzystacie z internecie CRO? Kupujecie kartę do neta w CRO na miejscu?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2013 18:56

Jakoś mi się tak trafiało że zawsze właściciele mieli router i udostępniali hasło za free :oczko_usmiech:
Drocca
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drocca » 01.07.2013 19:44

misiekmb1 Proszę o namiary na opisywaną w relacji kwaterę. Widok z tarasu jest niesamowity! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2013 06:45

Drocca , namiary poszły na maila.Pozdrawiam :papa:
ag88
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 08.07.2013 19:24

PODGORA!!!
Kocham, kocham, kocham! :)
Spędziłam tam pierwszy tydzień września 2011 w hotelu Aurora, po tygodniu objazdu. Zakochałam się w Chorwacji w tym roku wracamy autem gdzieś na Riwierę Makarską, a być może do Podgory.
Twoje zdjęcia sprawiły, że łzy w oczach stanęły. Nie wiedziałam, że można tak pokochać miejsce :)
Dziękuję za super relacje i zdjęcia :)
Pozdrawiam i życzę miłego urlopu :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2013 20:58

ag88 dzięki za miłe słowo. :D
Tak jak wspomniałem na początku relacji ,jeździłem do Cro zawsze w inne miejsce ale jak trafiłem do Podgory tak bez najmniejszego zastanowienia wracam tam w tym roku .Po prostu to miejsce jest przepiękne i tak jak Ty ,ja też nie wiedziałem że można zakochać się w miejscowości. Dziękuję i również życzę udanego wypoczynku :smo: :papa:

Ps. a to już za 17 dni :mrgreen:
smoki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 09.07.2013 09:23

ag88 napisał(a):PODGORA!!!
Spędziłam tam pierwszy tydzień września 2011 w hotelu Aurora, po tygodniu objazdu. Zakochałam się w Chorwacji w tym roku wracamy autem gdzieś na Riwierę Makarską, a być może do Podgory.
Twoje zdjęcia sprawiły, że łzy w oczach stanęły. Nie wiedziałam, że można tak pokochać miejsce :)

Mamy jeszcze bardziej. Podgora a ściślej Caklje usidliło nas chyba na wieczność. :hearts: Byliśmy razy 6. Nawet jak nie planowaliśmy to i tak musieliśmy chociaż na tydzień zamieszkać w Podgorze. Chwilowo dokonujemy zdrady ale wrócimy tam jeszcze nie raz.

Miłego wypoczynku w Podgorze życzymy wszystkim Cromaniakom i nie tylko. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2013 11:08

smoki napisał(a):
ag88 napisał(a):PODGORA!!!

Mamy jeszcze bardziej. Podgora a ściślej Caklje usidliło nas chyba na wieczność. :hearts: :)

Będę miał to samo :mrgreen: chociaż dopiero drugi raz będę w Ćakljach.
belgrano
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) belgrano » 10.07.2013 06:44

Co Wy tam robicie co roku? Pytam z ciekawości bo ja jestem w 1 miejscu może ze 2 razy a potem dalej szukam nowego. Co Was trzyma i jak spedzacie czas znając już wszystko?
arb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 10.07.2013 08:14

misiekmb1 napisał(a):Drocca , namiary poszły na maila.Pozdrawiam :papa:

Ja również proszę o namiary. Może uda się we wrześniu podskoczyć do Podgory (może być na PW).
smoki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 10.07.2013 09:57

belgrano napisał(a):Co Wy tam robicie co roku? Pytam z ciekawości bo ja jestem w 1 miejscu może ze 2 razy a potem dalej szukam nowego. Co Was trzyma i jak spedzacie czas znając już wszystko?

Lubimy delektować się okolicznymi atrakcjami :hearts: a nie zaliczać kolejne punkty przewodnika. Lubimy włóczyć się bezdrożami. Kochamy atmosferę panującą w Caklje. :hearts: Byliśmy oprócz Podgory już w kilku miejscach Chorwacji i możemy stwierdzić,że mieszkańcy Caklje to sympatyczni pomocni i przyjacielscy ludzie.
Trzyma nas, więc zdecydowanie krótko ujmując atmosfera i ludzie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2013 16:34

belgrano napisał(a):Co Wy tam robicie co roku? Pytam z ciekawości bo ja jestem w 1 miejscu może ze 2 razy a potem dalej szukam nowego. Co Was trzyma i jak spedzacie czas znając już wszystko?

A no wyszło tak , że w tym roku zabieram ze sobą łódź i akurat w Ćakljach od kwatery w której mieszkaliśmy ,do mariny jest ze 20 metrów (najbliżej ze wszystkich w jakich byłem ) ,a że nie lubię za bardzo daleko chodzić to właśnie wybór jest taki a nie inny ,a i z balkonu będę miał podgląd na łajbę :D

Ps. oczywiście podpisuję się pod tym co napisał smoki :D
aniulkaa
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 16.07.2013 23:46

misiekmb1 napisał(a):Podgora (drugi raz ) oczywiście :mrgreen:

Od 26 lipca do 08 sierpnia będę grasował po wodach Riviery Makarskiej :oczko_usmiech:

Ja Chorwacja piąty raz.
Podgora po raz pierwszy , 27.07-10.08.
A Twój opis tego mnie miejsca sprawia , że jeszcze bardziej nie umiem się doczekać!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2013 16:56

aniulkaa napisał(a):
misiekmb1 napisał(a):Podgora (drugi raz ) oczywiście :mrgreen:

Od 26 lipca do 08 sierpnia będę grasował po wodach Riviery Makarskiej :oczko_usmiech:

Ja Chorwacja piąty raz.
Podgora po raz pierwszy , 27.07-10.08.
A Twój opis tego mnie miejsca sprawia , że jeszcze bardziej nie umiem się doczekać!

No to będziemy w tym samym czasie :D
aniulkaa
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 17.07.2013 19:06

noo :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży