Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora 2008

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 04.06.2009 16:15

troyan napisał(a):Zdjecia bardzo ładne, a że też się fotografią zajmuję to mam pytanie: Czy Ciebie też kobietka gania jak za dużo patrzysz przez wizjer na wakacjach ? Moja ostatnio nabrała większej cierpliwości ale jedziemy teraz w lipcu do Chorwacji i się zastanawiam czy mi pozwoli się rozfotografować na tyle ile bym chciał ;)
no to weź sobie jeszcze małe dziecko tak jak my i prawie ADHD, tylko trochę bardziej żywe i masz po foceniu. Teraz na Sv Jurku jeszcze z auta nie wyszedłem i już miałem jazdę bo zimno (22stC) bo wieje, bo Mati zleci ze skały a w ogóle to po co mysmy tu przyjechali jak i tek niewiele widać i zamiast zajmować się dzieckiem i żona jak wszyscy mężowie i tatusiowie ja gonię z aparatem..:( pobiegłem na drugą stronę by kapliczkę zrobić i nie było mnie ok 7 minut. Po porwocie miałem już ciche chwile do momentu gdy się w połowie drogi zatrzymałem bo kozice zobaczyłem. Potem juz tylko zza kierownika przez okno...:(.Chcesz robic zdjęcia zostaw rodzinę w domu..;)
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 04.06.2009 16:29

troyan napisał(a):Zdjecia bardzo ładne, a że też się fotografią zajmuję to mam pytanie: Czy Ciebie też kobietka gania jak za dużo patrzysz przez wizjer na wakacjach ? Moja ostatnio nabrała większej cierpliwości ale jedziemy teraz w lipcu do Chorwacji i się zastanawiam czy mi pozwoli się rozfotografować na tyle ile bym chciał ;)

Kup żonie aparat i wmów, że robi dobre zdjęcia (co zresztą nie jest niemożliwe).
Na ostatnim wypadzie w Wojsławicach ja zrobiłem coś 120 zdjęć, a żona -
prawie 300. I to nie ona mnie musiała poganiać na trasie, ale na odwrót.
No i faktem jest, że do prezentacji wybrałem większość jej.


Krzysztof
Minor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minor » 04.06.2009 16:38

Hmm... To zależy. Jeżeli to ona ma być na zdjęciu, to czasem psioczy i niekiedy słyszę "Karlik, długo jeszcze ?" Wtedy mówię żonie, że jeszcze tylko chwilę i zaraz się napijemy zimnego Karlovacko. To działa :-) Jeśli natomiast focę pejzaż lub coś, co nie wymaga jej obecności i asysty, to mam zazwyczaj pełen komfort. Ja robię zdjęcia a ona znajduje ciekawe miejsce i tam w spokoju odpoczywa :twisted:
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 04.06.2009 16:49

Nie wystarczy Ci żona na co dzień, że jeszcze na zdjęciu musi być? :wink:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 04.06.2009 20:29

Minor napisał(a): Jeśli natomiast focę pejzaż lub coś, co nie wymaga jej obecności i asysty, to mam zazwyczaj pełen komfort. Ja robię zdjęcia a ona znajduje ciekawe miejsce i tam w spokoju odpoczywa :twisted:
ożeń się, zobaczysz co to komfort, u mnie na szczęście nie przykręciła kurka na sprzęty, jak kilku kolegom... :lol:
Minor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minor » 04.06.2009 23:48

Bodzioch Marek napisał(a):ożeń się, zobaczysz co to komfort, u mnie na szczęście nie przykręciła kurka na sprzęty, jak kilku kolegom... :lol:


Ale ja już mam żonę :-) i szczerze powiedziawszy nie mogę narzekać.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 05.06.2009 07:10

Minor napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):ożeń się, zobaczysz co to komfort, u mnie na szczęście nie przykręciła kurka na sprzęty, jak kilku kolegom... :lol:


Ale ja już mam żonę :-) i szczerze powiedziawszy nie mogę narzekać.
a to sorry...;) ja też nie mogę narzekać.. bo bym po łbie dostał.. :lol: :lol:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 05.06.2009 10:14

Chłopaki , a jak to ja jestem żona i uwielbiam robić zdjęcia???
No i mąż mnie ciągle poganiał a ja ciągle coś widziałam i chciałam uchwycić to miejsce.. tą chwilę..
Kupiłam sobie drugi aparat i w tym roku kompakt dam mężowi niech sobie popstryka a ja będę miała trochę spokoju.. tylko nie wiem kto się zajmie córeczką :wink:
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 05.06.2009 10:21

Kup córeczce trzeci aparat ;-)
dagmara2003
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmara2003 » 05.06.2009 10:32

O jak się cieplutko na sercu zrobiło ;). W niedzielę wróciliśmy z Podgory, a tutaj jesień normalnie, masakra jakaś. Ten biedak Sfinks w Splicie nie siedzi tam tak długo, to replika. Oryginał jest w muzeum archeologicznym :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 05.06.2009 10:38

kw napisał(a):Kup córeczce trzeci aparat ;-)


:lol: :lol: :lol:
Chyba będę musiała :wink: :lol:
Minor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minor » 05.06.2009 19:45

dagmara2003 napisał(a):Ten biedak Sfinks w Splicie nie siedzi tam tak długo, to replika. Oryginał jest w muzeum archeologicznym :wink:


Widzisz o tym już nie wspomniano a ja myślałem, że na przewodnikach można polegać.
m.kulczycki
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.kulczycki » 24.06.2009 11:25

Prosba do wszystkich tych, ktorzy byli w Podgorze - napiszcie co zobaczyc, gdzie pojsc, gdzie mozna znalezc fajna plaze, etc.
Za tydzien jade do tej miejscowosci takze chcialbym zobaczyc jak najwiecej z tego wyjazdu, a o fotkach juz nie wspomne :).

Ps. Fotki sa niesamowite, az zaczalem szukac filtra polaryzacyjnego :) i chyba bedzie HOYA HMC :)

Pozdrawiam
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 24.06.2009 13:46

Tak mi sie wydaje że w Podgorze za dużo nie ma ;) Poza deptakiem, kilkoma plażami to atrakcji kulturalno rozrywkowych brak w okolicy 30min piechotką. To raczej taki turystyczno plazowy supermarket ;)
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 27.07.2009 12:35

Piękne zdjęcia.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Podgora 2008 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone